Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez kasowa

Jaki tani prezent dla faceta?

Polecane posty

Gość bez kasowa

Hej. Prosze o rady jaki mogłabym kupić tani prezent dla faceta?Znamy się niezbyt długo,on zarabia więcej ode mnie i wydanie 200-300zł dla niego na prezent to nie problem.Ja obecnie w domu pracuję sama i pomagam dziadkom.Kupiliśmy jedzenie na święta i moje leki(jestem po chorobie nowotworowej)i zostało mi na koncie-wstyd ale około 40zł :(.Chciałabym bardzo mu coś kupić fajnego,żeby nie była na "odczepnego"ale nie stać mnie na droższy prezent.Co mogłabym mu kupić,żeby nie wyjśc na biedaczkę?Chce mi sie plakać bo pewnie on mi kupił coś powyżej 100-200zł a ja nie mam kasy :(.Pomóżcie plz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kasowa
Nie chcę sie pokazywać.Ja mu mowilam,ze nie chce drogich prezentow bo nie mam kasy.On wie jaka jest u mnie sytuacja.To nie obcy facet tylko ktoś z kim jestem kilka m-cy.Może niedługo ale znamy się już trochę.Poznał mnie jak byłam chora,wie ile kosztowało leczenie i ile nadal wydaję na leki.Jednak głupio mi.On mówi,żebym niczego mu nie kupowała a później jak będę miała więcej kasy to wtedy.Jednak głupio tak bez niczego.On mi da prezent a ja co?:(.Nie mam konta na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kup mu cos do 40zl i sie nie przejmuj. Nie wiem co, bo przeciez nie znam Twego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kasowa
Calluna bardzo mi pomoglas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale co mam Ci powiedziec? Nie widzialam w sklepach artykulow de lux do 40zl. Ja za te cene wylicytowalam na Allegro srebrne spinki do koszuli, ale o wiele wczesniej. Widzialam tez srebrne grawerowane niesmiertelniki w podobnej kwocie, ale nie dojda przed swietami. Mozesz mu kupic dezodorant Adidasa jesli uzywa ;) a jesli ma jakies hobby to moze da sie za te kwote cos w tym zakresie kupic, ale skad ja mam wiedziec, co ten "Twoj " lubi, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kasowa
W styczniu ma urodziny to chce mu zrobic cos na zasadzie kalendarza z moimi zdjeciami bo kumpel jest fotografem.Nie moglam wczesniej bo bylam w szpitalu a teraz tak malo czasu zostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kasowa
a co moze jeszcze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kasowa
a co myślicie o golarce lub jakieś fajnej maszynce do golenia.uda mi się coś w miarę fajnego kupić do 50zł góra?Bo mojemu facetowi sie zepsuła i myslę,że ucieszyłby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktualny
polecam kupić mu zapach zakładany na wentylację do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrejjj
Żubrówka palona :) Sam lubie dostawać dobrej jakości trunki, wiec jako facet innemu facetowi też bym sprezentował alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstk
chyba że nie przepada za słodkim alkoholem, to klasyczną - białą lub z trawką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noraaktora
zamów kubek z naniesionym na niego swoim zdjęciem i podpisem, dla mojego kochanego mężćzyzny. Ja mam taki kubek od kuzynki i pisze dla xxxx od kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż lubi łowić ryby więc czasem u kupuje takie akcesoria w sklepie http://www.spinn.pl/ i zawsze jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czipsy, jabol i paczka marlboro. Musi mu wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję mu kupić kubek w obiektywie :) Na allegro jest tego pełno, cena koło 50 zł z przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 gramy czystej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup ładny portfel, ze skóry, zawsze się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakasiak
Zdecydowanie najciekawsza propozycja - prezentmarzen.com/lot-paralotnia/ ale to tak na prawdę kwestia tego, ile chcecie wydać na ten cel pieniędzy. Ciekawe prezenty można dobierać bez wydawania na ten cel wielkiej kasy - i chyba tutaj macie tego najlepszy przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaBalakarczyk
Tani to pojęcie względne :) Ja swojemu kupiłam fajną koszulę tutaj http://ekskluzywna.pl/odziez-meska dzięki temu on zadowolony bo obdarowany, ja zadowolona bo ma się w co ubrać na wyjście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambeski
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to właśnie Prezent Marzeń i np. jazdę czołgiem. Mój kolega dostał na takich zasadach lot motoparalotnią - bardzo pozytywnie to wspomina. Generalnie - fajne prezenty wcale nie muszą być drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fataresie
Hmm... to kwestia budżet. Patrząc na to, co macie aktualnie na Prezent marzeń trzeba powiedzieć, że szokująco fajny prezent nie musi być drogi, ale również musicie go rozsądnie szukać. Nie na zasadzie byle jakiego prezentu, lecz takiego, który pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×