Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milagros888...

jak zostać FRYZJERKĄ ????

Polecane posty

Gość gość
Czy to prawda ze tutaj wszystkie kierunki sa za darmo ? czy rzeczywiscie nic sie wtedy nie płaci za naukę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką szkołe znaja wszyscy, i co wazne również dla mnie bo sama sie nad nią zastanawiam ma ona bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz racje, to też dokladnie mozna tak samo powiedzieć o zawodzie kosmetyczki. Od zawsze kobiety korzystały z ich uslug i jednak dla nich równiez pracy nie zabraknie. Wiec warto również rozwazyć ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka własnie dużo mówi o tej szkole i szuka dla siebie fajnego kierunku. Bardziej chyba pójdzie w stronę informatyki. A wybór kierunków rzeczywiscie jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na taki kierunek jak kosmetyka czy fryzjerstwo ale w szkole policealnej ? czy dużo daje nauka w takiej szkole i spokojnie mozna potem podjąć prace , czy trzeba sie dokształcać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam Cosinusa własnie na kierunku kosmetyka i jestem bardzo zadowolona. Bardzo rzeczowo i konkretnie ucza wiec warto jest skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja postanowiłam ze nie bede tracic az tyle lat na naukę , wybrałam pokrewny kierunek ale w szkole policealnej Cosinus i po prostu już teraz ucząc sie pracuje. Jak przyjdą lepsze czasy pójde na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×