Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak tak czytam temat "do czego byście się nigdy nie przyznały"

Polecane posty

Gość gość

to mam ochotę zostać albo sam, albo gejem, albo księdzem. natomiast kobiety mam zamiar omijać szerokim łukiem i nawet nie patrzeć w ich stronę z obawy że zamienie się jak żona Lota w słup soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś przewrazliwiony jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszę cie, że większosć tam to ubarwione historyjki, większośc lubi kolorować rzeczywistość coby nudno nie było :D Ja nie mam takiej bujnej przeszłości (bo chodzi c***ewnie o te sprawy zwiazane z seksem) ale bywam czasem obrzydliwa z tym, że wtedy gdy jestem sama wiec nikt o tym nie wie (pewnie by byli zdziwieni bo na codzień zawsze zadbana, pachnąca, kulturalna i podobno niebrzydka ale nie jest to nic związane ze skrajnościami kałem czy innymi takimi rzeczami... w normie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,dobra juz się nie tlumaczcie tak ,sama tego topiku nie czytam bo to jak zagładanie do szamba . Nie wiem tylko dlaczego potem zakładacie tematy ze faceci są obrzydliwi bo się macaja po jajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie najbardziej poruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie poruszyło jestem facetem i jak każdego faceta poruszyła by sprawa seksu po 30 kolesi (a obecny facet myśli że jest drugi albo 3 - nie dziwcie się późneij że tylu chce dziewice później) po kilku na raz po zdradach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też sie zastanawiam czy to co tam wypisują to prawda czy wymyślone historyjki, aż cieżko uwierzyć że ludzie są tak bardzo niemoralni, zdradzają i udają świetych przed mężami, pierdolą co popadnie, nie tylko kobiety tam piszą swoje smaczki bo i faceci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak słszye od zanjomego o dziewczynach co wyrabiają w akdaemiku a później udają święte to się w pale nie mieści... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ją nie rozumiem czemu was tak to boli ? jeśli dziewczyny były wolne to co was to obchodzi z kim i z iloma spały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy na kafeterii? Połowa z tych wpisów pewnie w ogóle nie jest napisana przez kobiety, część to totalne bzdury napisane pewnie z nudów, część dla jaj, część może prawdziwych wyznań (przy czym te prawdziwe akurat nie są ubarwione tylko raczej "ugrzecznione").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale ją nie rozumiem czemu was tak to boli ? jeśli dziewczyny były wolne to co was to obchodzi z kim i z iloma spały ?" odsyłam do psychologii ewolucyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ją wierze że są prawdziwe . wśród moich znajomych pelno takich zdarzeń oczywiście 90 % z nich działo się po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wśród moich też - oczywiście zaraz posypią się teksty że patologią się otaczam nic bardziej mylnego... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to postanowione wole być sam niż ryzykować że trafię na taką z parszywą przeszłością... zbieracie plony z tego co zasiejecie innymi słowy decyzje z przeszłości mają wpływ na waszą przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy wierzyć czy nie, ale czasem coś z tego wątku podczytam i zawsze po 1, 2 stronach mam dosyć, każdy ma swoje odchyły ale niektóre te wyliczenia to jest jakiś kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Wg mnie lwia część historii w tamtym temacie jest zmyślona. Tak samo jak w temacie o paranormalnych przeżyciach. ludzie lubią ubarwiać lub całkowicie zmyślać przygody, bo w innym wypadku takie tematy byłyby potwornie nudne. Przeciętny Polak/Polka może co najwyżej napisać o pośliźnięciu się i wylądowaniu w szambie, albo innej tego typu historyjce. Sama też zmyśliłam kilka historii w tamtym temacie, więc wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tam wpisalam i napisalam szczera prawde, nic nie zmyslilam, bo przeciez o to chodzilo. fajnie wyjawic innym swoje najskrytsze sekrety, oczywiscie ludziom, ktorych nigdy w zyciu nie spotka sie na swej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...oczywiscie ludziom, ktorych nigdy w zyciu nie spotka sie na swej drodze" a skąd wiesz kto to czyta? może przeczytała to twoja matka ojciec znajomy itd? tylko że ty o tym nie wiesz a oni nie wiedzą że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wlasnie o to chodzi, ze nikt nie wie o kogo chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i w ten sposób powoduje że ja jestem podejrzliwy co do KAŻDEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się tam kiedyś wpisałam, oczywiście z gościa, ale moja wyliczanka w porównaniu do niektórych perełek to flaki z olejem. Na pewno dużo jest zmyślonych, ale niech chociaż połowa z tego będzie autentyczna - to i tak zatrważające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie też wydaje że połowa tych historyjek jest zmyślona,w przeciwnym razie..musiałabym zaczac wymiotować niż wejdę na ten temat.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha zmyśliłam tam kilka niezłych historii :D Te mocniejsze na bank wymyślone, więc się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurdee to ja sie wybebeszyłam, a wy nazmyślaliście?? jesteście podli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najbardziej rozwaliły wpisy gdzie kobiety pisały że wyszły za mąż dla pieniędzy, albo pierdolą sie z kochankiem a w domu udają święte i dobre żony :D albo dziewczyny które dawały sąsiadom i różnych menelom z ulicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całą pewnością część jest zmyślona lub bardzo przejaskrawiona ale też należy zwrócić uwagę, że osoby, które pisały, czy w ogóle użytkownicy kafe, to jest jakiś ułamek populacji, który niekoniecznie jest reprezentatywny, nie mówiąc o tym, że nie wszystkie użytkowniczki, tam napisały o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co widzicie u znajomych itd. to nie są rzeczy "do których nigdy bym się nie przyznała" skoro znajomi wiedzą. :) Osoby, które mają swoje mroczne sekrety albo wcale nie piszą o nich publicznie albo delikatnie wybadują teren, nie wywalając całych kart na stół (nie "jem kupę" tylko "co myślicie o osobach, które lubią zapach kupy"). A dla odmiany: osoby, które mają nudne życie wymyślą każdą perwersyjną historię albo ubarwią najbanalniejsze zdarzenie ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same sobie robicie krzywdę pisząc te brednie nie ważne czy prawdziwe czy nie ktoś to czyta i jak się naczyta kilka stron takich negatywów, to po jakimś czasie podświadomie zaczyna postrzegać tak każdą kobietę... bo ludzie częściej zapamiętują wady niż zalety! i to się kiedyś na was odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny, kto to czyta nie zacznie tak postrzegać kobiet, bo normalny człowiek nie traktuje tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×