Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Karina20Germany

Kochani, wyjechała do Niemiec i wielu polaków jest okłamywanych na temat tego kr

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze będziesz kwiczała jak zarzynane prosie, żeby zobaczyć rodzinną ziemię, zanim cie wrzucą do krematorium!!! Ty na prawdę nie słyszałaś, nie czytałaś, co ten "wspaniały, pełen humanistów i artystów" naród zrobił światu raptem 80 lat temu? Przecież to było jakby wczoraj... A dzisiaj zafundował strach i przerażenie w każdym większym mieście Europy. No tak... ale tobie dał 15 ojro za godzine lizania ich niemieckich wywyższonych rasowo dop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina ja się z tobą zgadzam. Mieszkamy z mężem i 3 letnim dzieckiem w Niemczech już 3 lata i ani mi się śni wracać do polski (celowo z małej). Niedługo ściągnę tu mamę z młodsza siostra. Mój mąż ma 17euro na godzinę. Ja pracuje na 450 że względu na dziecko. Kindergeld do tego. Bo to się dla dziecka należy a w tej smieciowej Polsce grosza ci dochody przekroczą i nic nie dostaniesz, chciwe i zlodziejskie państwo! Niemcy są mili tak jak mówisz. Nie każdy bo znam idiomów ale ogólnie są. Spoko. Pomagają jak języka się nie zna i w ogóle. Skąd jesteś w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 15??? Ona liże dopy starym ssmanom po 7 ojro. W niedziele i święta dostaje 7,50, a w środy szpicrutą po pysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.58 No właśnie to było 80 lat temu i wszyscy już ziemię gryzą. I po co rozpamietywac to co było? Ciebie w tym czasie nawet w planach nie było. A ilu Polaków zamordowalo i zgwałciło? Ilu Polaków g***** i zabija do tej pory.? Jebnij się w łeb i żyj w polsce, sraj pod siebie i tak państwo ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia się lubi powtarzać. Wspomnisz moje słowa, jak będą cie prowadzić do gazu.... Uważasz że w ciągu 80 lat cały naród zmienił swoją mentalność? Bo ci dali kindergelt za zniemczenie twojego bachora? Hitler też był "dobry" - dawał pracę przy budowie autostrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już zgłosił polskie obozy, czy ja mam to zrobić? To jest karalne, i nie będę współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Halo policja, proszę przyjechać na kafeterię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
gość dziś Pochodzę z Kalisza a mieszkam w Berlinie, szczerze to przeżyłam szok kulturowy gdy przyjechałam do Niemiec, nie wiedziałam że tu tak dobrze traktuje się człowieka i to świeżo co przybyłego z obcego kraju. Wiem że w przeciwieństwie do polski działają tu związki zawodowe które walczą o prawa pracownicze, w polsce w zakładzie w którym pracował mój ojciec jak chcieli strajkować żeby więcej zarabiać to wszyscy mieli mieć pozakładane sprawy w sądzie za to że narazili zakład na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20Germany
Jedna rzecz mnie jednak zastanawia, czemu w polsce jest tylu idiotów, szczególnie na yt którzy twierdzą że Niemcy to upadły i dziki kraj, najwięcej tego ścierwa na yt, kopałabym tych wszystkich youtuberów wciskających brednie nacjonalistycznym zwierzętom po ryjach. Przydałby się kto by wypunktował ich bajdurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do komentarza powyzej: tez mnie strasznie denerwuje ta retoryka nienawisci na you tube. Mlodzi ludzie to ogladaja i maja metlik w glowie. Mieszkam w Niemczech i nie wyobrazam sobie gdyby taki rasizm i nacjonalizm jak jest teraz w pl bylby tutaj dopuszczalny, a Niemcy chodzili z transparentami po ulicy "cudzoziemcy do domu". A w pl powoli juz tak jest, no ile mozna w kolko nawijac o tych uchodzcach, Niemcy przyjeli ponad 1 mln ludzi i tak nie placza jak pl- ktora przyjela moze gora kilkadziesiac ludzi (jesli w ogole). Ator, Rola itp. to najgorsze co moglo spotkac polski you tube. To typowa propaganda narodowcow, bardzo szkodliwa zreszta. A slyszeliscie o tym tabunie (150 tys.) polskich katolikow co stoji (stala) z rozancem i krzyzem na granicy polsko-niemieckiej i sie modli, zeby nie wpuscic zadnego muzulmanina do Polski? To poczytajcie, o tym bylo nawet na BBC. Dla znajacych niemiecki tutaj artykul w Welt https://www.welt.de/politik/ausland/article169411244/150-000-Katholiken-beten-an-Polens-Grenze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz głupoty, ok zarobisz 1000€ a teraz napisz ile płacisz za mieszkanie? 