Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to forum zmienilo moj swiatopoglad

Polecane posty

Gość gość

1) Temat numer jeden: seks analny. Wyglada na to, ze to jest norma i Polacy bardzo cenia te forme obcowania ze soba. Moze to ma jakis zwiazek z ich kompleksem nizszosci i patrarchalnymi strukturami. Jak to sie mowi - najciemniej jest w d..pie 2) Kobiety 30 letnie bez partnera sa starymi pannami bez zadnych perspektyw. Za pozno na wszystko...Na dzieci, na meza i na to by wtopic sie w tlum perfekcyjnych matek polek. Szczegolnie cenne sa komentarze od 40tek, ktore maja juz odchowane dzieci i z radoscia czekaja na wnuki 3) Bycie prawiczekiem i dziewiaca w wieku 20 lat to koszmar...i trauma na cale zycie. No i jak tu mozna nie miec depresjii, gdy w kolo tyle seksu 4) Namyslow to miasto powiatowe w północno-zachodniej części województwa opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt 4 trafia w punkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do punktu 2 ja nie wiem, jak 40 letnia kobieta może sie cieszyć, że jest babcią :D moja mama na szczęście jeszcze nie jest, a jest po 50. Gdy myśle "babcia", widze moją babcie, starszą osobe po 70 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt 5) Kobiety lecą tylko na bad boyów 190 cm wzrostu, wytatuowanych typów w dresach, tępych ekstrawertyków i gości z więzienną przeszłością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6) W UK mieszkaja sami nieudacznicy, co po calym dniu sprzatania maza o powrocie do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest niewydarzone, sprawia wrazenie forum ludzi chorych psychicznie. Pamietam jak przypadkowo pierwszy raz wszedlem na kafeterie, byl topic o 35 letnich kawalerach na ktorym oczywiscie bardzo udzielaly sie kafeterianki i bardzo wyzywaly tych wlasnie kawalerow. Bylem w 100% przekonany ze one sa zartuja, myslalem ze to jest jakies humorystyczne forum, na ktorym ktos zaklada topic a inni w absurdalny sposob wypowiadaja sie na ten temat. Nawet mnie to rozbawilo. Dopiero pozniej czytam kolejny temat, kolejny i zaczalem sie zastanawiac o co tu chodzi... Dopiero po przeczytaniu 5 topicu zdalem sobie sprawe ze to nie jest forum humorystyczne a one naprawde tak pisza... To byl Szok i niedowierzanie, zanim pojawilem sie na kafeterii nie mialem bladego pojecia o istnieniu ludzi z takimi chorymi pogladami. Z innych rzeczy co mnie mocno zdziwilo to, ze istnieje tak duzo prawiczkow i ze maja z tym az taki problem oraz ze ludzie ktorzy mieszkaja za granica sa krytykowani za to ze mieszkaja za granica. To tez mi nigdy nawet do glowy nie przyszlo ze mozna krytkowac kogos za to ze mieszka za granica. Generalnie to kafeteria mnie z nog zwalila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria jest jak pranie mozgu. Czlowiek szuka relaksu, wchodzi na to forum, zaczyna sie udzielac i nawet nie zauwaza, kiedy wpadl po uszy. Watki sa z roku na rok coraz bardziej prymitywne, juz chyba nizej spasc nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7) Faceci 30+ nie zwracają uwagi na rówieśnice, ponieważ są stare i zużyte pod względem seksualnym. Szukaja partnerki w wieku 16-19 bo to jest szczytowy wiek dla kobiety, potem zostają z nimi z przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8) Na kafe nie ma prymitywow i nieudacznikow. Kazdy ma duze oszczednosci, dom, mininum 2 fakultety i wysokie stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9) wszystkie kobiety to kurfy( modyfikacja, ciapate wory na,,,). O wolę wydać 100 zł na prostytutki , niż zapłacić 5 - 10 zł za kawę. naczelny temat prawików, kafeteryjnych sebixów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10) Czy jestem w ciazy? Spalam dwa tygodnie temu z chlopakiem i sie nie zabezpieczalam. Teraz mam bole w podbrzuszu i strasznie sie boje, ze moge byc w ciazy. Jak myslicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Nic dodać nic ująć, w końcu ktoś niewiarygodnie trafnie ocenił to co się tutaj dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11. Każdy,ale to kazdy 35 i 40 latek jest bardzo atrakcyjny dla 20 i 1 5 lat młodszych kobiet.bo wiadomo wszyscy faceci wraz z wiekiem zyskują (znika nagle siwizna,piwny brzuch,zmarszki,brak uzębienia, kłopoty z erekcja W odróżnieniu od kobiet 30 letnich i 40 letnich emerytek.bo po 30 lawinowo obwisa skóra, tyje się, robią się zmarszczki itd. 40 latka nadaje się do mumifikacji.tudziez jest odpowiednia dla panów 55 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.stara panna to Brzydka i nikt jej nie chciał Ma wymagania z kosmosu Stary kawaler to Piechowięc, który jest za dobry, dlatego żadna go nie chce bo woli drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sie smiejecie, ale taka jest prawda. Nikt nie chce nie dziewicy, puszczalskich, starych panien, karierowiczek, faceci w srednim wieku tak jak i dziadki faktycznie wola dziewczyny 20 letnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe.ciekawe co na to te 20 letnie dziewczyny? No chyba ze masz 40 lat i kupę kasy.ale wtedy to ona będzie z tobą tylko dla pieniędzy, wiec po co być z kimś kto jest z nami tylko dla pieniędzy?to