Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bywalec1

Kafeteryjne ŚCIEMY

Polecane posty

Gość i co z tym fantem
Wszystko się zgadza bywalec, tylko, że twoje pisanie ani innych niczego nie zmieni. Przecież oni są mądrzejsi, bogatsi :D, wpływowi, kumplują się tylko z górą :), zawsze wiedzą lepiej, kto co pisał, modki lubią króla :D i piszą na orange bezedury. Jestem tu na koszmarnych wakacjach i nie musisz pisać , widzę to doskonale. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym fantem
Aha, owszem dla nich jest zabawne, nawet bardzo, ale niech mają ubaw, w końcu Zło jest tutaj zdecdowanie silniejsze. najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
wyśmienity materiał bywalec:D Szkoda ,że w moim wypadku było trochę inaczej ale tez ściema.ściemę robiły kobiety i wyglądało jak szantaz.było to bardzo przykre ujadanie dwóch stron.Skończyło się zbanowaniem mojej osoby ale ściemę te osoby zrobiły moderatorom i mnie.:D Do ujadającego kundelka to zło----------> moja ksywka więc niepotrzebnie sie wisilasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik ----> przyznam e zabsorbowany swoimi kafeteryjnymi prrypetiami nie śledzłlem Twoich. Nie chcęsie więc na ich temat wypowiadać. Poza tym w moim zamyśle topik ten nie ma slużyć wyjaśnianiu jakichs sytuacji a jedynie wzbogacić naszą wiedzę na temat kafeteryjnych ściem - ich rodzajow i mechanizmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
Masz rację bywalec1 ale już to wcześniej wytłumaczyłem a nie będe wklejał tej calej hecy z powrotem.Zresztą kogo by to obchodziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdystansowana
jak zwykle blabla o niczyma bywalec dorabia teorie o jakims zjawisku psychologicznym zwanym sciema. prawda taka, ze do wszystkiego nalezy podchodzic z dystansem i odrozniac real od wirtualu. to,ze sie bawimy udajac kogos innego to norma, nie ma sie czym podniecac. czasem udajemy kogos innego bo zalezy nam na opinii forumowiczow a imy,ze to jedyny sposob by ich zainteresowa. ja sama weszlam keidys na topik ciazowy zeby dowedziec sie wiecej o porodach, co lepsze sn czy cc, ale dopoki nie zaczelam udawac babki w 7mies ciazy ktora stoi przed dylematem co wybrac to nie mialam co liczyc na reakcje inna niz "jak bedziesz w ciazy to pogadam" "co sie wymadrzasz jak nie wiesz w ogole jak to jest" itp. natomiast co do bywalca, to ciebie akurat nie lubie, uwazam,ze jestes niezrownowazony,bo nachodzisz ludzi praktycznie w realu (wyszukiwanie kont na NK) i straszysz, bo jak inaczej nazwac te twoje "psikuski" jak to nazywasz. ludzie zwyczajnie sie cibie boja, bo zdaja sobie sprawe,ze nikt normalny nie zajmuje sie sledzeniem profili na NK,bo po co mu to. dlatego pochwalam denuncjowanie pod jakimi nickami sie podszywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepiej wymyśloną postacią kafe jest Przerwa między palcami 90. Jak wielu zauważyło przerwa to jakiś facet, prawdopodobnie studen, osoba raczej inteligentna, być może wcale nie brzydka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
Lady SunLight--------> czy to twoja stopka czy reklama????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...bywalec dorabia teorie o jakims zjawisku psychologicznym zwanym sciema." Ja nie dorabiam żadnej teorii. Ja BADAM zjawisko. A raczej: wspólnymi silami je badamy na tym topiku! O moim dawnym psikusie pisalem już kilka razy; nie chcę się powtarza. I pisań znie na temat. :P Masz oczywiscie prawo mnie nie lubić ale bać się - zapewniam - nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdystansowana
bywalec mowie o jednym- sa pewne granice ktorych sie nie przekracza. i sciema w pstaci twojego psikuska jets juz mocno nie na miejscu i wykracza poza granice etyki. co innego sciema na frum gdzie wsyzscy sa anonimowi, co innego nachodzenie w realu. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
