Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pytajaca1234

Miszmasza usunęła kanał na yt?

Polecane posty

Dnia 25.05.2024 o 18:42, Pytajaca1234 napisał:

Nie udziela się już nigdzie? A co to się stało że usunęła 🤣

 

Dnia 25.05.2024 o 20:50, Montmorlonit napisał:

Nie wiadomo, jak to momo, po prostu zamknęła kanał, ponoć insta też ukryła.

 

Dnia 26.05.2024 o 10:57, Ta_z_1_ napisał:

Poszła do pracy. Ponoć odpisała komuś na ig, że już nie wróci na YT bo znalazła swoją pracę marzeń i spełnia się w zawodzie. No i jak widać dotychczas się tego trzyma.

 

Dnia 2.06.2024 o 02:51, Gość Gość Anna napisał:

No i dobrze, ileż można gadać do kamery i robić siarę dzieciom. Odwiozłam dzieci, zakupy, sprzątanie, obiad, lekcje i tak dzień przy dniu, w końcu poszła po rozum do głowy. 

Jak widać jednak nie miała z youtube pensji kasjerki skoro wystarczyło, że znalazła pracę na etat i od razu się odcięła od YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, apsik napisał:

Jak widać jednak nie miała z youtube pensji kasjerki skoro wystarczyło, że znalazła pracę na etat i od razu się odcięła od YouTube.

Jak miała 500 zł to to wszystko. Teraz ma zapewne minimalną albo trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Oh Celinee napisał:

Jak miała 500 zł to to wszystko. Teraz ma zapewne minimalną albo trochę więcej.

I przynajmniej ma normalne życie 😉 nie sądziłam że za coś Misze pochwale ale myślę że była to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
14 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

I przynajmniej ma normalne życie 😉 nie sądziłam że za coś Misze pochwale ale myślę że była to dobra decyzja.

W końcu zmądrzała bo wzięła się za robotę ale jakby na tym Youtubie pokazywała normalne rzeczy to bez problemu mogłaby dalej go prowadzić.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ta_z_1_ napisał:

I przynajmniej ma normalne życie 😉 nie sądziłam że za coś Misze pochwale ale myślę że była to dobra decyzja.

Krok po kroku co raz bardziej była uswiadamiana przez widzów. Może będą z niej ludzie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, apsik napisał:

Krok po kroku co raz bardziej była uswiadamiana przez widzów. Może będą z niej ludzie jeszcze.

To prawda. Dużo rzeczy odkryła dzięki widzom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2024 o 10:57, Ta_z_1_ napisał:

Poszła do pracy. Ponoć odpisała komuś na ig, że już nie wróci na YT bo znalazła swoją pracę marzeń i spełnia się w zawodzie. No i jak widać dotychczas się tego trzyma.

To może i malynowa zamknie kanał, bo też znalazła pracę marzeń 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kiki57 napisał:

To może i malynowa zamknie kanał, bo też znalazła pracę marzeń 🤣

Żadna strata 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2024 o 22:09, kiki57 napisał:

To może i malynowa zamknie kanał, bo też znalazła pracę marzeń 🤣

Akurat po Malinie to nikt by się nie spodziewał, że się ruszy z domu do jakiejkolwiek pracy więc plus dla niej, że poszła po rozum do głowy. A kanału na pewno nie zamknie bo wiadomo dodatkowa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Akurat po Malinie to nikt by się nie spodziewał, że się ruszy z domu do jakiejkolwiek pracy więc plus dla niej, że poszła po rozum do głowy. A kanału na pewno nie zamknie bo wiadomo dodatkowa kasa.

Po Miszy też nikt się pracy nie spodziewał a jednak się ogarnęła. Do tej pory jestem w szoku xd

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2024 o 07:44, Oh Celinee napisał:

Po Miszy też nikt się pracy nie spodziewał a jednak się ogarnęła. Do tej pory jestem w szoku xd

Tak, w szoku też jestem. Ale bardziej zastanawia mnie fakt, że tyle gadała, że nagrywanie to jej wielka pasja. Dziwne, że tak szybko o tej wielkiej pasji zapomniała. Serio, że jej nie ciągnie, żeby coś nagrać na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anitka napisał:

Tak, w szoku też jestem. Ale bardziej zastanawia mnie fakt, że tyle gadała, że nagrywanie to jej wielka pasja. Dziwne, że tak szybko o tej wielkiej pasji zapomniała. Serio, że jej nie ciągnie, żeby coś nagrać na YT.

Nagrywała z nudów. Sytuacja życiowa im się zmieniła i musiała iść do pracy, wyszła do ludzi i brakło czasu na głupoty. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak ona zaczynała nagrywać to wyobrażała sobie ze zrobi wielką karierę i będzie żyła na poziomie jak Andziaks, współprace się będą sypać z nieba, a ona będzie dostawać kasę z yt za siedzenie na tyłku w domu i gadanie głupot. 

A że życie to zweryfikowało, dzieciaki już są duże i nie potrzebują opieki, to może Mariusz już też miał dość tego, że on chodzi do pracy zmianowej, pewnie do tego robi nadgodziny, a jedyne co Karolina wnosi do budżetu domowego to wydatki i wyżebrane paczki od widzek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Anitka napisał:

Tak, w szoku też jestem. Ale bardziej zastanawia mnie fakt, że tyle gadała, że nagrywanie to jej wielka pasja. Dziwne, że tak szybko o tej wielkiej pasji zapomniała. Serio, że jej nie ciągnie, żeby coś nagrać na YT.

