Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Karina20Germany

Kochani, wyjechała do Niemiec i wielu polaków jest okłamywanych na temat tego kr

Polecane posty

Gość Karina20Germany

kraju! Nie wierzcie różnym narodowskim, pisowskim czy yotubowym propagandzistom którzy mówią że Niemcy to upadły kraj i że jest tam trzeci świat, polska (celowo z małej) to jest trzeci świat, moja pierwsza praca w polsce to było czyszczenie takich metalowych płytek papierem ściernym, pracowałam przez miesiąc z koleżanką tam po 10 godzin dziennie od pon do piątku i wąsaty Janusz zapłacił nam za to całe 500 zł! Następnie pracowałam w fabryce lakierów i przez rok i tez tylko kierownictwo patrzyło jak by tu zrobić żeby jak najmniej pracownikowi zapłacić. Wyjechałam do Niemiec, koleżanka z jej chłopakiem mnie tam ściągnęli, na początku się trochę bałam bo się nasłuchałam i naczytałam wykopowskiej propagandy ale gdy już zaczęłam pracować to doszło do mnie jak okłamywani sa polacy przez idiotów. Pracuję na taśmie po całe 6 godzin dziennie, zarabiam 5 polskich najniższych krajowych miesięcznie, towary sa tu wyższej jakości niż w polsce a kosztują tyle samo co to samo w polsce a niektóre rzeczy jeszcze taniej, ludzie są dla mnie mili, mam koleżanki i kolegów Niemców, Włochów, Rosjan, Hindusów, Turków, Murzynów, mam prawo do zasiłku, na siłownię chodzę karnet jedynie 20 euro na miesiąc a tyle tu rzeczy jest co w polsce na żadnej siłowni nie widziałam, ludzie są dla mnie mili, Turcy są dla mnie mili nie chcą mnie zabijać jak to mówią różni idioci że tylko czekają żeby uciąć mi głowę, Niemcy są dla mnie mili, uczą mnie Niemieckiego i ogólnie Niemcy sa o wiele bardziej przystojni od polaków, teraz na tydzień przyjechałam do polski, nie było problemu z urlopem. Może jak nauczę się Niemieckiego to pójdę pracować na słuchawkę a wtedy będę zarabiała 17 euro na godzinę. W końcu czuję się jak człowiek jak mieszkam w Niemczech. Niemcy - najlepszy kraj jak dla mnie, Niemcy - najlepszy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja, folkswagen :classic_cool: Trabant fantastisz! cwaj cylinder!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ladnie pieknie ale goowno mnie to obchodzi folksdojczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, ja jestem Hanysem który musi żyć części Rosji zwanej Polską ale wierzę że kiedyś ziemie Niemieckie wrócą do macierzy. Niech Bóg błogosławi Reich! W imię ojca i syna i ducha świętego amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjątki, które nie mogą być regułami, że udało Ci się. Polaków nie lubią Niemcy, Austriacy i wiele innych narodów. Odczuwać będziesz to później. Coś o tym wiem chyba lepiej niż ty jako osoba, która zachwyca się kilkoma tygodniami życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
gość dziś dorabiaj nadal wąsatego Janusza polski śmieciu, ja wolę dorabiać kulturalnego Pana Helmuta :) W Niemczech mają o wiele lepszy szacunek do Polaków niz w Polsce, a obcokrajowwcy tacy jak Turcy, Murzyni czy Rosjanie też są bardzo mili, wcale to nie są nasi wrogowie tak jak ci mówi propaganda kaczorka PS: Zauważyłam że Syryjczycy czy ogólnie Arabowie mają o wiele większy talent do języków niz Polacy, z niektórymi nawet idzie się po Polsku trochę dogadać, czemu tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy za to nie lubią nikogo, nawet siebie samych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
gość dziś Nie lubią może takich rasistowskich chamów, albo złodziei jak ty, co mieszkają tam nie wiadomo ile lat i nawet mówić po Niemiecku nie potrafią i nie moga pogodzić się z tym że w Niemczech żyją ludzie innego koloru skóry. Mam nadzieję że Ukraińcy też będą mogli w końcu tu przyjechać aq nie być wykorzystywani w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Toba autorko. Czas mi juz tam wracać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
