Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buuuubbbbbz

JAK SCHUDNĄĆ W TYDZIEŃ?

Polecane posty

Gość buuuubbbbbz

Witam. Chciałabym wiedzieć, co należy zrobić aby schudnąć ok. 4 kg. w tydzień. Któraś z was schudła tyle w takim okresie czasu? Bardzo proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tydzien nie da sie!!
!!musialabys spalic okolo 24000kcal! najlepiej chudnac-0.5-1kg tygodniowo, a co do lewatywy nie trzeba miec specjalnego sprzetu, wystarczy zwykla gumowa gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w aptece się kupuje
zestaw do lewatywy już gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Jedyne co to spróbować się odwodnić. Do tego kilka kilometrów dziennie do przebiegnięcia. Teoretycznie jest to do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 pierwsze dni pilam TYLKO wode mineralna, od czwartego dnia zaczelam pic rowniez gorzka herbate z mlekiem. Od dnia piatego dodalam do diety jogurt pitny Danone Actiwia. 4 male lyki rano i 4 lyki wczesnym wieczorem. Juz piatego dnia mialam ubytych 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam 5 kg w tydzien
na zupie odchudzajacej - kapuscianej. Do kupienia mrozona Hortexu badz do zrobienia w domu. Sklada sie z kapusty,pomidorow,cebuli, itp - nie pamietam dokladnie skladnikow. poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczuplutka? Wydaje Ci sie, kochanie, to tylko tak na zdjeciach. Ubrania, wrazenie wizualne, pozy, etc.... Mam 170cm, wazylam 73kg. W sobote po 5-u dniach diety wazylam juz 66.5kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko
Mayor, a na tej samej wodzie przez 3 dni to byłaś w stanie pracować??? Nie mdlałaś? Nie miałaś zawrotów głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych 3 dniach wody czulam sie wysmienicie. Pierwszy dzien byl ciezki, nie wierzylam, ze dam rade, myslalam, ze bedzie tak jak zawsze i na wieczor sie nazre jak krowa. Ale wytrzymalam. Bylam w szoku gdy na drugi dzien rano obudzilam sie i nie czulam glodu. W ogole! Drugi i trzeci dzien byly tez proste. Potem zaczelam dodawac gorzka herbate z mlekiem 3 razy dziennie, ten jogurt 2 razy dziennie po kilka malych lykow i tez jest okay. Czuje sie swietnie, tylko troche glodna czasami i mam apetyt na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodzenie sie jest zupelnie bez sensu bo jak znowu zaczniesz normalnie jesc to przybierzesz na wadze 2x tyle co schudlas, to sie nazywa efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sick of it all, a kto powiedzial, ze chce znowu zaczal normalnie jesc i sie obzerwac? Glodowke zaczelam po to aby zmniejszyc zoladek, oczyscic cialo, dac mu odpoczac od zarcia i zmienic nawyki zywieniowe. Do piatku chce byc na takiej wlasnie glodowce jak teraz, a potem stopniowo jesc wiecej bialek, pic wiecej jogurtu, powolutku i nauczyc sie jesc zdrowo i z glowa. Skurwiel, no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i tak, kilka dni moze Ci pomoc, ale nie dluzej jesli chcesz totalni zmienic nawyki zywieniowe to spoko, ja zaczynam diete, ktora opisali dzisiaj w moim "kochanym" Daily Mail'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor, tylko to co teraz robisz to nie głodówka... Owszem, głodówka może pomóc, ale głodówka, a nie pseudogłodówka. Na głodówce możesz pić tylko i wyłącznie wodę. Tak sobie tylko zaszkodzisz i rozpierdolisz przemiane materi - w efekcie, nawet jeżeli zmienisz nawyki żywieniowe, to i tak przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka9
ja osttanio mega się rozchorowałam, grypa , katar, kaszel... leżałam w łóżku, i tylko piłam herbatke, czasem rosołek-mama mi robiła, bo nie mogla patrzeć, jak wcinam antybiotyki na pusty żołądek...cały czas byłam w piżamie, po tygodniu szłam na kontrolę do lekarza, zakładam jeansy- i prawie mi z tyłka spadły! na wadze minus 4 kg, ale u mnie to bardzo duzo, bo mam tylko 160 cm... w kazdym razie nie byla to calkowita glodowka, bo jadlam rosolek z makaronem, banaka kilka razy, jogrucik...a schudłam i chyba po tym tygodniu zmniejszyl mi sie zoladek, vo jem na obiad 2 ziemniaczki, pol kotlecika...pozniej na kolacje salatkie z pomidora, kawalek chlebka i mam dosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×