Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bywalec1

Kafeteryjne ŚCIEMY

Polecane posty

Gość brawo brawko
otulona_snem wychodze z zalozenia ze po, drugiej stronie monitora siedzi czlowiek, wiec nie rozumiem po cholere te sciemy? widac w dzisiejszych czasach uczciwosc nie poplaca z drugiej strony po kiego czorta udawac kogos kim sie nie jest? nigdy nie pojme" gdyby wszyscy tak mysleli, zycie byloby prostsze, nie tylko na kafe, szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się brawko brawko
gdy przyszedłem i prawdę mowiłem OPLUTO MNIE jak wściekłego psa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no... Ten topik nie ma slużyć praniu brudów i wyjasnianiu nieporozumień! Od ego są "dyskusje i nieporozumienia" na dziale "redakcji kafetrii" Prosze o dalsze przyklady sciem i opinie o nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to byla sciema
bywalcu, ktos zarzucil mi wczoraj ze latam za kims, widze ze nie mozna juz sie odezwac do tego faceta, bo mnie oczernia, dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik, sam ze sobą gadasz na pomarańczowo? :D Nie chcą Cie, to nie pchaj się oknem. Jesteś mało kumaty i namolny jak wesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VB masz fajną ksywkę
Czyli znienawidzona Varzejna Bezpecznost .Znaczy gorzej niz sławetne UB w Polsce.Czeska tajna policja w latach 60-tych .Pomyśl głębiej jak chcesz obrazać.VB.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznać muszę że*
Najgorzej wkurrwiła mnie ściema z tą Marysią co to na książki i długopisy nie miała ............, żyła z babci renty itd, itd ożesz , na inne nie zwracam uwagi - jakoś domyślam się ,że to ściema:( ja tego NIE pojmę nigdy :(:(:( Czasem tylko wpadam na ogólną ale..poczytam.Pisze już 5 lat ale na innym dziale.Nie ważne jakim .Wspominam fajne "Nicki" - Papierowe nożyczki, Setunia....można pogadać, poczytać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przyznać muszę że
fajni ludzie są - ale nie na ogólnym - tu w większości są zakłamani, podkładający świnie, dołujący, pomawiacze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
na innych tematach zamknięty krąg nie dopuszczający z zewnątrz nikogo.:O Przeżyłem to nieraz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODSTAWOWA zasada na k...
nie mieć do NIKOGO zaufania - przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tu też fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci kto jest ok
jarek.84 bywalec lewiatan lubie ich za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest ich znacznie więcej
ale znów nie na temat jak bywalec zauważył.Trzeba będzie taki temat założyć.Mnie tutaj nie ma więc pole do popisu macie.::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na oranż nie będe tematu
zakładał jak miałem czarny nick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo w mordeeee
jarek leviatan i bywalec za szczerosc? buahahhahahhahahahhahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super...jest super
"Gdy jednak w pewnym momencie pojawiłem się w rozmowie pod własnym nickiem natychmiast ktoś na pomarańczowo napisał : „Ten topik założył bywalec1!!” Potem jeszcze to parę razy powtórzył wymyślając mi przy tym od zboków. Impet z jakim to zrobił wzbudziło u mnie przypuszczenie graniczące z pewnością ze zostali namierzony po IP i zadenuncjowany przez moderatorkę. Dziś zrobiłbym z tego rozpyeerdziuchę ale wtedy byłem niedoświadczonym forumowiczem i nie wiedziałem że modkom tego robić nie wolno. To jeszcze nie koniec. Gdy nazajutrz zabrałem głos na innym topiku ktoś zwrocił się do mnie per „Jaolu”. Odpowiedziałem: „Rozumiem do czego pijesz ale Jaoli tutaj nie ma” Odpowiedź brzmiała: „Oboje dobrze wiemy ze jest zboczeńcu!!!!" no to zajebiście jest na tym padole :( dobrze wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczenica
