Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka ksiazke polecacie dla kobiety

Polecane posty

Gość gość
greya. albo wejdź do empiku do działu erotyczne. aha, jeszcze są czarodziejki ewy egejskiej. zarąbista. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilly giffin np/ cos pozyczonego cos niebieskiego 7lat po slubie super seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 twarzy Greya, to najbardziej grafomańska książka, jaką czytałam. Tragicznie napisana. Polecam książkę Spotkamy się pod drzewem ombu - Santa Montefiore i inne jej autorstwa. Ericha Segal, tego od Love story, ale ta to akurat chyba najgorsza jego książka, ale bardzo dobre, są Akty wiary, Lekarze, Absolwenci i Nagrody. Jak lubisz coś lekkiego, to Monika Szwaja. Nicholasa Sparksa kojarzysz? To na podstawie jego książek nakręcili filmy Pamiętnik, Noce w Rodanthe i I wciąż ją kocham. Do tego: Frances Mayes - Pod słońcem Toskanii książki Janusza L. Wiśniewskiego - np. Bikini, Zespoły napięć czy Molekuły emocji Paullina Simons - Jeździec miedziany i dwie pozostałe części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzca miedzianiego vzytalam .moze wlasnie pozostale czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostałe dwie części, toTatiana i Aleksander, Ogród letni. Medyczka z Bolonii Wolf Serno bardzo mnie wciągnęła. Poczytaj recenzje, może Ci się spodoba. Najczęściej korzystam z portalu lubimy czytać, a jakaś książka mnie zainteresuje, to szukam jej na gryzoniu. Polecam przerzucenie się na czytniki ebooków. Można znaleźć mnóstwo ciekawych pozycji i nie trzeba dźwigać tony książek jadąc gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoja D.Steel wbrew pozorom nie jest to żadne romansidło. ..naprawdę fajna książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaah takie ksiazki sa takie sliczne no nie 🌼 www.youtube.com/watch?v=3HVFORyqOI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Z deszczu pod rynnę' do pośmiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus żyje tardif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael Onfray - Traktat ateologiczny tez o roli kobiety w spoleczenstwie i jej wartosci, jak dla polskiej kobiety to idealne na przebranzowienie umyslowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie powinny czytać książek, bo zaniedbują obowiązki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książka dla kobiety? myślę, że bardzo dobra będzie książka Strayed Cheryl "Małe cuda". Zbiór listów ludzi, którzy opisują swoje historie, dramaty, to, co ich boli i nurtuje oraz pełne ciepła i zrozumienia odpowiedzi autorki. Bardzo fajna ciekawa i z pozytywnym przesłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Powiem szczerze, że ja za mocną a tym samym wulgarną literaturą nie przepadam, i po kilku stronach H. Millera dałam sobie spokój, ale np. Candy od Southerna i Hoffenberga już mi przypadła do gustu. Demaskują panowie obłudę, nazywają rzeczy po imieniu, poza tym pióro mają obaj dość lekkie, przez to czyta się jednym tchem. Książkę kupowałam z serii Twarze Kontrkultury ze stronki www.officyna.com.pl/seria-10 . Moim zdaniem udany przekład, nie mam w sumie porównania, ale językowo nic mi tu nie zgrzyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio1 dziś >>>jaka ksiazke polecacie dla kobiety<<< Książeczkę czekową smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . x Jest jeszcze takie coś jak książeczka czekowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jest jeszcze takie coś jak książeczka czekowa?<<< Witaj :) . Prawdę mówiąc nie wiem, ale dobrze brzmi :D :D :D. Miłego dnia :). Ja zaraz do pracy pędzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
„Zdrowie bez recepty” to świetna lektura o diecie roślinnej, głównie zdrowotnych właściwościach skrobi. Rozwiązania są proste do zastosowania, tanie i co najważniejsze skuteczne. Książka otwiera oczy na poważne sprawy żywieniowe. Zmienia podejście do mięsa i produktów przetworzonych. Udowadnia, że dobrze skomponowana roślinność gwarantuje zdrowie w codziennym jadłospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczednosciowa ;kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lubi? bo wiesz ja tez jestem kobietą i różne książki lubię a ostatnio bardzo mi się spodobała Mapa nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba twórczość sióstr Bronte i Jane Austen. Wzruszyła mnie też opowieść i Tristanie i Izoldzie. Piękna, ponadczasowa literatura. Rzadziej sięgam po współczesna literaturę tego typu, więc możesz sobie poczytać i posuzkać odpowiedni książek na np. http://xiegarnia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też zależy, jaka jest i co lubi. Mnie się bardzo podobała książka Cuda E. Metaxasa i myślę, że się spodoba każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem idealna książka dla kobiety to Ten słynny kostium książka o słynnym kostiumie Jackie Kennedy, który miała na sobie w trakcie zamachu na jej męża. Jest bardzo ciekawą i fantastyczną opowieścią, która myślę spodoba się każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Mam w formie ebooka ,, 666 do mroku". Książka z niebanalną fabułą, dobrymi dialogami, dobrze narysowanymi postaciami, warto sobie sprawdzić w wolnej chwili. Dużo książek czytam, ale powiem, że do tej wyjątkowo chętnie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerf
Do mnie bardzo przemówiła ostatnio książka ,,Wilki". Może dlatego że sam żyję na co dzień w takim świecie jaki opisał tutaj autor. Jestem prawnikiem i generalnie wiem co to znaczy – wyścig szczurów, walka o prestiż i uznanie, i jak bardzo to wszystko człowieka wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRoksi
Zdecydowanie Dziennik o-błędnik Anity Sumi! Bardzo ciekawa, humorystyczna książka, którą warto przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalala93
Dla kobiet w każdym wieku (i nie tylko kobiet), idealną książką na wieczór (i nie tylko) polecam książkę Dziennik o-błędnik. Gwarantowana satysfakcja i dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaola
Dziennik o-błędnik. Rzadko czytam książki bo ciężko jest trafić na coś wartościowego. Ta książka taka jest. Bardzo mi się spodobała. Na pewno jeszcze do niej wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwaja jak dla mnie pisze same gnioty, nie jestem w stanie tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×