Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety,które nie chcą mieć dzieci wogole nigdy

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiety,które nie chcą mieć dzieci wogole nigdy są tchórzami,a może wręcz przeciwnie,w końcu każdy powinien być "kowalem" własnego losu i sam decydować o sobie,a nie robić coś na siłę tylko dlatego,bo inni też tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz z tym problem, autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny,ja osobiście nie chce siedzieć w pieluchach bo czuje się na to zbyt młodo mimo wieku,chce korzystać z życia ,interesuje mnie tylko miłość i namiętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne chcą korzystać z życia, inne czują się zbyt stare. Co człowiek inny powód, a właściwy partner weryfikuje wybory. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszym świecie? Pełnym pedofilli, przemocy, narkotyków, złej jakości żywności, niestabilności pracy, nieadekwetnej służby zdrowia, zapracowanych rodziców itd ? Nie. Nie chcę narażać na taki świat niewinną osobę i wolę jej nie mieć. Wystarczy że udzielam się obcym dzieciom dając im namiastkę swojej miłości. Namiastkę bo się nie rozdwoję. Takich dzieci jest bardzo dużo a ja tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce bo nie lubię mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być pojebem by sprowadzać dzieci na taki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie twoja matka autorko żałuje, ze urodziła kogoś kto nie potrafi nawet jednego języka używać. Wogole :O zanim zaczniesz się bawić w dyskusje to zajrzyj do słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domach dziecka jest dużo sierot , możesz tam ich pocieszyć , lub wziąć na wychowanie ale do tego potrzeba chyba pełnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w związku z tym Kobiety bezdzietne z wyboru dożywotnie to tchórze czy nie,co o tym sądzić,bo różne są opinie,a czy jest jakaś norma obiektywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam,ze to absolutnie nie tchórzostwo,ani u Kobiety ani u Mężczyzny,kazdy ma swój świat,swoje potrzeby i wolność i tak powinno byc,kierować się w swoim życiu wyłącznie swoim sumieniem,rozumem i potrzebami,a nie robić coś na siłę,bo inni tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś absolutnie nie chciałam. Potem chciałam, a teraz jest za póżno. Absolutnie nie chciałam jak miałam tak 15-20 lat. 20 - 27 gdzieś też nie chciałam raczej bo miałam dodatkowo bardzo poważne problemy zdrowotne. Potem na szczęście się skończyły, więc zachciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem jak można mieć kilkoro, przecież to zapieprz na całe życie, najpierw swoje, później wnuki. Mojej mamy koleżanka ma 4 dzieci, obecnie już 3 wnucząt, a jak wezmą z matki przykład i też napieprzą to grozi jej 12 wnucząt, jest tak zmęczona jak pies pluto, bo ciągle podrzucają jej wnuki, chcą aby matka robiła obiady na wynos. Ja pierdolę, zaniedbane to jak cholera, niedomyte, wlosy raz na dwa tygodnie myje, ręce ohydne, spracowane, bo nie ma czasu. No nie, kuźwa, tylko nie to, żadnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak trochę pofantazjować,jak by wyglądał świat i związki damsko-męskie jeśliby nie byłoby rozmnażania-prokreacji,a milość byłaby ograniczona tylko do Nich Dwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak trochę pofantazjować,jak by wyglądał świat i związki damsko-męskie jeśli nie byłoby rozmnażania-prokreacji,a milość byłaby ograniczona tylko do Nich Dwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mysle ze ciekawie by wygladal taki swiat. ludzie nie byliby uwiazani do siebie przez dzieci i jesliby po 5latach wyszlo , ze jest im kiepsko razem to bez problemu by poszukiwali nowych partnerow. xx owszem jestem tchorzem - boje sie cierpienia podczas porodu, nie potrafie wytrzymac jak mi wziernik wsadzaja do pochwy, wiec nie wyobrazam sobie jakby tam dziecko mialo przechodzic. nie wyobrazam sobie zeby moje zdrowie to uciagnelo. nie wyobrazam sobie ze musialabym byc za nie odp. i jakos mnie tez nie ciagnelo nigdy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
nie mam takiej potrzeby, więc dzieci nie posiadam nie widze w tym problemu ani żadnego powodu do tłumaczenia jeden chce mieć dzieci i je ma, drugi chce i nie ma, trzeci nie chce i ma, czwarty nie chce i nie ma proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce po prostu miecf dzieci i tyle. Nie patrze na innych. Co do tego, czy jestem tchorzem to tak, panicznie boje sie porodu, zajscia w ciaze, czytam sobie o tokofobii (fobii przed porodem) i czuje, ze by to mnie dotyczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłyMateriałNaMatkę
Ja chciałabym mieć dziecko, nawet czuję to biologicznie, jakaś taka podświadoma chęć żeby się rozmnażać he he.. Ale boję się że nie dalambym rady, byłabym złą matką i w jakiś nieświadomy sposób przemycałabym schematy z mojego domu rodzinnego ( mój kontakt z rodzicami to katastrofa ) poza tym boję się że dziecko miałoby skłonność do depresji po mnie i miało ból istnienia, zbyt wrażliwe.. No i dochodzi do tego moją choroba kręgosłupa, nie chciałabym aby moje dziecko cierpiało tak jak ja na codzień. Dlatego świadomie podjęłam decyzję o tym aby nie mieć dzieci w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłyMateriałNaMatkę
Moja choroba kręgosłupa jest niestety dziedziczna :( boję się również porodu i tego że mój facet po porodzie zacząby brzydzić się mojego ciała, już teraz mam masę kompleksòw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z tym, ze nigdy nie wiadomo jak partner zareaguje, nieraz naciskaja na dziecko,a potem zero pomocy z ich strony albo przeszkadza im, ze kobieta nie ma czasu bo ma absorbujace dziecko, nie wyglada pieknie i cudownie, nie ma caly czas ochoty na seks, nie jest po prostu idealna seksi mama pania domu. Ja podziekuje, juz lepiej byc ta egoistka bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole sie wysypiac :D no nie wiem moze kiedys zakocham sie na maksa ze az bede chciala miec dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak mężczyźni lubią pięknie kłamać. Prawda jest taka że rozstępy, sflaczaly burzch itp nigdy nie będą piękne, zdradzają podczas połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba miastowe zyeby zdradzaja. na wsiach nikt nie rucha na boku jak zona w pologu. patologia miastowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uważacie,ze rodzenie dzieci to dar Boży czy przekleństwo szatańskie będące skutkiem grzechu pierworodnego w Raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło k***a coraz lepsze pytania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymagalabym rodzenia dzieci od hipochondryczki, nerwicowca z lekami. w zasadzie rodzenie dziecka to tak jakby wsiąść na pokład samolotu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przekleństwo szatańskie z piekla rodem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ttttttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce miec dzieci bo sie boje ciazy = utraty figury, porodu = rzeznia I odpowiedzialnosci za kogos. Poza tym nie mam z Kim, bo z byle Kim nie bede robic dzieci I przekazywac kiepskich gejow tatusia. Jakby ktos mi urodzil, to moglabym miec nawet 4, ale sama na taka rzeznie sie nie zdecyduje....oj nie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×