Tylko nie była pasja tylko sposób na zapełnienie nadmiaru czasu wolnego i marzenia o tym, z że kiedyś zrobi karierę na Youtube xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z nowości. To Maniek ma status związku „wolny” na FB. Taka ciekawostka. 🙂

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlogier napisał:

A tak z nowości. To Maniek ma status związku „wolny” na FB. Taka ciekawostka. 🙂

To niemożliwe, to jakiś żart. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anitka napisał:

To niemożliwe, to jakiś żart. 

Myślę, że coś jest na rzeczy. Myślisz, że Misza, nie zwróciłaby mu uwagi na to, że ma status wolny ? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vlogier napisał:

A tak z nowości. To Maniek ma status związku „wolny” na FB. Taka ciekawostka. 🙂

No to nieźle. Ale na swoim aktualnym koncie czy na jakimś starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oh Celinee napisał:

No to nieźle. Ale na swoim aktualnym koncie czy na jakimś starym?

Aktualnym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ona też nie ma z nim już żadnych zdjęć na Fb co jak na nią jest dziwne. No chyba, że ma jakiś album widoczny tylko dla znajomych np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Z tego co widzę to ona też nie ma z nim już żadnych zdjęć na Fb co jak na nią jest dziwne. No chyba, że ma jakiś album widoczny tylko dla znajomych np.

U Mańka, brak lajków od żonki pod zdjęciami. Tylko siostry i jego mama lajkują i komentują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vlogier napisał:

Aktualnym.

No to faktycznie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlogier napisał:

U Mańka, brak lajków od żonki pod zdjęciami. Tylko siostry i jego mama lajkują i komentują. 

Jedną już zostawił dla innej to w sumie nie zdziwię się jak to się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że Misza święta nie jest, latami nie pracowała i przewalala jego kasę na głupoty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, ale jaja! Może to był powód zniknięcia z yt, kryzys w małżeństwie, dlatego też musiała iść do pracy? Ona zawsze znikała jak jakieś kłopoty, problemy się pojawiały. 

Podobnie Aleandra poszła do pracy, jak jej się małżeństwo posypało ( z tym, że ona nagrywała cały czas). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vlogier napisał:

Myślę, że coś jest na rzeczy. Myślisz, że Misza, nie zwróciłaby mu uwagi na to, że ma status wolny ? Nie wydaje mi się.

Wiem, wiem. Masz rację. Chyba sama nie mogę w to uwierzyć. Była taka wielka love ze skarbuniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudno w to uwierzyć. Siostra Miszy lajkuje zdjęcia Mańka i zdjęcie z kwietnia jest robione w tym domu w którym mieszkali, a on jest własnością Mańka rodziny. Co mnie przeraziło to ona ma kolejnego, trzeciego kota. A jej ojciec ma na profilu filmiki z ich zaniedbanym psem. Ta rodzina powinna mieć zakaz posiadania zwierząt. Jedyna ogarnięta w tej kwestii wydaje się siostra z Londynu, może to pozytywny wpływ partnerki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fretka napisał:

Trochę trudno w to uwierzyć. Siostra Miszy lajkuje zdjęcia Mańka i zdjęcie z kwietnia jest robione w tym domu w którym mieszkali, a on jest własnością Mańka rodziny. Co mnie przeraziło to ona ma kolejnego, trzeciego kota. A jej ojciec ma na profilu filmiki z ich zaniedbanym psem. Ta rodzina powinna mieć zakaz posiadania zwierząt. Jedyna ogarnięta w tej kwestii wydaje się siostra z Londynu, może to pozytywny wpływ partnerki. 

Czyli Sunia była potrzebna dopóki pani kręciła vlogi. Żeby pokazać spacery itd. Zresztą imienia też nie miała. A co z Coco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 30.08.2024 o 23:31, fretka napisał:

Trochę trudno w to uwierzyć. Siostra Miszy lajkuje zdjęcia Mańka i zdjęcie z kwietnia jest robione w tym domu w którym mieszkali, a on jest własnością Mańka rodziny. Co mnie przeraziło to ona ma kolejnego, trzeciego kota. A jej ojciec ma na profilu filmiki z ich zaniedbanym psem. Ta rodzina powinna mieć zakaz posiadania zwierząt. Jedyna ogarnięta w tej kwestii wydaje się siostra z Londynu, może to pozytywny wpływ partnerki. 

Zdjęcia z kwietnia a status wolny pojawił się sierpniu, mogło się pozmieniać od tamtej pory. Że siostry i rodzina lajkują zdjęcia exów nie jest takie niespotykane. 

Edytowano przez olmajgad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, olmajgad napisał:

Zdjęcia z kwietnia a status wolny pojawił się sierpniu, mogło się pozmieniać od tamtej pory. Że siostry i rodzina lajkują zdjęcia exów nie jest takie niespotykane. 

To wcześniej miał ustawiony inny status? Chyba faktycznie coś jest na rzeczy tym bardziej, że u niej też nie widać żadnego zdjęcia z nim.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×