Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktosiam.

Jak wykorzystać pieniądze z telefonu - błagam niech mi ktos powie.

Polecane posty

Mam na tel. 800 zł, potrzebuje tych pieniedzy w realu a nie wiem jak je przelac.Nie ma podobno mizliwosci po prostu sobie ich przelacna konto bankowe ale moze znacie jakis sposob ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pieniedzy bardzo bardzo i nie wiem jak mam je wyciagnac z tej pieprzonej komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna szczęka
Johny_ze_stanów hm..... chyba dzięki za sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna szczęka
heh , dlatego napisalam chyba :D bo też calkiem nie kumata jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna szczęka
mnię się wydaje jednak , że coś kręcisz teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna szczęka
Szukam osoby która 16:47 Johny_ze_stanów Jak w tytule... szukam osoby która bezinteresowanie przeleje mi 5,01 zł. posiadam konto w serwisie dotpay.pl i jest uzbierane na nim ponad 800 zł z sms premium, niestety aby wypłacic potrzebna jest aktywacja konta w kwocie 10 zł. sam posiadam 4,99 zł jezeli jest ktoś kto dałby mi te 5,01 zl byłbym wdzięczny. Potrzebuje tylko te 5,01 zł jezeli byloby więcej zwracam bezpośrednio na rachunek osoby która mi przeleje chodzi mi tylko o aktywację konta w serwisie. link do wpłat: https://ssl.dotpay.pl/?id=38070 potrzeba 5,01 zł. z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sam nie jestem przekonany ale jak pisałem wczoraj korzystałem z tego 1-szy raz.Przelałem z telefonu 1 zł aby sprawdzic. Jeżeli nie wierzysz nie musisz mi wierzyc jednakże proponuje Ci abyś sam skorzystał na kwote 1 zl i sprawdzisz na własnej skórze jak stracisz to tylko 1 zł- wydaje mi się że to nie jest majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjtjpjpjpjpjpjpajajaja
Johny ty naciągaczu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmnkilji
Jak masz w sieci gdzie można doładować komuś konto od siebie to może dogadaj się z kimś, on Ci da np 50zł do ręki a Ty mu przekażesz od siebie, w simplusie kiedyś to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno jedyna
po kiego ladowac kase w komorke jak sie nie dzwoni?? ke? lepiej kupic sobie heyah tam nie trzeba doladowywac, a ten numer mozesz komus sprzedac np za 700zl i juz ale kto by chcial kupic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiojioj
po kiego ladowac kase w komorke jak sie nie dzwoni?? a moze to kradziony telefon? ktos kto nie ma kasy nie doladuje sobie 800zl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjmnkilji
moze dostała nie ładowała, ja kiedys w pracy dostalam karty wazne tylko do tego dnia, warunek byl ze sa dla nas nie do sprzedazy i przy szefie mielismy ladowac, na koncie mialam ponad 1200zł, na szczescie chlopak pogadal u siebie w pracy i Ci co mieli w simplusie ode mnie brali przekazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżimnejzjum:P
Ciekawy wątek, mi też mama doładowuje co miesiąc 50zł w plusie, uzbierało się już trochę... Czy można to w bezpieczny sposób legalnie sobie "wypompować"?? Bo nie mam co robić z kasą, a w "realu" by mi się bardzo przydała, bo nie dostaję kieszonkowego. Powiedzcie ktoś pliiiiiiizzzz. Dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno jedyna
powiedziec mamie zeby dawala do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżimnejzjum:P
Mama jest strasznie skąpa i nic mi nie da, oszczędza na wszystkim, tata nie mieszka z nami, a komórkę mi doładowuje tylko dlatego, bo wzięła na umowę jak była promocja na fajny telefon, bo na święta się wstydziła mi nie "podarować" przy "nowym tacie" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.......,..
Johny dobrze mowi ale nie do końca. Możesz zapłacić tel za usługi. Np kupić w necie coś i zapłacić dotpayem. Np nie wiem koszulkę w sklepie. Nie kazdy sklep obsługuje dotpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy macie jeszcze jakieś pomysły jak wykorzystać znaczną sumę zgromadzona na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema nie da się! nawet przelewy sms zlikwidowali i w orange i w plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy! Z przyjemnością przedstawiamy nowy serwis SitePay.pl - Przelewy z komórki na konto bankowe sitepay.pl Potrzebujesz SMS do gry? Nie masz nic na koncie, ale w zamian masz jakieś grosze na paypalu czy skrillu? Nic trudnego, napisz do nas wymienimy się! My Tobie wyślemy SMS a Ty nam środki na paypala/skrilla! Może też nastać sytuacja taka, że masz za dużo pieniędzy na koncie, możesz je wymienić na gotówkę! SMS za przelew paypal/bankowy w przeciągu 15 minut - tylko u nas! Zapraszamy! Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 24/7/365! Zajrzyj, zapytaj wymień się! SitePay.pl - Przelewy z komórki na konto bankowe sitepay.pl Ponad 746 zrealizowanych przelewów 674 zadowolonych klientów! Sprawdź sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczakus
WyplacSMS.pl to oszustwo. Zjada pieniądze z telefonu a na konto nic nie wpływa. Strona to atrapa. Każde kliknięcie na Facebook, Kontakt , ... przenosi do formularza "kontaktowego" na który nikt nie odpowiada. Brak telefonu i adresu a email oczywiście nie odpowiada. Regulamin z 2013 roku, teraz nawet poprawili warunki i jakiś koleś miesiąc temu zaczął znów wszędzie reklamować. Naciągacze i OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste! Zalegają u Ciebie na telefonie jakieś zbędne środki? Nie masz co z nimi zrobić? Dzięki naszemu projektowi, możesz je wymienić na gotówkę którą przeznaczysz na co tylko chcesz. Wypłaty co 15 minut. Serwis oferuje również, szybką wymiane PSC na przelew. Ogólnie wypłaty są realizowane na PayPal/Konto bankowe oraz konto Skrill. http://paycav.pl/index.php?access_uid=484if844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie korzystajcie z wyplacsms.pl bo to złodziej. 1 kwietnia przedłużył domene na kolejny rok. W consultingservice gdzie ma domene mam znajomego i może uda mi się jego dane zdobyć. nie ma co chodzić na policję bo tego nie załatwią. trzeba samemu iśc i odebrać pieniądze i najebać piąch w morde aż pęknie to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby była możliwość takiego przelewu, to pojawiłaby się ona na waszym koncie bankowym, a że jej tam nie ma, to nie przelejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolegi wyzej.Jak bedziesz mial dane tego lacha z wyplacsms.pl to pisz tutaj bo chetnie tez go odwiedze.Wczoraj dalem sie zrobic w chu... na 150 zl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5427
Witam też niedawno się nadziałem. Przed skorzystaniem z strony na której mamy przelać środki z karty na konto/paypal czytać regulamin. Doładowania są często prezentem nie dla wszystkich. Różne porady na co wykorzystać środki zgromadzone na koncie: http://cokupiczasms.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że różnie bywa. ja korzystałem akurat z zamiensms.pl i warto. Zamiast wypłacić zaległe środki z telefonu zamieniłem je sobie na kody rabatowe, choć normalnie jeśli ktoś chce to jasne że też robią wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×