gość dziś Ja wiem że tu pełno patologii z polski przyjechało, szczerze to część polaków to najgorsze dno jakie spotkałam ale to tylko część. Ci normalni uczą się języka i stają się wartościową częścią Niemieckiego społeczeństwa. Polska jako kraj to w całośc***atologia, to jest patologiczny kraj a Niemcy to zdrowy kraj,a co do samochodów to sama myślałam czy by jakiegoś nie zwieść i nie zarobić na tym bo wiem że tak zarabiają tylko że nie znam się na samochodach i nie mam prawka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
jak już się nauczę Niemieckiego to będę wszystkim Niemcom mówiła że obozy zagłady tak naprawdę były polskie i że lepiej by było żeby to Niemcy wygrały wojnę to byśmy z polski nie musieli nigdzie wyjeżdżać tylko byśmy żyli tak jak w Niemczech bo byśmy byli częścią Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo to wszyscy z Polski wyjadą, ostatnio najwięcej moich znajomych wyjeżdża właśnie do Niemiec i ja się im nie dziwię, sam się nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obrożami zostali w kraju, ale niektórzy pracują w Czechach i udają porządnych. Szok o jakim okazywaniu autor mówi. Amatorka życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujawniają się prawdziwi oprawcy Polaków lub wnuczki oprawców? Przecież kto sprowadził ciapatych do Europy i groził karą jeżeli nie przyjmie ich pod swoje skrzydełka? Wiecie ile polskich kobiet zginęło przez to? Polska jest piękna i bogata tylko wtedy gdy coś w rozumie mata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 Herezji nie siej bo Żydzi tobie w Niemczech dadzą żyć inaczej i poczujesz co znaczy kłamać. Powinno się odebrać tobie tytuł jaki posiadasz choćby z tego powodu, że historia jaką powinnaś znać jest Ci obca na wskutek zmian statusu a zatem Tobie nie wolno udacznik dasz się sprzedać nawet ciapatym byleby mieć kasę. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina20Germany dziś jak już się nauczę Niemieckiego to będę wszystkim Niemcom mówiła że obozy zagłady tak naprawdę były polskie i że lepiej by było żeby to Niemcy wygrały wojnę to byśmy z polski nie musieli nigdzie wyjeżdżać tylko byśmy żyli tak jak w Niemczech bo byśmy byli częścią Niemiec //x//x//x// A teraz ja podaję cie za szerzenie fałszywych informacji na stronkę policyjną dyżur.net. Screeny zrobione, link do tematu poszedł, namierzą cię "karina20germany" i zabawa się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potencjalna terrorystka będzie kłamać Niemcom dla kasy? Co za tym idzie idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok, brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że ktoś zauważył ten Karina20Germany dziś post i zgłosił na policję. Takich ludzi jak Karina20Germany powinno się zamknąć do takiego obozu, żeby mogła pogadać po niemiecku z ssmanem i jego wilczurem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
gość dziś Poznałam trochę tych "strasznych" ciapatych i może poza ułamkiem patologii to normalni ludzie, normalnie ze mną rozmawiają, pracują, spoko ludzie, też się cieszą że mogą tu mieszkać i o dziwo uczą się o wiele języka szybciej niż polacy. Patologia zdarza się wszędzie. gość dziś Czechy to spoko kraj w porównaniu do Polski, między innymi dzięki wpływom Niemieckim gość dziś Mam kolegę z afryki - Tokumbo i jak zobaczył Żyda to pokazał mu środkowy palec a Żyd jedynie zaczął tupać ze złości, to myślisz że by mi coś zrobili gość dziś o nieeeee, to koniec, jestem ścigana z urzędu! Możecie mi naskoczyć dopóki mieszkam w Niemczech poalczki :D gość dziś A to można za to jakąś kasę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj..., poczekaj... Żydom też sie dobrze żyło w niemczech przed wojną. Przyjdzie czas i na ciebie - i nie wykluczone że poznasz co to obóz koncentracyjny dla polaczków okradających IV rzeszę. Ucz sie szybko szprechać - bo owczarki niemieckie po polsku szczekać nie potrafią. Zagryzą cie bez zrozumienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To dobrze że ktoś zauważył ten Karina20Germany dziś post i zgłosił na policję. Jest jakaś organizacja rządowa, która właśnie ma na celu dbanie o prawdę historyczną, szczególnie o przekłamania o "polskich obozach śmierci". Na to są paragrafy, a jak widać autorka albo chciała zatrolować i nakręcić govnoburzę, albo jest taka niespełna rozumu i sama się w problemy pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda na ciebie czasu dzieciaku, wymyśl coś jak ci się dobiorą do pupci Karincia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno dobrze zrobiłaś, ze uciekłas z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że dobrze zrobiłaś. Mentalność polskiego pracodawcy jest taka, żeby jak najmniej dać zarobić pracownikowi i wyliczyć co do grosza. Za granicą nawet żebrząc pod mostem zarobisz 2 razy tyle co w Polsce ciężką pracą. Niech wszyscy stąd spierdolą na będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Pani Merkel pozwoli zrobić krzywdę młodej dziewczynie która kocha Niemcy pewno bardziej niż niejeden Niemiec jakimś oszołomom odmawiającym różaniec bez granic (czy jakoś tak) od zbzikowanego kaczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy mają wrodzoną butę i poczucie wyższości wyssana z mlekiem niemieckiej cycatej matki. Hitler też miał żydowskie korzenie - i co zrobił Żydom?? A pani Merkel, to już sama zgłupiała od skutków tego co zrobiła swojemu krajowi. Wcześniej, czy później spalą tą całą naplywową hołotę w krematoriach i rozjeżdżą spychaczami z silnikami marki deutz. Autorka ma spore szanse żeby sie załapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jak tam siedzisz to siedź i sie tutaj nie wpieardalaj, kazdy niech sie zajmie sobą. Nie mieszkasz tutaj I GŁOSU NIE MASZ, SPADÓWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najlepiej nie przyjeżdżaj więcej. Bo cie złapią polscy partyzanci i ci pusty łeb ogolą na krzyż (sic) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już się nauczę Niemieckiego to będę wszystkim Niemcom mówiła że obozy zagłady tak naprawdę były polskie i że lepiej by było żeby to Niemcy wygrały wojnę to byśmy z polski nie musieli nigdzie wyjeżdżać tylko byśmy żyli tak jak w Niemczech bo byśmy byli częścią Niemiec xxxxxxx Tez tak uwazam. Niemcy sa od Polakow bardziej rozwinietym krajem pod kazdym wzgledem: gospodarczym, mentalnosciowym, sa humanistami w obronie godnosci czlowieka i ludzkich wartosci. Czyli generalnie sa cywilizacja na najwyzszym poziomie. A Polak? Zionie nienawiscia na kazdym kroku, Wielki Katolik co siedzi co niedziele w pierwszym rzedzie a ma mentalnosc wojownika zulu w stopniu regresywnym. Nikogo nienawidzi, nawet siebie samegTe babcie z Krucjaty Rozancowej wykrzykujace w zeszlym roku do Kasprzyk pod teatrem, ze siedzi w niej diabel, bo jest rozrywkowa i zyje w nieformalnym zwiazku:D. Polak jest zawistny i wlasne nieudacznictwo zwala na innych, na Niemcow (bo przeciez wojna), na Francje, na kazdego i na wszystko. Niemiec nie interesuje sie skad sasiad ma wille z basenem, a Polak bedzie pisal donosy i z zazdrosci nie zasnie. Niemcy maja wielu uczonych, przepiekna literature, a Polska? Dziady Mickiewicza co nie idzie przeczytac nawet na haju, Sienkiewicza, glupkowate fraszki Kochanowskiego itp. Mamy tylko Kopernika, Chopina i Sklodowska, ale 2 ostatnich uksztaltowalo swoj swiatopoglad na emigracji, bo zyjac w Polsce mieliby fige z makiem a nie rozwoj. Niemcy sa krajem z gleboko zakorzenionym poczuciem sprawiedliwosci i sa nastawieni na rozwiazania, a nie konflikty. Jak prezydent Niemiec Wolf pozyczyl pieniadze na budowe domu od przyjaciela i media to wygrzebaly to musial podac sie do dymisji bo nie placic odsetek jak kazdy przecietny Niemiec. A w Pl jest wolna Amerykanka, kazdy robi co chce, korupcja nawet zeby dostac sie na dobra uczelnie, ciagle afery, Waltz bedzie trzymac sie stolka do zasranej smierci i nikt jej nichego nie zrobi. Do tego dochodzi: lepsza edukacja i dostepna dla kazdego, lepsza sluzba zdrowia tez dostepna dla kazdego (nie trzeba czekac 6 miesiecy na wizyte w przychodni albo dac lekarzowi w lape), lepszy system emerytalny, godne wynagrodzenie, lepsze podejscie do zwierzat, nie ma takiej znieczulicy co w pl, lepsze podejscie do starszych ludzi. Poza tym Niemcy w Niemczech jest najwiecej wegan na swiecie (nawet przed USA) to o cczyms swiadczy co nie? A Niemcy sa krajem swieckim, a Polska to ciemnogrod z katofszyzmem. Nigdy nie wroce do PL, NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×