Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SylwiaWS

jakie sa minusy i plusy mieszkania w kamienicy?

Polecane posty

Gość SylwiaWS

znalazlam ciekaw mieszkanie ale w kamienicy...troche mnie odstrasza to ze niejest to w zwyklym bloku tylko w kamienicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusy: mniejsza akustyka, większa przestrzeń i wyższe stropy Minusy: duże wydatki wziązane z ogrzewaniem, brak windy, zsypu na smieci, kamienice są położone zazwyczaj w centrum miasta, co wiąze się z dużym hałasem ulicznym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWS
kamienica jest odnowiona...nie wiem z ktorego roku... strop nie jest z bytnio wysoki..a mieszkanko jest male..30 m2 choc tyle by mi starczylo na poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWS
piwnicy praktycznie nie ma bo to bardziej jak lochy wyglada i balkonu tez nie ma...hymmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziesz walczyć z wilgocią i grzybem, jesli to jakieś \"lochy\" :o W tym przypadku może jednak warto przemysleć to 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWS
moze mial ktos przypadek odzyskiwania kamienic przez starych wlascicieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie wole!! :) Na ogrzewanie wcale duzo nie wydaje, bo mieszkanko jest baaaardzo cieple, wlasciwie to nie trzeba ogrzewac ;) No do smietnika to mam kawalek ale to nie problem ;) Windy faktycznie nie ma, srednio by sie oplacala na 3 pietra ;) Poza tym ja i tak zawsze chodze na piechote :P I mam baaaardzo ciuchutko. Ruchliwa ulica ale ona od tylu i nic a nic nie sluchac ;) Do plusow dodalabym: zdrowe materialy (cegla) i maly czynsz :) Tylko te cholerne obsryparapety 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×