będe osądzany od czci i wiary ale potwierdzam,że jesteś niespotykanym spokojnym człekiem.:classic_cool: Taki nietypowy typ jak ja tylko w łagodniejszym sposobie bycia;:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
a znalazł by sie taki???Jak dzielą nas setki kilometrów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdystansowana ----> mój "psikus" nie wykrazal poza żadną granicę! Napialem opowiadanie ktorego przeslaniem byla teza że osoby ktore umieszczją na liscie znajomych na NK znajomych z forum postępuja nierozsądnie, ryzykownie. Moj psikus byl na to tylko dowodem! Nie można mówic o "nachodzeniu w realu" skoro wyslałem tylko RAZ uprzjme zaproszenie do lektury i pozdrowienie! Żart mal charakter JEDNORAZOWY inazej nie bylby żartem. A w posiadane linku do profilu jednej z osób ktorym zrobilem psikusa wszedlam nie podstrępem (jak bohater mojego opwiadania za pomocą ŚCIEMY) tylko przypadkiem. i udowodniłem że jeśli w jakimś środoewisku wszyscy wlączają się wzajemnie dolist znajomych to mając jeden link - ma się wszytkie :) PS. Gdyby ktoś nie znał "kafeteriuzy ..." a chcial poczytać - moge wuysalć maile. Zamowienia proszę skaldać na moja skrzynke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujadający kundelek jest zlem
nie chodziło o ciebie desznike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik09
w porzo:classic_cool: ale dlaczego prawie taki sam nick.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy o tym juz bylo, ale jedna z lepszych sciem dotyczyla kolesia, ktory nie chcial zamieszkac w domu narzeczonej a ona rzekomo nie chciala w jego domu, za upor i brzmienie zdartej plyty koles zasluzyl na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właścnie! :D Podszyw!! To koronny rodzaj Kafeterujnej Sciemy! :D Nie mogło go tu zabrknąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zasadniczy potomku samicy psa! 🖐️ Czaisz taką ściemę: Facet ma na cafe 2 nicki - obas dosyć znane. Jeden męski i jeden kobiecy. Jako mężczyzna udziela się głównie na erotycznym gdzie świntuszy na maxa. W sumie to jest OK bo ten dział jest po to by sobie tam poświntuszyć. Natomiast jako kobieta jest pryncypialną feministką. Poucza innych facetów ze są na cafe gośmi i instruuje co im wolno a co nie.:o To już niezła schiza! :D Ale w końcu jedna feministka mniej, jedna wiecej - niewielka róznica. Najbardziej jednak wqurviające jest to, że rozmawiełem z nią kilka razy. Tzn z NIM ale sądzielem że to ONA. Załączłem kwiatki i całusy. I tak, nie wiedzać o tym, robiłem z siebie pedała! 😠 Wrrrrrrr..... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedno wychodzi gangrenko! A i tak bnie napisałem i nim/niej wszystkiego bo gdybym to zrobił to chyba ze wstydu zapadł/a by się pod ... klawiaturę! :D Ale niech no sprobuje jeszcze kiedyś mnie pouczać!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzająca sprawa
a co zrobic z gosciem-gosciowa ktora-ktory ma w stopce ohydna cipe i małe dziecko klikneło nie raz w to, jak nie było mnie w pokoju to nie jest forum erotyczne, dla mnie to jest przegiecie moderia ma to w dupie, bo to pewnie jakis ich znajomy to wcale nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzająca sprawa
a poza tym ja mam sto x ladniejsza i mlodsza i sie nie chwale :D zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzajaca nr 1 - jest to niewątpliwie problem,. Ale wybacz - nie związany z tamatem topiku więc nie bedesię wypowiadal wkurzająca nr 2 - PODSZYW!!! :D:D I to inteligentny! Na temat ściem - podszywow napisze niebawem nieco więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×