Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobrze_mi

Kodeks pracy - ile godzin można pracować?

Polecane posty

Gość niedobrze_mi

Zna się ktoś na kodeksie pracy? Czy to zgodne z prawem, żeby pracować 5 dni w tygodniu po 10-11 godzin i każdą sobotą jakieś 5-6 godzin? Powtarzam - KAŻDĄ sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
A masz umowę o pracę czy zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
Umowa o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrraaaa
no to masz w miesiącu do wypracowania 168 godz lub 174 lub 184 a reszta to nadgodziny, które są płatne dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
To wyzysk w takim razie. Zakładam, że pracujesz w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
O, dzięki dziewczyny, tak podejrzewałam, ale chciałam się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
a ja mam gorzej Nie, nie w sklepie, pytanie było o kumpla, jest stolarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiukla
masz w umowie o pracę napisane ze pracujesz na jeden etat? jeśli tak to wg kodekdu pracy wymiar czasu pracy wynosi przeciętnie 8 godzi dziennie w przeciętie 40 godzinnym tygodniu pracy. reszta jak ktos powiedział to nadgodziny. aha moze pracodawca wprowadzic podczas 8 godzinnego dnia pracy jedną bezpłatną 1-godzinna przerwe. wtedy de facto jestes w pracy 9 godzin, ale ta przerwca nie jest zaliczana do czasu pracy więc nie ma nadgodziny. oprócz tego jeśli pracujesz 8 godzin dziennie przysługuje ci 30 minutowa płatna rzerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
Dzięki raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czemu ale wiekszosc
stolarzy tak pracuje, moj facet tez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
Tak? Wkurzające jest to, że koleś od ponad roku nie miał ani jednej soboty wolnej. coś mi się tu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jepnol bym taką robotą,to niewolnictwo,zero zycia prywatnego tylko robota i sen i tak w,kolo,bez sensu takie zycie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest jak pracuje po 12 godzin. pracuje dzien pozniej noc i mam dwa dni wolnego. oczywiscie swiatek piatek i niedziela jak to sie mowi....jest to zgodne z prawem wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.17 Praca w ochronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rone systemy czasu pracy i taka praca w ochornie pewnie jest podciagnieta pod jakies dozorowanie mienia czy inne potrzeby pracodawcy. Poszukaj sobie w necie. Pewnie okradaja was na nadgodzinach, bo pracodawcy zlotowki licza, zeby czlowiekowi nie zaplacic teraz a przeciez z 200godzin mogloby sie uzbierac 200-300zl brutto to by byli stratni.. a tak to najwyzej pracowik padnie na zawal i wezma kolejnego. Nowa miola lepiej zamiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich nieuczciwych pracodawców można łatwo zaskarżyć i odzyskać od nich pieniądze, które nam się należą. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej kancelarii, która zajmuje się prawem pracy to polecam wam zgłosić się do www.winklerkancelaria.pl z Poznania. Kancelaria ta zajmuje się prawem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GERO6663E
hwhwhwhaa aja mam najgorzej pracuje po 6 dni w tygodniu a nawet po 7 pracuje po 10-11 godzin...a chcieli by i by po półtorej zmiany robić czyli po 14-15 do tego nie ma odsiadki za godzine 11 zł za nadgodzine 11 zł nawet za nadgodziny nocne 11 zł żadnych dopłat a o przerwie zapomnij na cygara co 2 godziny i to szybkie i j***esz cały dzień elo cieniasy PODKARPACIE pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×