Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bywalec1

Kafeteryjne ŚCIEMY

Polecane posty

Hej! 🖐️ W naszym wirtualnym świecie kafeterii istnieją niemal nieograniczone możliwości autokreacji. Tu każdy może być każdym! Facet może udawać kobietę i na odwrót. Zakompleksiony onanista supermena; pani z zaawansowanym klimakterium nastolatkę… i tak dalej i tak dalej…. Na pewno nie raz spotkaliście się z kafeteryjnymi ściemniaczami. A może wam zdarzało się nimi być?? Piszcie o nich – kafeteryjnych ściemach! O tych najbardziej śmiesznych i tych wkurzających, o starych i nowych o trwających od dawna i okazjonalnych. Piszcie bo warto! Wszak: czymże byłaby cafe bez wirtualnych iluzji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco - ze swojej stopki! A tak wogóle występowanie pod wieolma nickami jest tez pewną forma ściemniania! Nieprawdaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatek tak na cafe 8 nicków
teraz tylko 1.Wariactwa można było dostać .Od rana do wieczora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec moja stopka jest tak zaszyfrowana ze nawet ja nie znam do niej kodu:D Pod wieloma mówisz, to napewno.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona -----> a mnie to wlaśnie ciekawi!! Dlaczego ludzie na cafe to robią?? Często dla zabawy.. ale czyjest w tym coś więcej? Czy jesli facet np. udaje kobietę to (lub na odwrot) to zanczy że ma problemy z identyfikowanem się ze swoją płcią? Albo golodupiec biznesmena - czy realizuje tak jakieś swoje marzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek jeżyn
dużo razy pisałam prawdę o swoim życiu i okrzyczeli mnie że prowokacja i że jestem gówniarą z gimnazjum :-( a jak próbowałam tłumaczyć to wyszukiwali w moich wypowiedziach jakiś niezgodności żenada , nie mam z kim pogadać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczek -----> dotknęłaś zjawiska zwiazanego ze ściemniactwem - manni prześladowczej. Ja też tego doświadczylem - pisze najprawdziwszą prawe a niektorzy sądzą ze ich nabieram! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka ---> zapytaj Myrevina, on Ci wyjaśni. Nie chcę tu rozwijać wątku bo Wysoka Moderatoria go zwali pod pretekstem że bywalec .... coś ściemnia :D wróćmy wiec do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nie mozesz Ty mi napisac? " Nie mogę i nie chcę. Nie czas i miejsce na to. "...Myrevin nic nie wie o zadnym Zbyniu" ŚCIEMA!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Pijawa
polać jej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik ladaco ilość post
Użytkownik: ladaco (ilość postów : 49) Ladaco co ty reprezentujesz?? mądrości od ciebie nie wypływa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, NIE! Nie zalozyłem tego topiku żeby był kolejną areną dokopywania bywalcowi. :P Jak ktoś ma życzenie - zapraszam do mojego zalazdu (link w stopce). Trzymajmy się tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty pijawko
po co te zadymy z myrkiem robisz.:D Przyszedłem w styczniu br roku i natrafiłem na taką zadymę.Z twoim udziałem.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś zaszedłem do bywaca1
i spoko:classic_cool: Nie byłem długo ale beż żadnych inwektyw,spokojnie było.więc można inaczej się zachować.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
teraz taki nick nosiłem na czarno.Ale wtedy miałem pijawko czeski nick.Był temat Co sądzisz o pozdrawiam środkowym palcem i taka rozpierdziucha nastąpiła,że po jakieś 200 postach rozwalono ten top.Druga sprawa,że PŚP była kontrowersyjna ale JEJ broniłem i żadnego przekleństwa od niej nie otrzymałem.A wy jak stado ogarów,żeście ją szarpali.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzona i zrozpaczona
i jeszcze że mam męża. Udawałam nawiedzoną mamuske :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty pijawko dlaczego
myrka bronisz a nie wypowiadasz się jak TY postępujesz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wie co mowi
np Juliusz Cezar to projekt Jarka84 ;) czesto gada sam ze soba i sie sobie przylizuje az zwymiotowac mozna:o te wszystkie sashe leviatany i aniol i dibael w jednym to tak zwane KAJTKI :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
Paradoks ale przypadkowo znalazłem się na cafe i sądziłem,że tylko takie "ostre" wypowiedzi są w cenie.:D Nie miałem zielonego pojęcia,że można swobodnie podyskutować.A natrafiając na taką bijatykę jak można było mieć inne zdanie.:P Dopiero po tym rozczytywałem się od 2004 r i wtedy przejrzałem na oczy.Ale taki początkowy odbiór miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dam dobry przykład i przyznam się do jednej ściemy:) : W zasadzie nie zdarza mi się udawać na forum kobiety. Wyjątek: gdy trafię na topik napaleńca szukającego na cafe kobiety do bzykania ochoczo zgłaszam akces jako Leokadia lat73 :D Ale kiedyś, w początkach mojego pisania tu chciałem zrobić małą prowokację której charakter wymagał abym pisał jako dziewczyna. Fabuła była taka: Jaola (pod takim nickiem puściłem topik) wraz z 3 innymi dziewczynami brały prysznic przed basenem. Wszystkie były nagie. Jeden z natrysków był uszkodzony – nie dał się zakręcić wody. W tym momencie do umywalni wszedł hydraulik . Powiedział „dzień dobry” i jakb nigdy nic zaczął naprawiać uszkodzony natrysk. Tamte dziewczyn nic sobie z tego nie robiły, nawet z tego żartowały ale Jaola była zdruzgotana i zszokowana tym ze była naga przy obcym mężczyźnie. W takim statnie wróciła do domu i musiała się tym podzielić na forum. Odpowiedzi były różne, jedni twierdzili że nic takiego się nie stało, inni byli oburzeni i radzili jej złożyć skargę. Nie zabrakło oczywiście zgrywusów i podszywaczy. W sumie była fajna zabawa! :) Gdy jednak w pewnym momencie pojawiłem się w rozmowie pod własnym nickiem natychmiast ktoś na pomarańczowo napisał : „Ten topik założył bywalec1!!” Potem jeszcze to parę razy powtórzył wymyślając mi przy tym od zboków. Impet z jakim to zrobił wzbudziło u mnie przypuszczenie graniczące z pewnością ze zostali namierzony po IP i zadenuncjowany przez moderatorkę. Dziś zrobiłbym z tego rozpyeerdziuchę ale wtedy byłem niedoświadczonym forumowiczem i nie wiedziałem że modkom tego robić nie wolno. To jeszcze nie koniec. Gdy nazajutrz zabrałem głos na innym topiku ktoś zwrocił się do mnie per „Jaolu”. Odpowiedziałem: „Rozumiem do czego pijesz ale Jaoli tutaj nie ma” Odpowiedź brzmiała: „Oboje dobrze wiemy ze jest zboczeńcu!!!!” :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×