Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Farba do włosów

Jak śledzić przesyłkę poleconą za granicą?

Polecane posty

Witam. Wysłałam 2 przesyłki polecone priorytetowe do Włoch i Niemiec. Niestety jeszcze nie dotarły a osoby niecierpliwią się. Wysyłałam kiedyś do Niemiec i Szwecji i listy dochodziły w 4 dni. Na stronie poczty polskiej sprawdzałam ale śledzenie kończy się na wyjściu z kraju. Kontaktowałam się z pocztą i podano mi adresy internetowe poczty we Włoszech i Niemczech i musiałam sama odnaleźć opcję szukania przesyłki ale nie wiem czy polskie są brane pod uwagę czy tylko śledzone z danych krajów. Czy ktoś wie w jaki sposób mogę to sprawdzić? Jakoś musi się dać bo skąd mam wiedzieć czy przesyłka dotarła? Przesyłka do Włoch z potwierdzeniem odbioru, do Niemiec bez potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibby2010
Mieszkam w Kanadzie. Kazda przesylke listowa polecona sledze w kraju nadaniu np. Polska, Anglia, Australia na stronie poczty danego kraju. Pojawi sie tam adnotacja, ze przesylka opuscila dany kraj. Po wejsciu przesylki do strefy poczty kanadyjskiej pojawia sie informacja i moge dalej sledzic droge przesylki i konkretnego dnia rano widze, ze przesylka bedzie tego dnia doreczona. Po doreczeniu pojawia sie adnotacja, dzien i godzina i kto odebral lacznie z kopia podpisu. W przypadku paczki jest troche inaczej. W dniu nadania, np. w Polsce, pojawia sie tego samego dnia informacja zarowno na stronie internetowe polskiej jak i kanadyjskiej i potem jest tak samo jak z przesylka listowa /list lub pakiet listowy do 2 kg/. Droga przesylki w Kanadzie, czas doreczenia i podpis do wgladu. Na poczte kanadyska chodzi sie tylko w przypadku nieobecnosci adresata w domu, po otrzymaniu awizo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibby2010
W Twoim przypadku, a sa to listy polecone, sprawdz na stronie www.Poczta-Polska.pl "sledzenie przesylek" czy listy opuscily Polske, Urzad Pocztowy WER. Potem sledzisz dalej na stronie poczty internetowej kraju przeznaczenia. U mnie to jest www.canadapost.ca "tracking".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od Poczty Polskiej linki gdzie mogę szukać przesyłek ale ich w ogóle nie wykazuje a powinny być od 4 dni wbite w komputer :/ może to jest spowodowane okresem świątecznym, wcześniej przesyłki dochodziły w 4 dni nawet jak wysłałam w soboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam numer nadania osobie w Niemczech i bardzo jestem zaskoczona jakie info mi podała. Ja wysłałam list 12 grudnia, 13 grudnia wyszedł z Polski czyli 13 lub 14 dotarł już do Niemiec. Jakie moje zdziwienie jest gdy mi osoba z Niemiec odpisała że przesyłka jest jeszcze w Polsce i że zadana 14 grudnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracje:
witam ,czy ktos moze mi pomoc? ma problem z odnalezieniem przesyłki we włoszech,została wysłana 24.06 z Polski,dotarła do Milano 27.06 siedzi tam juz tydzien,jest napisane Awozo ale o Milano a ja jestem pod Palermo ,,o co chodzi to ja nie wiem ,moze ktos mi wytłumaczy???? dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List polecony potwierdzenie nadania RR 729256085 PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiwo
do mnie przesyłka nie doszła w sierpniu,teraz ploblem się powtarza,znowu nie mogę znajsc przesyłki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCool
RR 860 612 112 PL wysłana 4.07, z Polski wpis 5.07 i nie dotarła jeszcze do kolegi w niemczech :( na sledzeniu tez nic nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×