Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

no słowo daję kretyn na kretynie i kretynem pogania. jeden kretyn propaguje jakieś z d**y wzięte teorie o bezrobociu wynikający z przyrostu naturalnego drugi teraz równie z d**y wymyśla kolejne idiotyzmy. wy tacy głupi od urodzenia byliście x Głupi to masz na imię. Zobacz co się w Afryce dzieje. Według Twojej teorii skoro mnożą się na potęgę to powinni zaobserwować wzrost gospodarczy. Dziwnym trafem tak nie jest. Zamiast wzrostu gospodarczego w Afryce wzrasta ubóstwo pomimo tego,że na ujemny przyrost naturalny narzekać nie mogą. Dlaczego tak jest w takim razie, przecież to przeczy Twojej teorii,że przyrost wraz z wzrostem gospodarczym w parze idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli ingerencja w rozmnażanie sie wolnych jak dodtąd ludzi" x a ty następny kretynie skąd wymyśliłeś "ingerencję w rozmnażanie"? możesz mi kto i jak chce "ingerować w twoje rozmnażanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym warunkiem rozwoju i szczęścia ludzi jest ich wolnośc i mozliwość decydowania o swoim losie. jak tego nie ma to nie ma żadnej gospodarki tylko piertolone mrowisko. xxx gościu wex kooorfa spiertalaj zapładniac jakies jałówki bo bezproduktywnie tracisz tu czas próbując mnie wyprowadzić z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle ta cała demografia to wielce wygodna sprawa dla złodziei wiadomo juz ze demografia okradła emerytów teraz okrada przedsiębiorców. i polaków chyba faktycznie czas coś z tą złodziejską demografią zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Według Twojej teorii skoro mnożą się na potęgę to powinni zaobserwować wzrost gospodarczy." x a gdzie ty to wyczytałeś w moim postach matole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyrost naturalny wraz z rozwojem gospodarczym idzie w parze owszem, ale TYLKO w państwach wysoko rozwiniętych, gdzie gospodarka sama się już napędza i nie potrzebuje wspomagaczy,a PL do takich krajów nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, że kwestia wolności jednostki jest dla ciebie pavlo wielce drażliwa. zaraz zaczniesz piertolic, ze wynika z nij przestępczość a ta generuje koszty społeczne i rujnuje podatkami prywatnych przedsiebiorców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przyrost naturalny wraz z rozwojem gospodarczym idzie w parze owszem, ale TYLKO w państwach wysoko rozwiniętych, gdzie gospodarka sama się już napędza i nie potrzebuje wspomagaczy,a PL do takich krajów nie należy. " x a co to w ogóle znaczy że "gospodarka sama się napędza". możecie nie używać jakichś z d**y wziętych terminów które nic nie znaczą? zastępowalność pokoleń jest niezbędnym warunkiem rozwoju gospodarczego w perspektywie tych pokoleń i bredzenia o tym że "bezrobocie bierze się z rozmnażania" to jest coś tak niedorzecznego że ja nie pojmuje jak głupi może być ktoś kto takie brednie wygaduje. pomysł żeby "zaprzestać rozmnażania" dopóki nie "zlikwidujemy bezrobocia" jest tak idiotyczny że to aż niewiarygodne że ktoś tak może na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziwiłł dziś znowu pojechał do pielęgniarek ,jest grożba że w całym kraju będą strajkować i odchodzić od łóżek pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustnieją rzeczy których sie nie tyka. jedną z nich jest dobór naturalny i przyrost naturalny w przyrodzie nikt tego nie reguuje i jest fajnie a jak zaczyna to regulować to sie z tygrysów robią grube koty z wilków pudelki a z gazel krowy mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekomunistycznie ewolucjoniści wypichcili teorie, że o sukcesie ewolucyjnym gatunku decyduje jego liczebnośc i wysnyli z tego wniosek, że takie krowy czy trzoda chlewna to szczyt ewolucji. podobny rozwój chcą zafundować ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, skoro tak ci się przyroda podoba to zawsze możesz wrócić do natury, zrezygnować ze zdobyczy cywilizacji, odzywiać się tym co znajdziesz wykopiesz i upolujesz. ale długiego życia ci nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;17 i co z tego że pojechał ,może im nafiukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy pomysł sztucznego regulowania populacji motywowany najczęściej paradoksalnie naturalnością procesu rozmnażania to zamach na wolność człowieka i odebtranie mu statusu istoty zaleznej od naturalnych praw przyrody inaczej nazywanych boskimi. kto rosci sobie prawo do bozych kompetencji? odpowiedź jest w miare prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie musze wracac bo nigdy z niej nie wychodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oznacza to że mam tu swoje terytorium i c****j mnie obchodza pomysły na jego i moje wykorzystanie prezentowane przez etatowych komuchów udających troske o dobrobyt polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz żeby przyrost był "naturalny" to trzeba zakazać antykoncepcji bo to ona bardziej niż cokolwiek innego wpływa na "naturalność" przyrostu. i skończcie te brednie wypisywać o tym co "najpierw trzeba" bo w ekonomii procesy dzieją się jednocześnie x Tutaj to napisałeś,ze te dwa procesy idą w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeżeli gospodarka jest zdrowa i jeżeli firmy produkują towary i świadczą usługi to nie ma żadnego powodu do tego żeby wzrost liczby urodzeń przełożył się na wzrost bezrobocia. dzieci będą konsumentami którzy będą potrzebowali towarów i usług więc firmy bedą produkować towary i dostarczac usług. żeby to zrobić będą potrzebowały pracowników x I tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś no wiesz, skoro tak ci się przyroda podoba to zawsze możesz wrócić do natury, zrezygnować ze zdobyczy cywilizacji, odzywiać się tym co znajdziesz wykopiesz i upolujesz. ale długiego życia ci nie wróżę." xxx nie nie oge bo jak już pisałem to moje terytorium za to ty możesz wziąć pod pache komuchów niszczących wszystkich i wszystko po kolei rękoma omamionych propagandą zbiorowoej odpowiedzialności społecznej działaczy karmionych z ze zdefraudowanych dóbr, które sprawiedliwie dzielą a następnie twierdzą, że pochodzą one od nich. zatem ja sie nigdzie nie ruszam za to ty stąd wypiertalasz szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cywilizacji nie stworzyly komuchy ani żadni inni władcy czy kapłani nic nikomu nie dali i nic im nic nie zawdzięcza może oprócz cierpienia. dlatego nie mów, że ty mi łaskawie pozwalasz gdzies sobie iśc jak mi nie pasuje to co zrobiliście ze swiatem. nie. to ty sobie pójdziesz w dodatku na zawsze a jak nie to ci upiertole łeb i zostaniesz tu juz na zawsze z geby ci zrobie pisuar a z uszu spzraki na zetony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodnie z twoim rozumowaniem wszędzie gdzie "dobrobyt społeczny" komunistów zawitał przyroda straciła swoje prawa a jej zwolennicy (nie mam na myśli zielonych) mogą sobie iść:D zajepiscie. wystarczy ze wykoppiesz dół na latryne w moim ogródku a ja juz mam sie wyprowadzać bo teraz jrst tam komusza cywilizacja:D spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo każdy musi dbac o ten dołek wyznacza sie dyżury straszy dezynteria i zbiera składki na jej ofiary. z czasem dołek na srake komunistów sie rozbudowuje. powstaja mury, wieże, kwatery dla urzędników dbających o wspólna społeczna latryne dzięki której ludzie nie muszą już ryzykowac utraty fiuta albo kłaków na peeeździe załatwiając sie po krzakach. powstaje cała gospodarka komunalna sciekami trzeba ograniczać populacje jak dołek jest z****** i ja zwiekszać kiedy dołkowi urzędnicy zaczynają klepać biede. i to nazywasz gospodarka i cywilizacja? to jest kooorfa kult komuszego gooofna w promieniu kilometra od miejsca, w którym komuch był sie łaskawy zesrać dla dobra społecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarowanie zasobami i czerpanie z nich korzyści to częśc życia na tej planecie ale koorfa ja nie zamierzam być zasobem dla komuchów. mam wyjepane na taka "cywilizacje", takich ekonomistów i na taka "gospodarke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy pamiętać, że okres dynamicznego rozwoju i ogromnych sukcesów doprowadził do: a) zawieszenia poboru do wojska (od 2009) a) zmniejszenia zasiłku pogrzebowego do 4000 (od 1 marca 2011) b) podwyższenia wieku emerytalnego (od 2013) c) przejęcia składek OFE (od 2014) Tak budowano drugą Irlandię. Oczywiście tylko malkontenci i nieudacznicy wnoszą na tej podstawie, że państwo ledwo zipie. Całe społeczeństwo PRL-bis wie doskonale, że PO będzie broniła Polski do końca, a naród jest z partią, a partia z narodem. Co już było. Historia lubi się powtarzać - pierwszy raz jako tragedia, drugi jako farsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka mając 50tkę poszła na emeryturę.. A jej koleżanki uznały że lepiej dłużej pracować..... Ciotka od 50 roku życia ma liczoną emeryturę wg. świetnych wówczas przeliczników - ok 4 tys netto.... A Koleżanki pracując 10 lat dłużej......straciły średnio po 1500zł... Prawda jest taka....dłużej Pracujesz....to musisz bardziej wesprzeć upadający ZUS ........i Dostaniesz MNIEJ...!!!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście wszystko przez złodziejską demografie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany pis
Najwięcej obaw na przyszłość budzi obowiązek rejestracji prepaidów, który nałoży procedowana właśnie ustawa antyterrorystyczna. Deadline na rejestrację minie 2 stycznia 2017 r. Po tym terminie karty czeka dezaktywacja. Z danych GUS wynika, że pod koniec 2015 r. w Polsce było 27 mln kart tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×