Odpowiedz na ten temat

Jak się zabić nie mam po co żyć jestem przegrana zniszczyłam i zmarnowałam zycie

• gość 2017.03.21 [03:56]
    Nie mam pracy, pieniędzy, studiów, przyjaciół, perspektyw, prawa jazdy. Zniszczyłam sobie życie. Jestem przegrana i gorsza od innych. Do tego choruje na pcos, depresje i jeszcze ostatnio jestem tak osłabiona, ze tylko bym spala i podejrzewają u mnie tez cukrzyce.
  • gość 2017.03.21 [05:01]
    Ja mam tak samo tylko ze u mnie dochodzi straszny smród ciała nie wiadomo co to za choroba a wszyscy biorą mnie za nie umyta Świnie a mimo wszystko nie planuje się zabić bo musisz pomyśleć o rodzinie a nie poprostu egoistycznnie się zabić , weź się w garść bo Ty możesz wszystko jeszcze zmienić a nie tak jak ja ze od tego smrodu ludzie nawet obcy wszędzie mnie wysmiewaja i NIE CHCĄ poznać ...
  • gośćwkość 2017.03.21 [05:23]
    Może utopić się pod lodem? Albo najeść domestosa?
    Walenie konia oczyszcza krew. Po tym czujesz się jak lew! Gg 61567147
  • gość 2017.03.21 [05:45]
    05:01 niebywałe, ty chyba jesteś moją sąsiadką, też wlecze się za nią straszny smród, fuuuuuuuuuuuuuuuj [rzyg] pechowiec.gif
  • gość 2017.03.21 [05:55]
    To przykro autorko że ci się tak nie udało w życiu, a dlaczego nie chciałaś się uczyć?
  • gość 2017.03.21 [06:04]
    Tak się składa ze ktoś może brzydko pachnieć bo ma raka albo cukrzycę albo grzybice albo chora wątrobę , ale takim ludziom bez mózgu i kultury się nie wytłumaczy , ale poczekamy zobaczymy co Ciebie czeka , smiac się najlepiej jest jak się samemu na nic nie choruje ale los lubi dopłacać za swoje oczko.gif
  • Sanitas prawdziwa 2017.03.21 [06:09]
    Jest jeszcze taka możliwość, że osoba z 05:01 uważa mydło za coś szkodliwego pechowiec.gif
    Ktoś się pode mnie podszywa. Poznacie go po tym, że klikając w nicka u mnie zobaczycie liczbę wpisów ponad 900, a u niego w tej chwili 6 (stan na 01. 01. 2017).
  • gość 2017.03.21 [06:15]
    Brunetki tak mają, co sie potwierdza u moich 2 sąsiadek.
  • gość 2017.03.21 [06:18]
    Znam dziewczynę która się kapie 2 razy dzienne a czuć od niej taka duszaca stechlizna i to się jakby wydobywa z wnętrza ciała , nie jest brudasem choć niektórzy dla własnej przyjemności chcą jej wmówić ze się nie myje choć nawet debil by się skapnal ze to choroba bo bród nie jest w stanie wydziałach czegoś takiego , podejzewam ze większość wie że to choroba ale wola udawać ze nie wiedzą żeby się pośmiać , Polska cebula ma podniete jak kogoś ponizy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...