Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bywalec1

Kafeteryjne ŚCIEMY

Polecane posty

Gość aliksandro to było w styczniu
więc ona tez tego nie pamięta.Zresztą naliczyłem było o niej 15 tematów założonych i potwornie agresywnych.:O To jak może sie osoba zachować jak stek inwektyw leci na nią.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie mnie kiedyś desznik oskarżył o nabijanie sie z ciężarówek i nie wiem czy blefował ale naprawde nabijałam sie z nich pod pomarańczą i też nie wiem skąd wiedział ja też wiem że ty bywalec pisałeś pod innym nickiem o sexie oralnym napisałam o tym i powiedziałeś że jestem moderatorką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn pśp nie ma bo była atakowana ? właśnie sie dziwiłam że jej nie ma ktoś agresywny ją wykończył ? inwektywy ? dziwne że sie przestraszyła i zwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liaaaaarr
zakładam czesto o koms dla zabawy:D lubie zakaldac o Ladaco zeby nienawisc sie przelala na niego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
Czy to ważne kto zakłada temat? Tylko uczestnictwo i jak się wypowiadam. Kafeteria - Co sądzicie o pozdrawiam środkowym palcem takie oto tematy były o niej.I potworna agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYSTE ZŁO
Desznik, skoro Ci się podoba normalne pisanie, to czemu wyzywasz ludzi? zajmij się normalnym pisaniem, ale nigdy w tematach w których pisze Aster i Iva. To ja jeden zgnoiłem paltza na kafe. Do dziś ma traumę, ale się ostatnio zmieniła pozytywnie. dla mnie to było jak zdeptanie małego kotka. Ciebie dojadę 5 razy bardziej, jak jeszcze raz kiedykolwiek bedziesz prześladował Aster, czy Ivę. Od dziś dla ciebie nie istnieją. Znam twój IP i przeskanowałem twoje otwarte porty. Masz wogóle niezabezpieczony komputer i widzę Cię w tym twoim Video Sacie. jak zajdzie ostateczna potrzeba, to się również przejadę do Ciebie na wieś. Pozdrów żonę i dzieci. ps. Robienie zrzutu ekranu na chuj ci się przyda. masz do czynienia z hakerem, a przezemnie zadarłeś z polskim podziemiem hakerów. To jest tylko ostrzeżenie. Jeśli będziesz się normalnie zachowywał i odczepisz się od Asteri i Ivy, to nikt się nie przyczepi do Ciebie. mam nadzieję, że dotarło to do Ciebie wyraźnie i jestes na tyle inteligentny, zeby wyciagnąć z tego odpowiednie wnioski i nie dyskutować bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
aliksandra tzn pśp nie ma bo była atakowana ? właśnie sie dziwiłam że jej nie ma ktoś agresywny ją wykończył ? inwektywy ? dziwne że sie przestraszyła i zwiała_-----------> nie zwiała tylko wykasowano top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tam gdzie trzeba
jak nie ma jak psp jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
tamta twoja wypowiedz nie interesuje mnie Czyste zło.ściemę możesz sobie robić jak nie znasz zagadnienia.Chyba ,że się podszywasz pod te osoby.Straszyć sobie możesz do woli za dziecinna jesteś osobo Czyste Zło.Właśnie taką agresję z poczatku roku zauważyłem i nic się do tej pory nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widze Plauszka
Aliksandra ja ja wide caly czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś kogoś wykańcza psychicznie, prześladuje, gnębi, stosuje szantaż, straszy to powinien mieć bana i przytrzymany dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze przezycie - niektorzy pewnie znaja ten topik - gosciu robil eksperyment socjhologiczny i podal sie za faceta na wozku z wieloma osiagnieciami w paraolimpiadach, czesc mu wspolczula, czesc podnosila na duchu, czesc mowila ze maja w swoim otoceniu taka osobe, a czesc go zywyzwala. najgorsze jest to ze bylam przekonana ze wymienimy sie dosiwadczeniami zyciowymi, mialam w domu mnostwo srodkow leczniczych dla takich ludzi bo moj facet tez jezdzi na wozku nawet napisalam do niego maila czy mozemy sie spotkac bardzo sie zawiodlam juz sie tak nie angazuje a nigdy tez nie [podawalam sie za nikogo (zreszta kazdy moze tak powiedziec) ale nie szukam rozrywki podajac sie za kogos kim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisandra -------> nie przypominam sobi ebym w ostatnimczasi ecoś pisal o seksie oralnym. Moglem wrzućic jakiś jacarski pojedyncz post na pomarańczowo. Gnei ... szantażuje .... Wlaśnie! GDzie sa granice dopuszczane ściemy??? Przyklady kochani, przyklady! Na razie tylko ja wrzucilem jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak mozna do końca świata
