Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kondony polecacie? Mi Skyline pękł na c***u

Polecane posty

Gość gość

Jakie kondony polecacie? Mi Skyline pękł na c***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklej kropelką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalem serio. Bo juz 3 razy mi pękły. Mam duzego twardego c***a ale bez przesady, to powinno wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa1987
Widocznie twoja panna ma za sucho i jest za duże tarcie, a wtedy gumka ma prawo pęknąć. Ja używam durex extra safe i nigdy nam nie pękły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo pęknąć :(. x Mi się zazwyczaj przecierały :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONDOMY idioto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio1 - Ty jesteś realny? Kondomy Ci się przecierały?! To ile razy Ty używałeś jednej sztuki...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo misiu używał tradycyjnych,z baranich jelit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 - Ty jesteś realny? Kondomy Ci się przecierały?! To ile razy Ty używałeś jednej sztuki...?<<< x Kiedyś 6 kolejnych sztuk, podczas jednej solidnej akcji. x Przecierały się w najszerszym miejscu łba :(. x Były dobrej jakości, austryjackiej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Chyba mamy inne rozumienie "dobrej jakości"...<<< x Te były wtedy najlepszej, dostępnej jakości w Polsce. x >>>A może powinienem zapytać, do czego Misio1 go wkładał?<<< x Na szczęście nie tam, gdzie Ty wkładasz :P i wyłącznie kobietom :D. Po godzinie ciężkiej pracy, każda naciągnięta mocno guma, może ulec przetarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popraw mnie, Misio, ale myślałem, że t a m jest nawilżenie... o ile oczywiście pannie się podoba :P Więc nie powinno się przetrzeć... To mówisz, że Ci się 6 gum (dobrej jakości) przetarło od godzinnego używania...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Popraw mnie, Misio, ale myślałem, że t a m jest nawilżenie... o ile oczywiście pannie się podoba Więc nie powinno się przetrzeć...<<< x Nawilżenie było dobre, a gumy nie wytrzymywały :(. x >>>To mówisz, że Ci się 6 gum (dobrej jakości) przetarło od godzinnego używania...?<<< x Nie. Piszę wyraźnie, że każda wytrzymała max godzinę. x Ostatnimi czasy używałem UNIMIL XXL i było dobrze. Tyle, że z wiekiem mężczyzna nie ma już takiego wigoru :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on ja przez pas cnoty brał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pewnie jakaś vagina dentata. <<< x Uważaj lepiej, by tyłek Twojego faceta nie był dentata :D :D :D. x W końcu popularna była piosenka: "bo ja mam zęby w d_pie" :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że skyline to jakaś nazwa linii lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Misiu, i jak po takich mrożących krew w żyłach historiach można myśleć o jakichkolwiek doświadczeniach seksualnych z kobietami? A może to jakiś kwas był, że Ci gumę rozpuszczał...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Oj, Misiu, i jak po takich mrożących krew w żyłach historiach można myśleć o jakichkolwiek doświadczeniach seksualnych z kobietami?<<< x Nie przekonasz mnie do mężczyzn :D. x >>>A może to jakiś kwas był, że Ci gumę rozpuszczał...?<<< x Żadnego kwasu nie było. Zwyczajne przetarcie materiału. Dlatego mam lekki uraz do prezerwatyw. Do kobiet nie :). x Swojego czasu, gdy prostytutki kupowały u mnie hurtowo prezerwatywy, to zawsze miały większe zaufanie do UNIMIL-u, niż do DUREX-a. Myślę, ze na opiniach specjalistek można polegać :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam Cię przekonywać do mężczyzn. W żadnym wypadku. Wręcz przeciwnie :P Ja z Durexem problemów nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×