Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Nie prawda. Broniąc Bartoszewskiego podważałeś zasługi Pileckiego i sugerowałeś, że Bartoszeswki dlatego był, jako jedyny, przeciwnikiem przyznania Mu orderu Orła Białego, bo wiedział o nim cos złego. Ponoć miał sypac kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku najdroższy zróbmy wszystko by Polska rządzona przez PIS zniknęła z mapy Europy! tak jak przed wiekami. taka pisowska Polska nie jest godna by istnieć. albo bedzie POwsko-Nowoczesno -unijna albo niech nie będzie jej wcale! Shatynku zróbmy co się da w tej materii. jesteś super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Mamy zdjęcia o ogromnej dokładności z 9 kwietnia, a także z dnia katastrofy 10 kwietnia, z godziny 12.00. widać na nich wszystkie szczegóły - ujawnił podczas III Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie szef podkomisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej przy KBWLLP dr inż. Wacław Berczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościł. Tym bardziej, jak podają źródła poinformowane, Bartoszewski sam do swoich zasług dołożył długą historię :P A ci którzy mogliby to zdementować już nie żyją. I tak jak właśnie Pilecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszony „królem cebuli” Jarosław Kuźniar rozstaje się z TVN-em. „Szykuję się do trudnego wtorku. To moje ostatnie 48 godzin w TVN” – poinformował na Facebooku. Zapowiedział również, że wraca do dziennikarstwa informacyjnego. Tak, to prawda. Najpierw zniknął z TVN24, jednak nie przestał gościć na ekranie telewizorów. Pojawił się w „śniadaniowym” paśmie TVN. Teraz żegna się i z tym miejscem. Jarosław Kuźniar napisał, że nigdy nie sądził, że tak szybko będzie „musiał (chciał?)” ogłosić, że czas na „nowe”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
No brawo! Kanał internetowy, stały klub wiernych oglądaczy. Rodzi się nowy Ator albo Kolonko Max albo niewypał co będzie miał 100 odsłon w tym 99 własnych i 1 bota indeksującego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
mnie zawsze jego retoryka wydawala sie nie do konca i szczera i dobra i usluzna,nawet sie pokusze o to,ze ma sie wrazenie jakby on tych Polakow to wrecz nienawidzil,a przynajmniej gardzil to napewno :o,a ze jeszcze pare groszy i o sobie dorzucil i swoim"bohaterstwie" to czytalam,i te jego"wyjscie" z obozu to takie lekkawo,ze tak sie wyraze podejrzane,bo z obozu to sie glownie przez komin wychodzilo..no ale okej tego sie nie czepiam,bo jakas czesc,za spora kasiore wychodzila,wszystko sie pewnie dalo zalatwic,pieniadz prawie kazde drzwi otworzy jak to mowia,ale za tego Pileckiego to na niego to powinny ostre gromy poleciec,no ale wladze mielismy jaka mielismy,.glownie zajmujaca sie obrabianiem i harataniem w gale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie się wsławił romansem z Moniką Rosatti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta to w ogole po roznorakich wyrach sie walesala x Ciekawe co na to Walesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno żałuje, że się nie załapał :P Faktycznie ona to taki troche puchar przechodni. Po Kolonce to zdaje się, że Zuławskiego zaliczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku co Ty na to by w Polsce zrobić rebelie , pucz i przywrócić jedynego wspaniałego kandydata na urząd Prezydenta RP P.Komorowskiego wraz z małżonką?Shatynku Ty wszystko wiesz , doradż jak to zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiepsko wybierała facetów bo kariery nie zrobiła. Nawet Żuławski jej nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze przy bogatych i wplywowych facetach kreca sie spryciarki roznorakie x Jak to dobrze ,że mnie do obydwóch rzeczy daleko i przystojnością nadrabiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka była , żaden desperat nawet na jej kasę i to , że się sławnie wabi nie skusił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toś skromnością pojechał po bandzie :P Bo odkąd kojarzę Twój nick to zawsze kojarzę wokół niego wianuszek userek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Rosatti to czasem nie ta chodząca anorektyczka z miną s********o kota na pustyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=rosati+i+kolonko&biw=1846&bih=984&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiioevfiILNAhVhJJoKHboJAmsQsAQIIQ#imgrc=Ul8IRQUDIe1_9M%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosati ojca ma bogatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony jak mowila Coco swoim modelkom,siedziec z jakims przyglupim golodupcem to tez watpliwa przyjemnosc x Gołod***ec głupi być automatycznie nie musi. Z reguły nawet na odwrót jest, gołod***ec jest mądry, a bogacz głupi ,tyle że cwany i dzięki tej cwaności się dorobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Jak Esterka byla z Kolankiem to nieprzeszkadzalo mu jej wyuzdanie i egipskie makijaze a jak go zostawila to jechal po niej jak zwykly prosty cham bez podstawowki. Bzydko dziadku brzydko ... Jesli bylbys inteligentny to bys zachowal wspomnienia a gorycz rozstania zachowalbys dla siebie. Przeciez to bylo do przewidzenia ze esterka cie zostawi dziadku , za mlodosc sie placi a ona do ubogich nie nalezy i nigdy nie nalezala, wez zniewol jakas inna malolate z biedy ;-) ... Ej dziadki dziadki w d****h sie wam na starosc przewraca ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeee gajowy ale to chyba on ja zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Ona go kopnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydko to się zachował Żuławski. Przecież ona nawet proces z nim wygrała i wydawca musiał wycofać jego książke. Tę w której ja właśnie tak podle zjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ona to i słusznie. Jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież i tak nie oglądacie TVN, niezrozumiałe zainteresowanie. Mnie nie interesuje kto pracuje w TV Republika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Republikę to ogladam głównie dla RAZa i jego porannej audycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Spytałem, czy TVN odda go to Walmartu. Zablokował mnie na Twitterze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×