Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Gość gość
...Teraz będzie pracował dla "Wielkiego Kuca" w TV-zaKODowanej!!!...Tam też nadaje się idealnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zablokował Sikorski, a ja przecież przez lata byłam jego fanką :O Faceci są tacy niewdzięczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są tacy niewdzięczni... x Bo wdzięk to domeną kobiet być powinien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolonko może podniecać młodzieżową prawicową hołotę która oczywiście mu wybaczy gdzie pracował i z kim kiedyś, gorzej jesli takie zdjęcie wyciągnięto by Lisowi, wtedy byłby hejt a otulona z taką wyrozumiałością by też do tego nie podeszła , Kolonko niewiele odkrywczych rzeczy mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego czasu Kolanko klęczał przed prezydentową kwaśniewską z kwiatami tak się podchlebiał władzy ówczesnej; podobnie Kukiz nie chciał spiewać przeciwko PO razem z Big cycem kiedy jego kolegą był Schetyna, wielki antysystemowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolonko niewiele odkrywczych rzeczy mówi x Kiedyś mówił do rzeczy, na początku powstania jego vloga. Do czasu aż mianował Putina człowiekiem roku było ok. Teraz to do rzeczy on gada co najwyżej jak szafę otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdzieczny temat czyjes zycie, dla polactwa ze wzrokiem teskniacym za rozumem i za orgazmem...hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdzieczny temat czyjes zycie, dla polactwa ze wzrokiem teskniacym za rozumem i za orgazmem...hahahahaha x Rozumiem,że ty ze znajomymi o fizyce kwantowej i mechanice płynów dyskutujesz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam Kuzniara z Trójki gdy jescze się dało jej słuchać. Pamiętam go na początku pracy w TVN24. Był taki nieśmiały i niewinny. Później jak się tam rozkręcił to pokazał swoją "klasę" kundla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to do rzeczy on gada co najwyżej jak szafę otworzy > masz racje. Kolonko nie da się słuchac, mowi byle więcej i bea sensu zrazilam się do niego kiedy przez jakis okres gledzil od rzeczy w Superstacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźniara lubię, inteligentny facet, ma luz i niezły dowcip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku kocham Cię za to Twoje POparcie dla PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
– Umówmy się, jak się spojrzy na tych kodomitów, to widać gołym okiem, że są walnięci, w takim sensie, że są rozhisteryzowani, wprowadzeni w stan psychozy. W jakimś sensie porównywalny do tego, jak to obozy totalitarne robiły, czyli budowanie poczucia zagrożenia, budowanie obrazu odczłowieczonego przeciwnika, budowanie obrazu, że ten przeciwnik jest wszędzie – powiedział w "Chłodnym okiem" publicysta Rafał Ziemkiewicz. x x Z Ziemkiewiczem najlepiej nie jest. Pomylił KODowców z pislamistami....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY dziś Nie prawda. Broniąc Bartoszewskiego podważałeś zasługi Pileckiego i sugerowałeś, że Bartoszeswki dlatego był, jako jedyny, przeciwnikiem przyznania Mu orderu Orła Białego, bo wiedział o nim cos złego. Ponoć miał sypac kumpli. x x Nie...:D Nie rozumiem po co manipulujesz. Obrona Bartoszewskiego to jedna sprawa a zasługi Pileckiego to druga sprawa. Co Bartoszewski wiedział tego też nie wiem. Ale widac coś wiedział skoro był przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym prorządowemu tygodnikowi "Do Rzeczy" daje wykładnię swojej filozofii rządzenia. Sprowadza się ona do prostej prawdy, że owładnięta obłędem grupa ludzi, która zmieniła Polskę w oligarchię, próbuje teraz wyeliminować z Polski demokrację. Proste? Nie? To poczytajcie. x Całość: http://tnij.org/m9zv3nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widac coś wiedział skoro był przeciwko. x piałam: postać Pileckiego była mu nie na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa miesiące przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie młodzież intensywnie przygotowuje się do duchowego przeżycia, jakim będzie spotkanie z Ojcem Świętym, Franciszkiem - trzecim odwiedzającym nas papieżem. Na fanpage'u gościa TVPiS, lidera Ruchu Narodowego, niedawnego kandydata na prezydenta RP, trwa wymiana opinii młodego pokolenia katolików, którzy nie ukrywają swoich imion, nazwisk, a nawet wizerunków. x Od redakcji: W tekście występują liczne wulgaryzmy. Cytując wpisy, zachowano pisownię oryginalną. x x Arkadiusz Andreasik: "Do wora". x Anna Jura: "Jebać tego starego debila!!!". x Filip El: "Jak słysze tego pajaca to pomimo tego, że jestem chrześcijaninem i PAN Jezus nie każe mi nikogo bić, to temu typowi przyjebałbym chętnie w ryj;)". x Mirosław Kuśnierz: "Wypowiedzieć konkordat i zostawić własny Kościół Polski. Pierdolony skurwysyn, zdrajca". x Remigiusz Dominik: "jebany antychryst". x Czarek Grabowski: "Jednak szwab szwabem pozostanie", na co Zbigniew Olejniczak: "On jest z Argentyny". Czarek Grabowski: "O faktycznie, coś mi się po***ało:D". x Grzegorz Ziemkowski: "A huj z takim papieżem. niech spierdala do brudasów może też go zgwałcą". x Grzegorz Urbanowicz: "Niech sam dupy nadstawi". x Arek Kubis: "Pieprzony zjeb"; "A żebyś zdechł". x Mateusz Michal: "pierdolony lewak, a kościół katolicki to organizacja dawno zinfiltrowana przez masonerię, oczywista". x Karolina Galica: "PRECZ Z TYM ZWYROLEM!!!!!"; "WYPĘDZIĆ GNOJA Z WATYKANU!!!!!!!!". x David Cisak: "W jego przypadku otruć zjeba jak dawniej i wybrać kogoś silnego". x Ponad tysiąc tego rodzaju opinii powstało w odpowiedzi na sygnowany przez Mariana Kowalskiego wpis zawierający zmyśloną wypowiedź papieża: „KOŃCZ WAŚĆ, WSTYDU OSZCZĘDŹ! Franciszek: Europejki muszą się rozmnażać z muzułmańskimi imigrantami, by przeciwdziałać » spadkowi przyrostu naturalnego «”. x Całość: http://tnij.org/4ymy7os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY dziś Ale widac coś wiedział skoro był przeciwko. x piałam: postać Pileckiego była mu nie na rękę. x x Każda inna postać, związana z walką o Polskę, w kontekście tego co napisałaś, też byłaby mu nie na ręke. A jednak, z tego co pamiętam, to jedyny sprzeciw Bartoszewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Finansów mają trafiać strony internetowe z nielegalnymi grami hazardowymi. Dostawcy usług internetowych będą zmuszeni blokować wskazane witryny. Rząd liczy, że ograniczy szarą strefę i zwiększy wpływy do budżetu państwa. Nie ukrywa: pieniądze są potrzebne na program 500 plus. x "Tak sformułowany przepis różnie można zrozumieć" - opisuje "Dziennik Internautów", który jako pierwszy zwrócił uwagę na pomysł blokowania stron. "Według tej definicji niemal każda strona może być 'stroną niedozwoloną'. Pisaliśmy o wyrokach dotyczących gier hazardowych i w naszych tekstach pojawiały się nazwy podmiotów organizujących nielegalne gry. To oznacza, że także 'Dziennik Internautów' umożliwia identyfikację stron zawierających treści dotyczące gier hazardowych" - dodaje. x Całość: http://tnij.org/3m0s26v x x Capi komuną na kilometr...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można łamać prawo. Kłamać. Wyciąć Puszczę Białowieską, zakazać handlu ziemią. Wyjść z Unii Europejskiej. To rzeczy złe, ale konieczne - bo prowadzą do ostatecznego, absolutnego dobra. x Stanisław Skarżyński Ur. w 1984 r., dziennikarz, socjolog. Doktorant w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, członek redakcji "Res Publiki Nowej". x Niewiarygodna jest pewność siebie i absolutny brak wątpliwości, który towarzyszy ludziom Prawa i Sprawiedliwości - Krystynie Pawłowicz, Jackowi Sasinowi, Beacie Kempie i wielu innym - podczas ich występów publicznych. x Całość: http://tnij.org/y2c8lkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonariusze skonfiskowali komputer i telefon 36-letniego krakowianina. Powód? Strona "Strzeżcie się. Mamy po 2 butelki i karton", która kpi ze sprawy anarchistów oskarżonych o próbę podłożenia ładunków wybuchowych pod radiowozy w Warszawie. Jej autor został w poniedziałek przesłuchany przez krakowską policję. x Całość: http://tnij.org/afl101c x x Nie powiem, że to było mądre. Ale też nie było nielegalne a więc reakcja "trochę" przesadzona i trącąca komuną...