a niektórzy to mają nasrane w dekiel siedzą tu może niewiadomo co morderca, zboczeniec, nawiedzony raper który chce pomścić biedne dzieciństwo, schizofrenicy psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami ktoś myśli, że jestem facetem i nie chce mi się go wyprowadzać z błędu czy to duża ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOCH A KYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowly___
ja nigdy nie ściemniałam.. nie mam takiej potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To facet sobie popisał
🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04D9 DE90 - anonimowy post nie do namierzenia ahahahaha nie napinaj sie tak chłopcze bo na nikim to wrażenia nie robi:D jakby chciał go postraszyć to by mu na maila wysłał jakiś dowód naa to że hackerem jest. a taki post na kafe świadczy o byciu co najwyżej lamerem:D weź spierdalaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie topiki
są głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że topik stał sie miejscem załatwiania jakichś poracunków :o A ja chcialbym abyśmy skoncentrowali się na ŚCIEMACH! Po wczorajszym dniu można powiedzieć jedno : SCIEMA niejedno ma imię.... Jest ich cała gama - od nieszkodliwych i zabawnych prowokacji do cynicznego grania na uczuciach i wrażliwości innych. Robię sobie teraz śniadanko a jak zjem to wrzucę swoją refleksje na temat jednego z rodzajów ŚCIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemniacz a kto ty
Z reguły czym dalej w las tym więcej drzew:PPrzewaznie zasadniczy temat daleko odbiega na coraz więcej postów.Ale wymuszono na mnie abym ustosunkował się na niepowazne wypowiedzi zacietrzewionego adwersarza.Może ty autorze zmienisz i uratujesz ten twój załozony arcyciekawy temat.:P Powodzenia.Chętnie poczytam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚCIEMA UKARANA Wrzucam kolejną historię ze ŚCIEMĄ w roli głównej. Dotyczy ona sytuacji gdy na topiku z idylliczną atmosfera jedna z uczestniczek na pomarańczowo bluzga swoim przyjaciółkom. Na jednym z topików „miesięcznych” gdzie piszą kobiety mające termin porodu w określonym miesiącu, gdy uczestniczki powiły już swoje pociechy niektóre z nic zaczęły uprawiać tzw. „ciumkanie” czyli okazywać bezgraniczny zachwyt owocom swojego łona. Jedną z „miesiącówek”, nazwijmy ją P, to wkurzyło i na pomarańczowo zbluzgała swoje ciumkające koleżanki. Rzecz na cafe nierzadka. Od razu powiem że zachowanie takie uważam za nieetyczne lecz dopuszczalne z punktu kafeteryjnego „prawa” czyli regulaminu i zasad określonych przez właścicieli. Mam na myśli sam fakt krytyki koleżanek bo jeśli posty zawierały coś obraźliwego (chyba zwierały ale dokładnie nie wiem bo gdy się zainteresowali sprawą były już usunięte) to oczywiście było to niezgodne z regulaminem. W tym miejscu zrobię małą dygresję i wprowadzę odróżnienie czynu nieetycznego od zabronionego przez prawo. Przykład: Jeśli ktoś zdradza żonę z kochanką to jest to niewątpliwie nieetyczne ale żaden sąd go za to nie wsadzi do ciupy bo prawo nie zabrania posiadania kochanki. A sądy są od przestrzegania prawa a nie moralności. Wróćmy jednak do naszej historii: P. miała wyjątkowego pecha. Normalnie co najwyżej jej posty zostałyby usunięte. Ale nie wiedziała że jedna ze zbluzganych koleżanek – nazwijmy ją M – jest moderatorką! M namierzyła P po IP i wezwała mailowo na moderatorski dywanik. P zareagowała irracjonalnie i miast przyznać się i przeprosić „poszła w zaparte” domagając się wyjaśnienia sprawy na forum. Tłumaczyła się ze to nie ona pisała lecz jej koleżanka która ją często odwiedza ii ma dostęp do jej kompa. Czyli kolejna ŚCIEMA. Na topiku zrobiła się rozpyeerdziucha i w rezultacie P w niesławie musiała go opuścić. Co prawda nikt jej nie zbanował bo nie było formalnych podstaw ale stała się tam już „persona non grata” ŚCIEMA została ukarana. Ale na ilu topikach piszą pod prywatnymi nickami moderatorki. Na znikomej liczbie. Większość nie ma tak dobrej ochrony przed SCIEMĄ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepy by zauważył
