Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dori30

Jak zrobic polskie litery w MS Word?

Polecane posty

Kiedys mialam tak fajnie przestawine, ze wlaczalam na pasku zadan PL i mialam Polski, potem De i Niemiecki. Ale od czasu jak padl dysk i musiala wszysktko instalowac od nowa. - nie moge juz tego ustawic. Probowlam juz w "jezykach " - "klawiatora na polski programista, ale tylko litera z i y sie przestawiaja e z ogonkiem czy o z kreska nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknij jak bedzie w jezykach tam pisze jaka sekwencja klawiszy sie zmienia miedzy jezykami..z reguly jest shift+ alt badz shift+ctrl...tam pisze nad lista..wtedy tylko wciskasz te klawisze i klawiatura sie zmienia:) chyba tylko tego ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebuje CD MS? Czy to mozliwe? Kiedys mi sie udalo bez CD Ten Shifft dalam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie jak wyzej. Jednak chyba musze doinstalowac. Z internetu nie da sie czegos takiego sciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale postep !!! Mam Ęąąąą Tylko jeszcze cos tu nie gra, bo nie moge wpisac male e z ogonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) I wychodza bzdury, albo ctr+Alt+c otwiera jakies okienko. Czyli jest skrotem. Aaaaaa zaraz mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jest meska rzecz.! Dzieki za pomoc. Bede sie jeszcze troche z tym meczyc, ale czy mi sie uda??? Zobaczymy. W tedy napisze do Was po Polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Ati mi ciagle wyskakuje, ale niestety na tym konczy sie moja wiedza w zakresie informatyki. Nie mam pojecia co z tym zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety strasznie mnie skrzywdziły :( ps klawisze są w menu tego programu trzeba odznaczyć, a jak to vista lub windows 7 to trzeba skasować plik ccc.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka umowa była ja jej naprawiam komputer, ona wysyła zdjęcie. Jak nie trudno się domyśleć zdjęcia nie dostałem (uprzednio naprawiając komputer zdalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie znaki w Office - Lewy Ctrl + Prawy Shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×