Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki ubezpieczenie na urodzenie dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Chcemy się starać z mężem za kilka miesięcy o dziecko. GDZIE się ubezpieczyć żeby najwięcej było kasy z tytułu urodzenia dziecka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I podajcie kwoty ile się dostanie z tytułu urodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie miała ubezpieczenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fack co to za forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomogę bo nie miałam, chociaż interesowałam się trochę tym tematem w czasie ciąży. W Polsce jest bardzo małe oferta. Mi wtedy nie udało się znaleźć w ogóle żadnego ubezpieczenia na wypadek ciązy mnogiej. Poza tym rozważ, na ile opłaca Ci się ten interes, bo w końcu nie wiadomo ile składek będziesz musiała uiścić przed urodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ze swojej strony chcę polecić artykuł, który porusza temat ubezpieczenia na czas ciąży. Takie ubezpieczenie może zawierać np. kwotę pieniężną z tytułu urodzenia (ale nie zawsze), ale również i zapewnić ochronę w czasie ciąży. Zapraszam do lektury: mfind.pl/abc-zakupu/ubezpieczenie-w-ciazy Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ubezpieczona w UNIQA. Ja dostałam za dziecko 1500zł a partner 1000zł. Do tego kaska za pobyt w szpitalu i operację (miałam cc).Pamiętam że uwzględniali ciążę bliźniaczą. Z wypłatą pieniędzy nie było problemu. Nie wiem jak jest teraz bo rodziłam prawie 4 lata temu. Składka wynosiła około 35 zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://taniapolisa.com.pl/ - pomogą wam znaleźć najlepsze ubezpieczenia odpowiednie do waszych warunków i portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby dostac takei pieniazki trzeab ubezpieczyc sie conajmniej 9 miesiecy przed urodzeniem dziecka w niektorych rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×