500? Rzeczywiście ceny takie jak u nas tylko w euro, ser 3-4 euro, tanie wina rzeczywiście są tańsze i lepsze, jedzenie paskudne, każda wędlina różni się wyglądem a smak ten sam mortadela, chleba normalnego nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie z tymi polskim obozami to trochę "pojechałaś" Karina, ale ogólnie masz sporo racji... napisałbym też coś od siebie ale piszę z lipnego fona, więc może innym razem... pzdr Karina, niech Ci się wiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator jak zwykle w formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie masz racje Res... tylko jedynie nie za bardzo podoba mi się to Twoje często przytaczane porównywanie zamachów do wypadków drogowych... bo to są jednak 2 różne sprawy ale ok... jeżeli chodzi tylko o same liczby w sensie stricte matematycznym to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zaczynasz Res...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie zapomnij wszystkich podatków zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam prawo do zasiłku" xxx Niby do jakiego :D ? Trochę się przepisy pozmieniały miusialabys już tam siedzieć ponad 5 lat ,a tzn że kłamiesz o basluchaniu się propagandy. Ja pół roku temu spiertolilam z powrotem do Polski. Wolę ta bide tutaj ,tych januszow itd,ale jestem u siebie. Moje dzieci nie boją się chodzić do szkoły, a szwaby tylko na pozór są tacy wporzo. Takich niemieckich Januszy to ja na pęczki poznałam w różnych regionach. Mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagrania na YT nie kłamią... Włochy, Anglia, Hiszpania, Francja, Niemcy, kraje beneluxu, skandynawia będą muzułmańskie za 100 lat, też chciałbyś muzułmańskiej Polski RES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to ciemnota!! nie wiedza co to demokracja! komunisc****eprzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy nie sa mili oni polskim osrusom nie mogą mogą powiedzirc ze ich nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie taki głupi Res jesteś, a jaki jest Twój stosunek do aborcji i eutanazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty Spartanin jesteś Res, bo w Sparcie istniało pojęcie "dobrej, godnej śmierci" - czyli eutanazja, a także zabijanie chorych noworodków /nie było badań prenatalnych dlatego nie mogli wcześniej/ - aborcja, JESTEŚ MÓJ ZIOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
Muslimy chcą prawa szariatu więc nie wiem o czym piszecie, zwyczajnie nie rozumiem. To wszystko co jest teraz jest tymczasowe, za 100 lat będzie szariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
Aha i jeszcze jedno spójność poglądów - jeśli państwo pozwala Cię zabić jako 3 miesięczny płód to pozwoli też sobie na większą ingerencję w życie swoich obywateli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
No ten muslim w Niemczech chciał, ten z filmu na youtube, który rozmawiał z Polakiem. A to był kulturalny, spokojny człowiek. Oni tego po prostu chcą, bo to ich prawo, które uważają za lepsze od naszego. Mają po 4 kobiety, rozmnożą się z nimi i po prostu za któreś pokolenie (już niedługo) demokratycznie zmienią zachodnią Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
"zabrania kobiecie decydowania o wlasnym ciele" x Już uprawiając seks ta kobieta decyduje. Jeśli państwo nie chroni Twojego życia od momentu poczęcia to może go nie chronić kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
To wynika samo z siebie. jeśli państwo Cię nie chroni RAZ bo coś tam (bo jesteś płodem i nic nie czujesz) to może uzasadnić każdy inny moment kiedy tego Cię nie uchroni. To bardzo lekkomyślne by państwo przyzwalało na coś takiego, państwa są niebezpieczne dla swoich obywateli i im bardziej wolnościowe prawo tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
No nie kłam dobra? Jak możesz o normalnym muzułmaninie, normalnie ubranym, zachowującym się i normalnie rozmawiającym pisać przygłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×