Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milagros888...

jak zostać FRYZJERKĄ ????

Polecane posty

Gość milagros888...

Co prawda mam studia ale i tak pracuje w sklepie... chciałabym założyć coś swojego, nauczyć się fachu.,.. jak zostać fryzjerką? kursy? szkoły policealne? ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvjhvh
Nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllkowa
Zgadza sie, tylko zwróc uwagę na to ze kierunek tej dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy. Wiec warto o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammulka
Jesli tylko Ciebie to interesuje to moim zdaniem nie powinnas sie zastanawiac. Przeciez po skończeniu takiego kierunku i po zdobyciu praktyk mozesz otworzyć swój salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppss,.
MAM DLA CIEBIE PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ...ja mam swój zawód, technik ... ale moim marzeniem było fryzjerstwo więc zapisałam się do szkoły policealnej ale z planów nici, bo weszła ustawa, że w żadnej szkole nie mogą nauczać fryzjerstwa od tego roku, ewentualnie kurs ale nie bedziesz miala technkia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolasek22
No wiem, własnie nawet na stronie Cosinusa na Fryzjerstwie masz tez taka czerwono napisaną informację www.cosinus.pl/szkola_policealna/fryzjerstwo.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggoska
Zawsze mozna wybrać inny kierunek, albo iśc na kursy np. przedłużania rzęs. Teraz dziewczyny doczepiaja sobie rzęsy, wiec mozna niezle na tym zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmka2
A czy mozna sie uczyc tego kierunku w kazdym mieście ? Bo jestem naprawde zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczyć się można, ale nie licz na to że czegokolwiek sie w tej szkole nauczysz. juz kiedyś pisałam tutaj o tej wspanialej szkole. Zmarnowalam 2 lata chodząc tam. Kadra nauczycielska nie ma pojęcia o tym czego uczy. U mnie np. na Pracowni kosmetycznej - tak się nazywały zajęcia, "Pani profesor" miala 22 lata i byla studentką... kosmetologii... Zrobiony miała tylko licencjat i zielonego pojecia o zawodzie nie miała. Smiało moge powiedziec, że ja po 6 mieśęcznym kursie potrafiłam więcej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manndolka
A chodziłaś własnie tam na kierunek fryzjerstwo ? W ogóle i nich jeszcze jest ten kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
Co do kierunku fryzjerstwo w Cosinusie to masz jasny zapis na stronie ze "Kierunek dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy". Warto to wiedzieć wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissskowa9
Zawsze też proponuje wczesniej zadzwonić i o wszystko zapytać to po prostu jest najlepszy sposób na to zeby zapoznac sie z ofertą szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Czyli jesli chodzi o Cosinusa to jesli już mam podstawy i przechodze z innej szkoły to tam dostane sie na ten kierunek bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Cosinus to własnei moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie. Tutaj z tego co widze po moich kolezankach które skończyły tam ten kierunek ze naprawde są swietnie przygotowane do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
Ile trwa nauka w takiej szkole ? Powiem Wam ze myslałam ze teraz juz raczej nie wybiera sie takich kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrruśka2222
Patrząc na opinie innych widac ze jednak to jest szkoła do której teraz wybiera sie naprawde bardzo dużo osób. A na pewno fryzjerka to też jest taki kierunek który spokojnie mozna wybrac dla siebie i miec pewnośc ze znajdziemy prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliwwa
Czy macie w Cosinusie jakies praktyki ? Jak to wyglada własnie jesli chodzi o taka sama naukę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuropatwa bingo
inhibitory to związki zapewniające stabilność mikrobiologiczną produktu; składniki zapewniające mniejsze lub większe działanie bakteriobójcze wejdź na hairgallery.eu widziałam tam artykuł o fryzjerstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoszla fryzjerka
hej, to moze i ja sie wypowiem:) na 4 roku studiow zapisalam sie do szkoly poliealnej (pono dobrej) u skozylam rozniez wlasnie fryzjerstwo. umiem dzieki temu zrobic sobie pasemka, podiac wlosy, nalozyc farbe i tyle. to stanowczo za malo do pracy w salonie niestety. nawet jak pojdziesz na praktyki to bedziesz zamiata, myc wlosy, czysi szczotki, jak dobrze pojdzie, to moze nalozysz jakas farbe:) czyli to co nawet dzieko by potrafilo w sumie. zeby wejsc w ten zawod, to jedyna droga jest is do zawodowki i tam tez dobrze trafic na dobry salon, bo sa i takie dziewczyny, ktory nawet po zawodowe i kilku latach praktyk nic nie umieja. jak nie masz dobryh znajomosci, kogos, kto cie nauczy, wpusci do salony i da i klijenta, ktorego bedziesz mogla zrobic, to masz marne szanse na to, zeby w tym wieku sie czegos nauczyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze z tym Cosinusem to wcale nie jest zły pomysł. Tutaj na pewno nie ma sie co zastanawiać tylko decydowac sie na taki kierunek jaki nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie do Cosinusa na kosmetykę. Od zawsze chciałam iśc na ten kierunek i uważam ze jest on jak najbardziej odpowiedni jesli chodzi o kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolllska
Mysle ze to Twój wybór i na pewno bedziesz bardzo zadowolona z Cosinusa. Ja mam wiele znajomych którzy skończyli tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze troszke za głosem rosadku i troche tez za tym jakie jest zapotrzebowanie rynku pracy na dane kierunki i specjalności. Teraz chyba nad tym warto sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Najgorsze to iśc na studia, bo one sa modne i mama bedzie z tego powodu zadowolona. A to nie działa tak. Własnie jak piszesz nawet Cosinus- czyli szkoła policealna rewelacyjnie sie tez tutaj moze sprawdzić. Oby tylko były chęci do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze w takiej policealnej szkole masz własnie taki fajny kierunek. Mysle ze warto jest o nim pomyslec, warto bo po 2 latach masz tez dobre wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×