Ile postów ZNIKNĘŁO od wczoraj :D Nie masz zmiennego IP to będziesz za topłacił, nieistotne, że za czyjeś winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabboena wolume
wiem że na topiku o ciążach uczestniczy moderatorka matka ale napisze o innej sprawie również z działu ciąża i macierzyństwo która bardzo mnie zaintrygowała z punktu widzenia psychologii. jest pewna dziewczyna która na różnych forach w internecie podaje się za mamę w ciąży, za dziewczynę w ciąży , za nastolatkę w ciąży itp że ma ciążę bliźniaczą lub pojednyńczą -różne wersje często podaje że ciążę poroniła, opisuje ból i stratę dziecka, jak cierpi, wszystkie kobiety strasznie przeżywają jej tragedię, cierpią, nie śpią po nocach. Historie i lamenty nie do opisania. albo że dziecko jako noworodek umiera albo normalnie żyje i opisuje swoje życie z dzieckiem. Kilka lat prowadzi te swoje chore dewagacje, również prowadzi blogi jako mama w ciąży albo 14 latka w ciąży -gdzie opisywała przebieg ciąży i sytuację rodzinną , ojca dziecka później - dziecko zmarło śmiercią łóżeczkową. Na blogu moderatoria wykryła oszustkę i ją zablokowali , jeśli chodzi o oszustwa forumowe to wykryli ją na innych forach i przybiegli na kafeterię ostrzec przed nią. Walka sie toczyła, dziewczyny próbowały na własną rękę ją zidentyfikować. Na razie niewiadomo gdzie jest , może znowu jest gdzieś mamą w ciązy i uraczy kobiety swoją tragedią. Myślano co to za osobowość, że może sama straciła dziecko albo nie ma dziecka.Może ma schizofrenię, niektóre osoby uznały że jest bardzo niebezpieczna. Nie wiem jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujadający kundelek jest złem
tak jesteś bogiem uświadom to sobie sobie odwaliłeś kawał gównianej roboty dobrze że ci za to płacą larwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚCIEMA DO POTĘGI N-TEJ W poprzednim poscie napisałem o ŚCIEMIE polegającej na tym że ktoś atakuje na pomarańczowo osoby z którymi na czarno jest zaprzyjaźniony. Ale możliwa jest też – przynajmniej hipotetycznie – sytuacja odwrotna! Posłuchajcie kolejnej ŚCIEMY : Powiedzmy że ja, bywalec1, jestem w pewnym kafeteryjnym środowisku (łagodnie mówiąc) nie lubiany jestem tam persona non grata. To oczywiście niemożliwe (ŚCIEMA?) bo któżby mógł nie lubić tak przemiłego człowieka jak ja ;) ale …. powiedzmy. Powiedzmy że środowisko to jednak mnie interesuje bo od długiego czasu prowadzę tam jako psycholog-chałupnik (patrz mój profil/hobby) badania kobiecej natury. I nie chce mi się ich zaczynać na nowo gdzie indziej. Powiedzmy Że osoby z tego środowiska wiedzą że do nich zaglądam i piszą na forum o pyeerdołach a na ciekawsze tematy dość oględnie. Za to na mailach i gg trwa prawdziwa rozmowa. Ponieważ środowisko to jest rozplotkowane dotyczy ona często także bliższych i dalszych znajomych i nieznajomych. Bywalca też – a jakże! :classic_cool: Powiedzmy że jedna z osób stamtąd funkcjonuje także w innym kafeteryjnym środowisku które intersuje mnie jeszcze bardziej ale nie jako psychologa-chałupnika lecz naukowca-kafeteriologa (patrz mój profil/wykształcenie). I dzieli się rożnymi „smaczkami” ze swoimi koleżankami – oczywiście nie na forum. Powiedzmy że w tym pierwszym środowisku jest osoba nominalnie należąca do antybywalcowej koalicji ale prywatnie, poza forum utrzymujące ze mną dobre, wręcz przyjacielskie kontakty. I wrzuca mi czasem coś z tych „smaczków” Powiedzmy że oboje mamy z tego niezłą zabawę a ja dodatkowo sporo ciekawych informacji. Dobrze, może zakończmy już to twórcze fantazjowanie…. Na koniec jeszcze tylko: Powiedzmy że bywalec ma nadmiernie, chorobliwie wręcz rozwiniętą wyobraźnię! :D Zapyta może ktoś: bywalec, po co nam to opowiadasz? Przecież to nieprawdziwe…. Ma się rozumieć że nieprawdziwe!! :D:D Ale nieźle wymyślone, co nie??? ;) Czyli : NIEZŁA ŚCIEMA!!! :D:D:D A przecież ten topik jest właśnie o ŚCIEMACH - czyż nie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×