upokarzajace.ale widać niektórym odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał co nie zmienia faktu ,że ciebie nawet 60latka nie weźmie.bo masz charakter zgryźliwego tetryka . a z wiekiem zostanie ci psychiatryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starzy, śliniący się faceci są obrzydliwi ze swoją chcicą:) najbardziej pozytywne uczucie jakie sa w stanie wywołać to rozbawienie swoimi umizgami, żal mi ich czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13. Jak masz dobrze płatna prace,albo własną firmę to na pewno kłamiesz albo kradles.wiadomo uczciwy człowiek jest biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są obleśni a w wyobraźni adonisi nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 Zgadza się. A i tak żadna normalna ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamińska
pamiętam jak zaczynałam czytać kafeterię i mnie to tak niesamowicie bawiło co tutaj piszecie, podszywy, prowo itd. a także różne kontrowersyjne tematy i różne wzajemne żale. pamiętam że szłam chodnikiem w jakiś pogodny dzień i po prostu śmiałam się pod nosem przypominając sobie to o czym tu piszecie i to tak aż na głos czasami, bo nie mogłam się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kobiety po 50 tce się odchudzają, to trzeba im naubliżać, bo są stare i dopiero sie opamiętały:D I niech nie myślą, że są z******te, bo są pomarszczone :D I nieważne, że część z nich waży 55-70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam to forum jakoś na początku kwietnia tego roku. Na początku czytałam tylko tematy, które albo były napisane w poważnym tonie, albo te, które mnie interesowały. Niestety, muszę przyznać, że większość tematów jest, po prostu, tragiczna. Albo pisana na siłę, albo prowokująca, albo też-wyśmiewana przez trolli. Nie wspomnę o tym, że zdarzają się jawne naruszenia-nie tyle, co regulaminu tego forum, jak prawa. Za niektóre teksty (na przykład: o chęci zgwałcenia dziecka) powinno się namierzyć owego delikwenta. Bo to nie jest śmieszne. Ba, nawet "wyjadacze" różnych for wiedzą, że to chore. Cóż tu dodać jeszcze? Myślę, że to forum byłoby naprawdę super, gdyby nie ci hejterzy właśnie. Nie przeszkadzają mi tematy kontrowersyjne, bo warto znać opinię innych (mądrych!) ludzi, ale najgorzej, gdy zlecą się tacy krzykacze, którzy nie mają nic do powiedzenia, a chcą zaznaczyć swoją obecność i popsuć rzeczową rozmowę. To mnie drażni najbardziej. Mało się tu udzielam, nie mam stałego nicku, ale od miesiąca "badam teren".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy mój wątek dotyczył przyjaciółki, która walczy z łuszczycą, chciałam jej pomóc. Ale dowiedziałam się tylko, że ona jest brudasem i sama sobie winna :D I że to nie ona tylko ja jestem tą syfiarą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14. Winą kobiet jest, że tacy jak Przemo są prawiczkami i w związku z tym wszystkie kobiety to k*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata i jestem prawiczkiem. Umówiłem się na randkę. Jeżeli Ona mi nie da zgwałcę ją i zabiję, następnie wsiądę do auta a jak zobaczę małą dziewczynkę przechodzącą po pasach natychmiast ją przejadę, po czym na oczach jej matki będę rozgniatał kołami samochodu jej zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15. Stare panny po 30 za młodu balowaly, wybrzydzaly i dlatego są teraz same. Moim zdaniem m jest odwrotnie,te co balowały,puszczalskie dawno złapały facetów. A te porządne zostały same. Co ciekawe stary kawaler nie jest żonaty po 30 te, bo za młodych lat nie balowal,był za porządny. Wiec dlatego jest sam. Dziwna teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam to forum jeszcze kilka lat temu. Bardzo lubilam tutaj zagladac, bo w sumie mozna bylo pogadac na kazdy temat. Niektore watki ciagnely sie przez 20 stron. Duzo bylo uniwersalnych tematow, niektore nawet fachowe (tlumaczenia, porady itp.), albo takie ze mozna bylo zrywac boki ze smiechu. Pamietam jak ludzie pisali wierszem przez kilkanascie stron - zabawnie i na poziomie. Teraz juz tego nie ma, wszystkie watki to zapychacze stron, albo nudne jak flaki w oleju. Kiedys byly zabawne podszywy, dzisiaj sa jedynie prymitywne trole. Te madrzejsze watkowe perelki gina po kilku komentarzach, a tematy w stylu "cipcie dzisiaj walnalem sobie browara", albo o jakies durnej chubacabrze maja najwiecej wpisow. Ludziom juz nawet nie chce sie niczego komentowac, pisza jedno zdanie skrotami i tyle. Coraz wiecej jest tutaj tez reklam - firmy marketingowe licza na wypelnienie darmowej ankiety (pod pozorem badan do magisterki) itp. I niestety coraz czesciej tematyzowane sa tutaj rowniez roznego rodzaje perwersje i zboczenia (g***ty, pedofilia, zjadanie kalu, picie moczu itp.). I to wedlug mnie powinno byc odrazu cenzurowane i usuwane. A z drugiej strony jak ktos chce wyslac dluzszy post to czesto ukazuje sie jakis durny spam i tyle. Ostatnio nawet nie moglam wkleic tlumaczenia po niemiecku, bo tez bylo oznakowane jako spam. A wiec zastanawiam sie o co tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16. dziewica jako jedyna się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×