Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka prace moze dostac bezdomny ?

Polecane posty

Gość gość

Na jaka prace moze liczyc bezdomny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze lizac o***t ksiezniczce Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czarno! A wiesz dlaczego? Bo nie ma danych teleadresowych. -Czy to aż taki problem? -Nie. -Ale to jedyna okazja, by pogrążyć bezdomnego nie pozwolić mu wypłynąć z bagna -nie po to się produkuje bezdomnych, by potem zwiększać ich szanse na emeryturę czy jakiekolwiek inne koryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako sprzedawca na pewno. Niech się zgłosi do ośrodka dla bezdomnych a oni mu pomogą. Pozniej pokoj niech wynajmie lub skromną kawalerke i moze tez isc do Amazonu pracowac i zyc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś wszyscy pracują na czarno. Państwo niczego z tym nie robi bo emerytur i tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby sie oplacalo ludziom pracowac to by bezrobocia i bezdomnych nie bylo a tak za glodowa pensje to nie dziwota ze tylu kombimuje choc sam zapiaprzam na etat za nedzna place ale mam rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat doświadczenia w zawodzie, jestem w nim dobra a mimo to nie mam najmniejszych szans na legalne zatrudnienie. Gdyby nie to że pracuję u rodziny i sama się u niej zatrudniłam, pracowałabym u niej na czarno! Takie są realia. Nie opłaca się zatrudniać na legalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się zapłacić karę niż płacić składki. Zresztą kary się nie zdarzają-to nie do udowodnienia jest a nawet jeśli sporadycznie to trudno. Finansjera rządzi światem i to widać słychać i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×