Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie sa WODNIKI z waszego doswiadczenia?

Polecane posty

Gość gość

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wodnik
ja jestem leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarte,sympatyczne, czesto dusze towarzystwa ale uparte czasem despotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale wszystkie wodniczki jakie znam to atrakcyjne kobiety, pewne siebie, niezalezne, charakterne. A panowie wodniki to lekkoduchy,imprezowicze,towarzyscy .... hm... to na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 3 wodników facetów. Wszyscy interesują się informatyką i mają predyspozycje do tego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka24
kobieta wodnik dziś - Ja tez, wodnik leniwy:) i cos w tym jest gosciu 'gość dziś ' moze glupio tak o sobie pisac , ale jestem atrakcyjna, zawsze mialam powodzenie i reszta tez sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Fałszywi, niezrównoważeni emocjonalnie, dzikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafia tez byc wredne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wodniczki to takie pępusie. Niczym Doda Wodniczka. Moja dawna znajoma z gimnazjum wodniczka. Lubiła być w centrum zainteresowania, lubiła się wygłupiać. Ogólnie kiedyś mnie bardzo mocno upokorzyła. Od tamtej pory jej nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci dobrzy w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta wodnik, życzliwa, serdeczna, uwielbiam wolność niezależność to dla mnie jak powietrze, w tym przedsiębiorcza ze zdolnościami przywódczymi, najlepsze że pracuje z 3 wodniczakami i bardzo dobrze się dogadujemy, moja mama i babcia też wodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie jestem leniem ale raczej taka samodzielna robie to co chce i kiedy chce a nie bo trzeba albo wypada można to pomylić z lenistwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z wodnikam dobre porownanie z tą dodą faktycznie dużo podobieństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-uprate -niezalezne -maja swoje zdanie -wiedza czego chca -towarzyskie -otwarte na innych ludzi -tolerancyjne -czasami wredne -dobrzy przywodcy -indywidualisci -kaprysne -maja zmienne humory -zazwyczaj optymisci -nie lubia nudy i rutyny -zawziete - jak maja cel uparcie do niego daza -rozrzutne -lubia miec poczucie wolnosci -posiadaja mocne charaktery -ogolem silne osobowosci -impulsywne -lubiace byc w centrum zainteresowania -kobiety Wodniczki czesto ladne,zadbane kobiety majace powodzenie ale sprawiajace wrazenie wynioslych -faceci Wodniki inteligentni ale podatni sa na roznego rodzaju uzaleznienia TO WSZYSTKO NAPISANE NAPRAWDE OBIEKTYWNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wlasnych obserwacji i znajomosci tych oto znakow zodiaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci dobrzy w łóżku ha ha ha ahahaaaha ahaahaahahahaah awno się tak nie ubawiłam.Facet Wodnik to totalne drewno w łóżku. O kobietach się nie wypowiadam,bo nie wiem,ale faceci to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Ja jestem wodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszkaa to napisz o sobie prawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala prawda jest wyzej zgadzam sie z poprzednimi wpisami to cala ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KMoja zona jest wodnikiem.Jest piekna, madra, lubiana przez wszystkich. Jest pomocna, sympatyczna ale i zloscic sie potrafi ze wtedy lepiej z drogi zejsc. Kobieta wodnik to przykladna zona. Polecam je do stalego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam to powyzej. Miałam wiele bab (panny, Skorpiony,wagi i blizniacy) Teraz mam wodniczke i sie z nia ozenie. Najlepiej gotuje, jest madra i potrafi każdy problem rozwiazac. Wszyscy ja lubia. Jest sexy ze pierwszy raz jestem zazdrosny i co najwazniejsze nie oddala mi sie tak latwo jak poprzednie tylko trwalo to miesiacami misialem sie nastarac a potem lepiej smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne ze im dluzej kobieta zwleka z sexem tym bardziej sie ja szanuje i bardziej o takiej mysli sie powyzej a ta co juz na pierwszym spotkaniu da d**y to zaden towar na powazany zwiazek nie jest. Wodniczki nie sa szybkie do lozka po pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodniki to lubiane znaki zodiaku. Daja sie lubic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wodnikiem kobietą bardzo niezależnym mam zdolności przywódcze w pracy lepsza od nie jednego mężczyzny a i tak się ich bardziej szanuje w*****a mnie że się chce mi narzucić rolę uległej bez własnego zdania panny a ja taka nie jestem mam własne zdanie robie to co chce w tym kraju czuje się dyskrymonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebojowe na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać zidiociałe na maxa :D "jestem wodnikiem kobietą bardzo niezależnym" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropni, egoiści, dbają tylko o swoje ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no egoistami tez potrafia byc ;) ale to jak kazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 9:11 zwykłe przejęzyczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×