Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety rodza poswiecaja sie a faceci

Polecane posty

Gość gość

po urodzeniu dziecko stawiaja na 1 miejscu a kobiete juz na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj wie nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale potem im to mija..jak dziecko podrasta...u mnie mąż córkę miał na pierwszym miejscu tak do 2latek..a potem mu się odmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej poswiecaja sie! bo zadna nie chce dziecka! zostaja albo zmuszone do zaplodnienia i urodzenia, albo wielce łaskę robią facetowi, rodzinie, światu i poświęcaja sie by dziecko urodzic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety duza czesc nie chce dzieci i maz je namawia a one wlasnie poswiecaja sie a mezowie w podziekowaniu znajduja sobie nowa milosc zycia w postaci dziecka. dzis jeden tu pisal ze zona mu sie roztyla po ciazy i by ja zostawil ale tak kocha coreczke ze JEJ by to nie zrobil wiec woli ciche zdrady z jakas laska. ot i cala prawda o macierzynstwie vel malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham corcie ale czuje ze maz ja bardziej kocha i czasem zaluje ze zdecydowalam sie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która nie chce dziecka to nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma do dwóch lat woleć corlki, bo to własnie po porodzie kobieta jes delikatna i potrzebuje byc na pierwszym miejscu ja bym wzięła rozwód gdybym zeszła na drugi plan albo rozbiłabym czaszkę dzieka w zemście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta która nie chce dziecka to nie kobieta. ] zdecydowanie! bo to prawdziwa bogini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta ma wolny wybor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne przeciez kobiety celem zycia jest dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda ma instynkt macierzynski tylko jest nam to wmawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to k***y, beda nimi zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet chce prędzej czy ppzniej zobaczyć w swojej kobiecie matkę jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Tak wmawiaja wam instykt tak biedne niewinne spisek przeciwko wam trwa już kilka miliardów lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś wiedział, dziecko tak prawdziwie chce mieć tylko co 10ta baba może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie dalam mezowi namowic i co? tylko natka i natka a ja jestem juz tylko matka. tak bardzo tesknie za czasami sam na sam z mezem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli te 90 % cierpi kilka miliardów lat i nie potrafią się przeciwstawić. Sa lepiej wykształcone robia kariery i w ogóle cuda na patyku a takiej sprawy nie potrafią załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tak. strach przed straceniem meza, nacisk wkolo. jeszcze nasze matki byly wychowane tak ze hak ktoras nie wyjdzie za maz i nie bedzie miala dzieci to jest przegrana i gorsza i dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakich Wy macie mężów, czy partnerów.. Kiedy u nas pojawiło sie dziecko mąż owszem oszalał na jego punkcie tak jak ja zresztą, ale zawsze podkreślal ze to moja zasługa. Jego spełnienie, uczucie posiadania potomka, rodziny, ciepła to dzięki mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:51 i wlasnie teraz czasy sie zmienily i moga w koncu zyc jak chca stad teraz "nagle" tyle kobiet nie chce dzieci i "nagle" wola zyc szczesliwie a nie w garach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze kpbiety są bardziej p******e. W ogole dac kobecie prawo wyboru to sobie krzywde zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 no tak dzieki tobie ale tylko nosnikiem bylas bo marzyl o dziecku i to mu dalo spelnienie a nie zycie z toba...smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadanie potomka :) Cud normalnie i cel zycia :) twojego meza! a czemu celem jego nie bylo spedzenie zycia z toba? za malo mu bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:57, tak właśnie pragną rodziny z kobietą która pokocha, której jest wstanie dać wszystko.. Gdyby pragną zrobić sobie dziexiaka to zrobił by je byle komu aby umiała gotować i nogi rozłożyć. Gdybyś przez jeden dzień była w mojej skórze i miała u boku takiego faceta urodziła byś mu gromadke dzieci.. po tylu latach małżeństwa dalej mam śniadanie podane do łóżka, kwiaty bez okazji i sex o którym nie jedna może tylko pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ty wlasnie rozlozylas nogi zeby on mogl byc spelniony i miec potomka :) bylo to dla niego wazniejsze niz zycie tylko z toba bo przeciez ta wielka jego milosc do ciebie powinna mu byla wystarczyc :) oj naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Moj maz nie mialby nic przeciwko dziecku ale ja nie chce i powiedzial ze moje pragnienia sa wazniejsze niz dziecko i bedzie tak zebym ja byla szczesliwa :) Zadnego pieprzenia o potomku i spelnieniu bo powiedzial ze ja jestem jego miloscia i daje mu wszystko :) i tak juz 9 lat wiec kobitki walczcie o swoje pragnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 0:09 zazdroszcze takiej milosci :( wiele bym dala zeby miec twojego meza i cofnac czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w biurze mnostwo inzynierow, przykladnych ojcow i mezow,kwiaty zonkom kupujacych i zakochanych w dzieciakach. I stazystkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:09 kiedyś Cię znienawidzi za to albo stwierdzi że jednak chce mieć dziecko i pójdzie do młodszej. Podejrzewam ze cały czas ma nadzieję że zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×