Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ArturŁabędź

Jak podebrać dziecku pieniądze z komunii ? prawie 1300 zł

Polecane posty

Gość ArturŁabędź

syn dostał od wujków kasę na komunię, jak podliczyliśmy to ma jej 1300 zł, to dużo kasy, przydałaby się, jest parę wydatków. Jak mu je podebrać aby był zadowolony ? czy po prostu zabrać i niech ryczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m,bghjg
1300 to wcale nie duzo kasy jak na komunie, chyba , ze dostal dzieciak duzo wartosciowych prezentow... przelej mu na konto moze kiedys mu sie przydadza a nie wsadzaj nosa w dziecka kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robekwawa
ja normalnie powiedziałem że zabieram do banku i kupiliśmy z zona nowe LCD. Po co mu kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturŁabędź
Nie jesteśmy bogaczami. A 1300 to zł to kasy jak lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Zabierz mu, w koncu i tak musisz go utrzymywac i wykarmic,na co mu kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski koles
NIE BIERZ HAJSU BO DZIECKO NIEDLUGO UROSNIE I SIE SPYTA GDZIE KASA A TY ZE WYDALES, I CO, ZADOWOLONE BEDZIE? CI KTORZY DAWALI SZMAL NAPEWNO MYSLELI O DZIECKU I JEGO WYDATKACH A NIE O RODZICACH I ICH ZACHCIANKACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturŁabędź
To nie jest moj syn tylko bekart żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturŁabędź
Kupie zonie seksowne stringi i zrobimy nowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mama zabrala kase z komunii 1500 i kupila pralke bo akurat sie zepsula :) teraz mam 24 lata a pralka dalej działa i sobie w niej piore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopotypsa
dlatego ja na komunie i urodziny daję dzieciakom prezenty albo bony na ciuszki. Chore. Oby dzieciak jak podrosnie zabral wam samochod i powiedzial to mój. I chuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie...
Zrób tak. Poproś grzecznie dziecko, aby pokazało ci banknoty. Gdy zapyta po co, powiedz, że musisz coś sprawdzić, coś bardzo dla wszystkich ważnego. Obejrzyj je starannie, ale tak, aby dziecko nie miało żadnych podejrzeń, że chcesz skonfiskować te pieniądze. Po prostu oglądaj banknoty po kolei, pod światło. Po czym zrób smutną minę i oświadcz, że wszystkie są fałszywe i aż strach trzymać to w domu. Skonfiskuj, ale jeszcze lepiej sprawdź w jakim są stanie i wydrukuj sobie identyczne nominały odpowiednio podniszcz, podmień i spal na oczach dziecka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpewr
Mnie i mojemu rodzenstwu rodzice tez zabrali kase z komunii, nie mam im tego za zle, czasami robimy sobie nawet z tego jaja, nie wiem czy znacie takir nagranie 'gdzie pieniadze sa za las?!' to teraz gadam 'gdzie pieniadze sa z komuni?!' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturŁabędź
Oprocz kasy dostal quada od jednych dziadkow, keybord i konsole od drugich, od chrzestnej dostal perfumu za 400zl, od chrzestnego toreble lv z "wkladka" 400zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operkaee
Każdy Polak to złodziej, nawet własne dziecko okradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operkaee
Dyskutowałam 9 godzin z cleverbotem myśląc, że to żywy człowiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derght
Odluz mu na konto, zlodzieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogę w szprychę
ale po co? mozesz przeznaczyc na wakacje i ksiazki do III klasy jesli macie problem z kasa, to wezcie ale niech dzieciak sobie cos kupi fajnego najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Tez mam 24 lata,na komunie nie dostalam ani grosza, ale jakos nie placze z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 7 tys bo od chrzesnej dostalam 1000 euro.. no ale nie widzialam tych pieniedzy bo przeciez "za cos komunie trzeba bylo zrobic" a teraz ta kasa by mi sie przydala zwlaszcza ze na 18stke dostalam 100zl. Radze ci wziasc te pieniadze i wplacic na konto i trzymac do 18 bo np prawo jazdy chce sb zrobic za te 10 lat, no chyba ze masz bardzo ciezka sytuacje to pozycz ale oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pSzystojny i mOndry
po cichu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabieraj złodzieju p********y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3ly
Narzekacie na państwo i na ZUS a sama zachowujesz się dokładnie tak samo. Te pieniądze są dziecka, a nie twoje. Ty nie miałaś komunii, tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jap*****le, jak można być tak zj*****m żeby nie swoje dziecko okradać boże życze najgorszego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×