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozyłeś, że Bartoszewski mówił prawdę. A ja uważam, że kłamał. I uważam, że czepiasz się Pileckiego tylko dlatego, że jest bohaterem prawicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac z listu jego wnuczki, prawica sobie obrała takiego bohatera bez zgody rodziny. Założyłem, że Bartoszewski mówił prawdę tak jak ty założyłaś, że kłamał. Prawdy raczej nie poznamy i nie ma się o co kłócić chyba, że tego bardzo chcesz, czego nie rozumiem. Myślałem, że po wyjaśnieniu twojego postępowania dasz sobie spokój... Widac, źle myślałem...:O x x x "Jestem oburzona tym , że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe wykorzystują wizerunek i życiorys mojego dziadka dla własnych, partykularnych interesów i rozgrywek" - pisze Pilecka Różycka. x "Patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa" x Autorka podkreśla, że jej dziadek nie służył "Polsce podzielonej, ale Polsce wolnej od uprzedzeń, podziałów i nienawiści". "Witold nie dzielił ludzi ze względu na światopogląd i wyznanie, nikogo nie wykluczał. Był człowiekiem wielkiej wiary w Boga i człowieka" - wyjaśnia. x Marsz w Łodzi wywołał szczególny sprzeciw wnuczki rotmistrza, ponieważ zorganizowany został w rocznicę zamordowania Pileckiego, w czasie trudnym dla jego rodziny. "Proszę wszystkich Patriotów: zapoznajcie się z życiorysem i raportami Witolda. Patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa! Patriota chce DOBRA dla kraju, nacjonalista chce kraju dla siebie" - apeluje Pilecka-Różycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na info znowu toczą bekę z Petru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Festyn z okazji Dnia Dziecka, a na stoisku diecezji ulotki: "Geje jedzą fekalia i piją mocz" x Ulotkę o "konsekwencjach praktyk homoseksualnych" można było znaleźć na stoisku diecezji kieleckiej podczas festynu z okazji Dnia Dziecka. W środku informacje o tym, że geje mają w zwyczaju jedzenie fekaliów albo picie moczu. - Jak zobaczyłam te ulotki, zabrałam dziecko - mówi mieszkanka Kielc. x Na ulotki rozdawane podczas pikniku zwróciła uwagę Małgorzata Marenin, prezeska kieleckiego stowarzyszenia Stop Stereotypom. W niedzielę wraz z synem i jego kolegami z klasy wybrała się do parku miejskiego na Wielki Festyn z Okazji Dnia Dziecka. W centrum Kielc bawiły się rzesze rodziców z dziećmi, przyciągnięte występami artystycznymi, konkursami czy pokazami policyjnymi. Festyn był główną imprezą organizowaną w stolicy województwa świętokrzyskiego z okazji nadchodzącego święta. x Warto przeczytac całość: http://tnij.org/b6mqbm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wynika z najnowszego raportu, Brytyjczycy laicyzują się szybciej, niż jakiekolwiek inne społeczeństwo w Europie. Blisko 50 proc. Anglików i Walijczyków uznaje się za ateistów. Czy to początek końca chrześcijaństwa na Wyspach? x - Jeszcze 3 dekady temu 45 proc. Anglików i Walijczyków deklarowało się jako anglikanie. Dziś anglikanie stanowią jedynie 19 proc. społeczeństwa, a katolicy i inni protestanci – niecałe 25 proc. - informuje portal polishexpress.co.uk x Całość: http://www.fronda.pl/a/anglicy-zaczna-przeksztalcac-koscioly-w-restauracje,72499.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie pojawiło się wideo, w którym 15-letnia muzułmanka szkaluje zachodnie wartości i odmawia życia zgodnie z zasadami panującymi w Szwecji. Nagranie jest sponsorowane przez Hizb at-Tahrir – islamską Partię Wyzwolenia, która działa na rzecz odbudowy kalifatu na świecie. x x No to niech się przeniesie tam gdzie zasady panujące w Szwecji nie obowiązuja a gdzie panuje "wolność kalifatowa". Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×