Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wysoki, mam szanse u niskiej dziewczyny ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 188cm a ona 160. Myślicie że jestem dla niej za wysoki :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz szans, one wolą kurdupli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnie :-) ja też jestem niska i lubię facetów o takim wzroście :-) ale dlaczego od wczoraj kafe jest zalane tematami o wzroście? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szansę, wysoki wzrost, to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dłuższego czasu pastwią się tu nad niskimi dziewczynami, wyzywając je od karłów i kurdupli, czyżby ktoś leczył kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu podoba mi się taka malutka dziewuszka - ma buźkę jak aniołek, długaśne włosy do pasa i fajne piersi :) Ale jest mała, taka niziutka:( nie wiem czy nie jestem dla niej za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niskie mają większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niska, niższa od Twojej dziewczyny i byłam przez jakiś czas z facetem wyższym od Ciebie :P (ja 154 cm, on 192 cm) i było z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 190 cm i byłem w związku z kobietą, która ma 151 cm, więc masz szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:39 i 21:40 to czemu się rozstaliście? Niskie są słodkie :) Marzy mi się seks z nią na krześle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koźle dlatego,że nie był takim idiotą jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rozstałam z nim, bo po prostu się nie dogadywaliśmy. Jeśli jednak chodzi o wzrost - nigdy nie było między nami źle z tego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dokąd m sięgałaś? :) (powazne pytanie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam dokładnie, to było dawno temu ;) ale o ile dobrze kojarzę to ledwo co do klatki piersiowej czubkiem głowy sięgałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 O Jezuuu jak słodko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się podłączę do dyskusji :) U mnie na roku jest jedna niska dziewczyna, której możliwe, że się kiedyś podobałem. Mała, skromna, piękna, naturalna kobietka. Jak ją widzę to mi tętno rośnie. Ja mam coś ok. 186 cm wzrostu, a ona może coś ok. 160 cm. Wkrótce październik i to jedyny pozytywny aspekt tego przeklętego miesiąca, że ją zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:46 O Jezuuu jak słodko oczko.gif xxx No spoko :D Dzięki. Niestety wielu nie zwraca na mnie uwagi ze względu na mój niski wzrost. Przez to przez byłego byłam nazywana pieszczotliwie "krasnoludkiem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No co Ty? Ja uwielbiam takie kobiety malusie :) Można je nosić na rękach albo wziąć pod pachę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka93
masz skłonnośc***edofilskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo mnie to raczej na ręce to nie za bardzo :D W ciąży jestem i w tym momencie do najlżejszych nie należę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01 a ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 kg Tak wiem :D strasznie dużo przytyłam, ale na szczęście to już ostatni miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"21:40 to czemu się rozstaliście?" Niestety była strasznie naiwna i Jej nowi "przyjaciele", którzy mnie nawet na oczy nie widzieli, zmanipulowali Ją, wmawiając Jej, że jestem zły, bo 2 razy w ciągu 4 i pół roku, nie miałem ochoty, aby wychodzić na miasto. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale niestety uwierzyła, mimo iż zawsze kupowałem Jej co tylko chciała, przytulałem Ją tak często, jak tego chciała, a nawet jeszcze częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "21:40 to czemu się rozstaliście?" Niestety była strasznie naiwna i Jej nowi "przyjaciele", którzy mnie nawet na oczy nie widzieli, zmanipulowali Ją, wmawiając Jej, że jestem zły, bo 2 razy w ciągu 4 i pół roku, nie miałem ochoty, aby wychodzić na miasto. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale niestety uwierzyła, mimo iż zawsze kupowałem Jej co tylko chciała, przytulałem Ją tak często, jak tego chciała, a nawet jeszcze częściej. xxx Żebym ja miała takiego faceta... ;) Trzymałabym moimi małymi pazurkami z całej siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak nie ważysz tak dużo.. Ja ważę 90 :) Jestem silny i mógłbym Cię nosić pod pachą jak pileczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym tak kiedyś :D żeby ktoś mnie ponosił pod pachą jak piłeczkę :D miałam okazję być noszona normalnie na rękach i to nie za często :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bracie..tak jest, kobiety nie doceniają jak jesteś dla nich za dobry :(. Mnie kiedyś też panna olała, bo oddawałem się jej cały na tacy i byłem na każde jej zawołanie. Ale ta malusia, co mi się tak podoba chyba ma w porządku charakter..w każdym razie ma taką słodką buźke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała spotkać takiego fajnego, oddającego się w całości mężczyznę :P Każdego, którego spotkałam na swojej drodze był jakiś trefny, taki typ niegrzecznego chłopca. Może i było kilka fajnych, zwariowanych momentów, ale na co dzień mi to nie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To na plecy też mógłbym Cię wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×