Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plenerowa Żona

komu polac?

Polecane posty

ja cherry brandy ale mam jeszcze kilka dobrych win, baileys i wodke. w sam raz na samotni sobotni wieczor z kafeteria. nagrzmocic sie i zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilgore Trout,
Ja też jestem CPŁ, więc i mi polej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to cherry bo ni chuja nie skumalam o co ci kaman z tym renesanesem, renesans? hmm.. a renesans fajny byl bo mozna bylo sobie wpierdalac ile sie chcialo, orac pole i nikt nie patrzyl ile kilogramow dziwgasz w gym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
zanim plenerowa odpisalas koledzy to musialas przeczytac w wikipedii co dzialo sie w renesansie hahahaha aby jakos odpisac i sie nie zblaznic bo myslisz ze kolega taki inteligent z bozej laski a gosc pewnie na prochach jedzie i dlatego ma fantazje w glowie na temat kazdy centrum to gosc ktory z gowna bata ukreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANDA NADĘTYCH NUDIARZY
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
dosyc ze nadętych to jeszcze prześmiesznych :) zawsze padam jak czytam wasze odpisywanie i gimnastyke plenerowej aby dorownac prawikowi o nicku centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
takie gadanie o dupie maryny hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
ja chetnie wypije za lata stracone,zmarnowane z moim mezem durnym,wyobrazacie sobie-14 lat w plecy??wlasnie wyprowadzam sie od niego,dzieci biore ze soba i rozpoczynam nowe zycie,mam nadzieje ze lepsze,z reszta nie wazne czy lepsze ale przynajmniej bez niego...troche sie boje jak sobie poradze ale-w koncu uwolnie sie od mendy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nie czytają pomarańczek
bo myślą , że są tacy uczeni , ale bolą ich te wpisy jak wrzody na dupach hahahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obżeram......... a ostatnio schudłam 3 kg, załamka.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zły dzień, chyba ten jeden wieczór obżarstwa nie zaszkodzi...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
chyba parę gnid centrum i to cię przerosło zauważone na forum ze jak ktos ci dosrywa tak ze juz z tgo nie wyleziesz to chowasz glowe w piach a ty plenerowa widzac goscia na horyzoncie wlaczasz czym predzej wikipedie i ratujesz sobie dupe oklaskujesz mu a stare centrum propagandowe prawiko zadowolony ale.......... gdyby centrum bym tak inteligentny to znalazlby rozmowce swojego wydumanego pokroju a on..... gada z cienkimi dupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda,nuda ,nuda,nuda
nuda , nuda , juz prawik ciekawszy choć idiota , ten przynajmniej jest sobą i nikogo innego nie udaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
centrum zajebista nuta zawsze mozesz sobie potrzepac w rytm muzyki disco............. polo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
plenerowa angielski teraz zna kazdy nie wiem czy wiesz.......... moze to twoje jedyne osiagniecie ale naprawde.... kazdy zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda,nuda ,nuda,nuda
hahahahahahahahahahaahahahhahaah!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale pojeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, kazdy... jak ty i pan zdzisiu... ale mi sie rochodzilo bardziej o to co napisalam a nie w jakim jezyku. tak mi sie akurat skojarzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×