Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milagros888...

jak zostać FRYZJERKĄ ????

Polecane posty

Gość gość
Teraz opłaca sie zostać fryzjerką. A to dlatego ze własnie teraz kobiety dbaja o siebei i coraz czesciej korzystaja z takich własnie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takih szkołach policealnych jak Cosinus nie jest potrzebna. Tutaj wystarczy tak naprawde ukończenie liceum. Zresztą sama nazwa na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że możesz iść do zawodówki ale ty już jesteś dorosła i niestety nie możesz już tam się uczyć bo w takich szkołach przyjmują tylko do 18 roku życia jeżeli masz już więcej uważają że już jesteś za stara żeby taką szkołę zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mowa juz o Cosinusie to ja na pewno tez poleceałabym Wam bardziej tą szkołe niż Żaka. Jednak warto iśc tam gdzie jest wiecej osób i to takich zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Tutaj na pewno warto skierować swoje zainteresowania na ten kierunek bo jest zdecydowanie bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, moze zamiast zostać fryzjerką albo obok tego mozna zrobic kurs kosmetyczny w Cosinusie i tak samo dobrze na tym wyjdziemy. Warto na pewno sie powaznie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie nie ma takich kursów ale sa rózne inne zwiazane z kosmetyką, wiec sprawdz bo moze Ciebie też coś tam zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze teraz nie ma tam wlasnie tego kierunku i jesli juz mozsz wybrać cos innego. A dużo jest takich kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam już duzo pozytywnych opinii na temat Cosinusa i rzeczywiscie trzeba powiedziec ze teraz bardzo wiele osób decyduje sie na takie szkoły policealne. A jak fryzjerstwa nie ma to jak piszą dziewczyny mozna wybrać coś innego związanego z kosmetyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym sie rózni taka szkoła od np. Liceum dla dorosłych, szkół policealnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ze za naukę sie tam w ogole nie płaci ? Wiec jak to tak naprawde działa ? jestem strasznie ciekawa…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie sama sie zastanawiałam nad wyborem tej szkoły i musze powiedzieć ze chyba własnie po takich pozytywnych opiniach zdecyduje sie na nią. Ale fryzjerstwa z tego co wiem to już tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studioum Dziewulskich jak piszecie to bardzo znana i polecana szkoła,wiec moze warto chociazby zorientować sie w tym czego tak naprawde mozemy sie tam nauczyć i oczywiscie czy to potem ma przełożenie na nasz wybór drogi zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda teraz nie ma takiego kierunku ale warto postawić moim zdaniem własnie na tą szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus to własnie jest to jedna z lepszych szkół policealnych. Ja akurat coś o tym wiem, bo nie skończyłam liceum- problemy zdrowotne, wiec zrobiłam liceum i mature w cosinusie i gdyby nie to to nawet na studia bym nie poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze to naprawde bardzo dobra szkoła, i co wazne mamy bardzo dużo fajnych kierunkow do wyboru, wiec spokojnie mozna nad nią sie powaznie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na ich strone i po prostu wszystko bedzie jasne, Zawsze własnie warto jest o takie rzeczy zapytac u zródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do Cosinusa wiec nauka jest bezpłatna. A rodzice przynajmniej maja z głowy bo nie daja mi pieniędzy na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowac czy moze wybrać szkołe policealną ??? Ale tak szczerze , co sie teraz opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie masz racje. To wcale tak nie jest ze jak sie wybiera szkołę policealna to ze sie nic nie potrafi. Nie kazdy ma to szczęscie dostać sie tez od razu na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos teraz szukałby takich odpowiednich kursów to ja z mojego doświadczenia równiez polecam takie http://cosinus.pl/Kursyzawodowe.aspx Duży wybór i co wazne w sprawdzonej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem na wszystko na co tylko chcesz. A jak kończysz tylko liceum bez matury to polecam Cosinus. Ale z maturą też spokojnie mozesz tam iśc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zastanawiam czy moze nie lepiej byłoby wybrać sobie takie kursy jakie sa w Cosinusie- mam tu na mysli okres przed maturą. Jak uczyc sie to jednak w sprawdzonych miejscach i przez najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli warto jest tam iść ? Własnie tak sama na poważnie sie zastanawiam a widze ze jest tu naprawde dużo fajnych kierunków takich bardzo przyszłościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale patrząc teraz na to jakim powodzeniem cieszą się szkoły policealne to muszę przyznać ze jednak najlepiej po prostu jesli nie jesteś do końca pewny jesli chodzi o naukę to wybierasz taką szkołe. To najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego kierunku akurat teraz nie ma w Cosinusie, ale sa inne, równie ciekawe i zwiazane z kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze sa te dojazdy.Ale jesli masz zjazdy co dwa tygodnie -mam tu na mysli studia zaoczne,to nie jest tak zle.Da sie wytrzymac.U Dziewulskich tez sa własnie studia zaoczne i tutaj sa 2 zjazdy w miesiącu licząc z praktykami,wiec naprawde nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×