Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie amcie rośliny w domu?

Polecane posty

Gość gość

Czy same decydowałyście co lubicie, czy to wyszło tak przypadkowo, że teściowa przyniosła, to jest. Ktoś przyniósł, to jest. Czy macie szczególną sympatię do czegoś, co trzymacie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oż Wy....a tak się tutaj jedna przez drugą pasjami wychwalacie, a na koniec okazuje się, ze nawet najprostszych domowcyh zainterssowań nie macie, a dla każdej najwazneijszy dom i dzieci;-/ to na czym wy się w końcu u licha koncentrujecie, jakie wy te z****** pasje macie, skoro nawet o czymś tak skromnym i prostym jak rośliny nie mozna pogadać????;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne z was kurestwo jednak, bezwartościowe pomiecie;-//.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ładniejsze kwiatki niż wy i w ogóle nawet w czytaniu kafe mam wiecej sensu niz wy, wy wegetujecie te swoje życia, nic was nie interesuje, nic nie kochacie, nic nie ma dla was koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umiecie tylko się ****ać i żreć i robić dzieci- najprostsza rzecz na nadanie sensu zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Storczyki, drzewko szczęścia, grudniki (czy jak to się tam nazywa), fikus... reszty nazw kwiatków nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham drzewka, posadziłaś jakies sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przeczytałam tytuł to chciałam odpisać. Ale jak zobaczyłam jaką żałosną prostaczką jest autorka to od razu straciłam chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sadownikiem więc drzewek sadze dużo. :) a drzewko szczęscia to inaczej grubosz. bardzo łatwe, że tak powiem w utrzymaniu. Bardzo ładnie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta debilka heloiza - znowu nie wzięła leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloiza, ty jednak jesteś pier/dolnięta. I to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam drzewko szczęścia;-) a temat może żyć swoim życiem, nie dla heloizy nie ma takiego jeszcze na kafe, nie ma tu nic tematycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie specjalnie mam rękę do roślin. Jak kupiłam kwiatka to albo go przesuszyłam, albo przelałam. Ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić, bo mieszkanie kobiety bez kwiatów było smutne. Znalazłam w Internecie firmę http://www.phu-adviser.pl/ która projektuje tak zwane zielone ściany, czyli udostępniasz jedną ścianę a firma nasadza na niej rośliny. Montuje donice i tworzy taką zieloną kaskadę. Super to wygląda, rośliny rozweseliły mi w końcu mieszkanie. Popatrzcie na ich stronę, tak są zdjęcia jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×