plus jeden dzień.:D I znów bijatyka się kroi.Więc nie uczestniczę już i adieu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Świnko! Dla mnie jest to przyklad ściemy niedopuszczlenej, godnej napiętnowania! W mojej chodzilo o poznanie opinii forumowiczów na temat możliwej choc malo prawdopodobnej sytuacji. Tu jest granie na ludzkich uczuciach i zyczliwości. Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujadający kundelek
mnie już tu od dzisiaj nie ma . Za rok moze was spotkam.Oby nie wszystkich.:D Tak wczoraj zapowiedziałem i żadnej ściemy nie robię.A szkoda.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYSTE ZŁO
Sprostuję Ci Desznik, że nie jestem Iwoną, tylko facetem, który równiez pamięta komunę, która była małym pikusiem. Ja nie rzucam słów na wiatr, a takich jak Ty wciągam przez nos. za krótko jesteś na Kafeterii, żeby wiedzieć z kim masz do czynienia. Ale nie ma co się kłócić. Jeśli nie będziesz się czepiał do Ivy i Aster, to i ze mną nie będziesz miał kontaktu. Zastanów się skąd wiem, w jakiej sieci masz net i skąd wiem gdzie mieszkasz i jak się nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujadający kundelek
nie rozumiem takich ludzi--------> vice versa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by tak było
CZYSTE ZŁO------> tobyś się nie wystawiał.Więc ciszej nad tą trumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka Chyba nas z kims mylisz Myrek w zyciu zlego slowa na nikogo nie powiedzial. } No zdarzyło mi się, ale zawsze pod czarnym Myrevinem :classic_cool: Chyba kloca od chamów raz wyzwałem.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bywalec powinienes to wiedziec. Sam ciagle przekraczasz ta granice" Pijawko, jak rzucasz taką sentencję t poperzyj ja przykladami! Bo tak przyłaczasz sied do chórku "robiących mi gębę" :P Jaką ściemą grałem na ludzkich uczuciach??? Ja się nie poczuwam! Raczek PRAWDA ktora ujawniam przysparza mi "sympatyków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający jogurt
Jestem w pogotowiu! :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujadający kundelek
i po jaka cholerę zapytałem etymologa o słowo,mające znaczenie inne w ościennych województwach.Odpowiedział nie udzielając jednoznacznej odpowiedzi.Dalej bym nie wiedział nic o necie i byłoby spoko.A tak muszę się rozstać z ludżmi ,których polubiłem.Po co te awantury z innym pokoleniem.Sam zadaję sobie pytanie i niestety na tym etapie jestem jak ten etymolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawko
"Jeśli nie będziesz się czepiał do Ivy i Aster, to i ze mną nie będziesz miał kontaktu. Zastanów się skąd wiem, w jakiej sieci masz net i skąd wiem gdzie mieszkasz i jak się nazywasz." sciema to jest ze ty myslisz ze zawsze z jednego IP pisze ta sama osoba mnie nie interesuja wasze uklady ale ktos mnie niedawno zjebal za to ze wzial mnie nie za tego, o ktorym myslal :( np. moj wspollokator tez pisze z mojego kompa, a jeden facet myslal,ze to ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczoraj powziałem decyzję
tylko przypadek sprawił,że tutaj ściemę porobiono.Na innych topach wczoraj o tym mówiłem.A propo dzieciaki nie maja zielonego pojęcia o przesłuchaniach SB,o tych zastraszeniach tak też nie bieże mnie to.Trzeba było w realu stawić czoła a nie w kompie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo brawko
ta co wie co mowi np Juliusz Cezar to projekt Jarka84 czesto gada sam ze soba i sie sobie przylizuje az zwymiotowac mozna te wszystkie sashe leviatany" wole juz ich niz tych co osadzaja, posadzaja a nie wiedza dokladnie KOGO, mysla ze jak sa moderatorami, to sa jasnowidzami, tylko ze rentgena na odlaeglosc nie maja czasem odechciewa sie do odezwac do niektorych, bo zaraz pomysli ze za nim sie biega :( a wydawalmi sie na poczatku inteligentny i mily :( zalosne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×