Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak prawictwo wpływa na faceta koło 30stki?

Polecane posty

Gość gość

jak wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj posty prawika 24 i pomyśl co z nim będzie za 6 lat i masz odpowiedź gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******i mu dekiel. Nieodwracalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie? da sie to jakos zauwazyc na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28prawik
mi tak do 25 roku życia bardzo to przeszkadzało, później człowiekowi robi się to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata. Mam nadzieję, że z obojętnieje z latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ponoć z latami obojętnieją i im przestaje zależeć. Gdybym miał 30 lat i był prawiczkiem, to wolałbym zostać już nim do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem was, ale możecie odpowiedzieć jak to da sie zauwazyc na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego zauważyć. Facet, który jest prawiczkiem w wieku 30 lat ma na wszystko wywalone i nic go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie jak da się to zauważyć W JEGO codziennym życiu, a nie z punktu osoby obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosnom mu wlosy miedzy palcami ,ma zwapnienie kosci ,siwieje ,cere ma jak kon pod ogonem , czesto watroba mu gnije. Nima jak fajna baba ,jak suka droga zawsze mozna tanszą znalezc. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu żyje z dnia na dzień, nie przejawia już takiego zainteresowania kobietami. Pracuje, ma swoje np hobby, ma np kumpli, z którymi czasem się spotyka i pracuję. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli prawiczek nie różni się niczym od faceta, któremu związki się nie udały i jest sam od paru lat, aż dobił do 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Prawiczek koło 30 stki po prostu gaśnie. Woli raczej masturbację niż seks, bo lata przyzwyczajenia robią swoje. Facet zaczyna dbać o swoje potrzeby, i nie chcę mu się zmieniać niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, jak do 30 zadnemu kumplowi baby nie pukles to . Czas se karte wedkarska wykupic i jezdzic na ryby. Moze zlota rybka ci da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ja mam 30 lat i jestem prawikiem .. Na pewno mniej mnie interesują kobiety w realu niż 10 lat temu Natomiast ciągle przejawiam to samo zainteresowanie pannami z internetu co dawniej .. codziiennie wchodze na tą stronę kindgirls.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalam 37 letniego prawiczka, pisze znalam, bo juz nie jest, uwolnilam go od tego.... jaki byl? szarmancki, pelen kurtuazji nie chcial sie narzucac dobra kariera mial pasje bliski kontakt z rodzina, tzn spedzal z rodzicami i bratem i rodzina brata czesc wakacji i wiekszosc swiat, kto wie czy nie byl maminsynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesmialy do kobiet, baardzo ostrozny w kontaktach bardzo czesto zbyt "oficjalny", rzadko po prostu na luzie bral wszystko do siebie i na powaznie zakochalam sie w nim..... nie wyszlo... wlasnie byc moze przez troche dziwaczne myslenie spowodowane tym dlugim prawictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 lat i jestem prawikiem i raz mam to w doopie a raz aż żal doope ściska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 a dlaczego jesteś prawikiem? jak wyglądasz? miałam Cię za specjalistę od kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciekawi to "troche dziwaczne myslenie spowodowane tym dlugim prawictwem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie gasną po latach bycia prawiczkiem. Powoli im nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz... Gasną. To dosyć okrutnie brzmi. A było pytanie już wczesniej czy facet prawiczek to to samo co facet nieprawiczek od paru lat będący sam, bo wcześniejsze związki nie wypaliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno ich łączy- przestaje im zależeć. Oto odpowiedź na powyższe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jestem "prawikem" ale mam juz 31lat i po długim związku po zdradzie partnerki przestało mi zalezec i nie miałem juzk kobiety od 5 lat :)) da sie da sie ,wczesniej mi zalezało ale potwierdzam coraz bardziej mi nie zalezy na kobiech po prostu mam gdzies znajomosci chyba mi tak jzu zostanie pozdro dla prawików duzo nie tracicie olejek do łapy i macie to samo i wiecej kasy w portfelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×