Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO KOGO TY MASZ ŻAL

kozak w necie p***a w swiecie prawda boli że cię nie kocha

Polecane posty

Gość DO KOGO TY MASZ ŻAL

a ty dalej łajzo zal do wszystkich miłość boli taki idiotki jak ty zawsze gdybyś nie szła dalej w to g****o i pozwoliła mu odejść nie miała bys teraz tych problemów ani deprasji na własne zyczenie je masz i masz co chciałaś wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest niesamowicie smutne. Stąd depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbij sobie wreszcie do pustego łba tępa qrwo, że on nie chce iść do ciebie i odwal się wywłoko zdesperowana, bo on nie chce cię znać, ani nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Jesteś dla niego nikim. Nawet gorzej, jak śmierdzący powiew przed którym trzeba wiać ile sił w nogach, żeby smrodu nie wdychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko skończ kozaczyć w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie te foty głupia szmato? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDROŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC
ciebie chce bo nie ma wyjścia łajzo bez godności ode mnie wiać ha ha lecz się na głowe to ty jesteś desperatka ! głupia zapatrzona w siebie idiotka mysląca że ma ślub i jest fajna w inny sposób nie potrafisz zatrzymać faceta desperatko bez gdności idz szukaj mu kochanki a seksualna suko :D:D:D smieszna jest a te foty ma i ci nimi wytre mordę ale pewnie i tak mu wybaczysz ha ha dlatego chociaż posmieje się z ciebie że ci udowodniłam że nie masz godności :D możemy się kłócić w realu zobaczymy jak szybko zamkniesz kębe i nie bedziesz mieć argumentów na prawde którą usłyszysz zapatrzona w siebie i swoje idealne małżeństwo które jest fikcją i jeszcze wciąga w to inne kobiety bo sama biedna nie potrafi nadstawić d**y mężowi :D co za porażka trzeba było nie brać ślubu jak nie lubisz seksu najwidoczniej cię nie kocha skoro musisz godzi się na takie układy i udawać że jestes szczęśliwa :D kogo ty krzywdzisz nie mnie JA MAM TO W D***E HA HA ON CIERPI NIE JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ja lubię mu obciągać tak fajnie się spuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to smieszne
seks to podstawa związku dziewczyno gdzie ty żyjesz jak nie potrafisz dawać mu d**y to znaczy że nie byłaś mu pisana żadna normalna kobieta nie zgodzi się na bycie darmową kochanką całe życie ha ha bo księżniczka boi się stracić męża bo wyjdzie ze jest beznadziejna w łóżku rozwód orzekany o winie z spowodu żony jestem a seksualne nie spełniam potrzeb męża to jest powód do rozwodu ha ha moim zdaniem nie ma seksu nie ma miłości ha ha trudno :d życie jest brutalnie niestety przyjmij to dowiadomości że jesteś nudna dla niego zawsze byłaś bo nie jesteś szalona on lubi kobiety szalone gdyby miał okazje to by się z taka ożenił ale niestety tak go otaczałaś i osaczałaś jak to napisał twój kochający mąż na forum że by sam się nie zdecydował :d ale cię kocha ale jesteś fajna ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nastawie
jemu k****a rozsadza nie mnie ha ha z powodu żony która nie ma pochwy takiej jak trzeba i go nie zaspakaja :d to ty masz problem nie ja seks to podstawa żal mi cię naprawdę aseksualna idiotko :d zadna ci nie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Ale się tępa qrwa rozszczekała. :D Co ty bredzisz ułomna szmato z gownem zamiast mózgu? Mój mąż na żadnym forum nie siedzi i nie dyskutuje z qrwami takimi jak ty, bo ma fajną żonę, którą kocha, a ciebie widać to skręca zdziro ze zbiorówki, że cię olał komisyjnie i jeszcze ubaw ma z ciebie, żałosna debilko. Jaka aseksualna żona, co ty znów sobie ubzdurałaś w tym pustym łbie? O takim seksie jak mamy ja i mój maż, to możesz tylko pomarzyć śmieciaro be zgodności, co klęka przed żonatym. Na te foty czekam cały czas i jakoś doczekać się nie mogę. Od kiedy ty już obiecujesz, że mi je pokażesz i cały czas z gęby dope robisz, nawet jak nie ciągniesz, szmato. Gdzie się chcesz spotkać w tym realu, no gdzie? Pytam już któryś raz z kolei tchórzliwa kreaturo. ps. mamy z ciebie ubaw po pachy, choć jesteś dla nas nikim - jak dobra komedia obejrzana w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba idź uklęknij przed innym żonatym i nam zdaj relacje czy ci dał possać czy cię odepchnął he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie realnie i powiedz mi te słowa tepa idiotko wtedy pogadamy na forum się z toba nie umówie napisz do mnie tchórzliwa suku bez godnosci ha ha ale kłastwa napisała idiotko gadaj sobie gadaj debilko skaczona !!! a seksualna suko lecz sie iu psychiatry pisał na forum wiele rzeczy ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś tak nagle ryja zamknęła wywłoko? myślałaś że będziesz szczekać bezkarnie na żonę? gdzie twoja godność gdy ściągasz gacie i się rozkraczasz przed cudzym mężem na widoku a jak cię nie chce roochać to w necie wyzywasz na przemian jego i żonę. do budy wściekł suko bo na łańcuch uwiąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Tak pisał głupia suko twoimi rękami. :D Jesteś pośmiewiskiem dla wszystkich :D Dawaj maila to się z tobą umówimy, oboje i jeszcze przyjdą wszyscy, co się z ciebie śmieją. Zobaczymy jaki kozak z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba aseksualnych to ty masz w rodzinie aż babę trzeba sztucznie zapładniać jak przystało na wiejską krowę hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jej dosrali że aż koorfa poszła sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to ja w kilku uderzać do jednej osoby co za debile i to anonimowo od początku to wy robicie z siebie pośmiewisko nie dzieciaki tak się boicie że uderzacie do jednej laski w kilku co za tchórze zal mi was idioci :D pośmiać to możesz się z siebie zazdrośnicy nie zemnie ha ha widzisz ja też mogę zastawiać się stadem znajomych ha ha :D i wtedy pogadamy gnoic jedną osobę w kilku tylko po gratulować głupoty a niby taka pewna jesteś z kim piszesz to czemu bez posrednio nie napiszesz idiotko ja ma twarz wy nie od samego początku sie ukrywacie i śmiejecie anonimowo ha ha jak ładnie to potrafisz napisać słuchaj lampucero jedna ja się ciebie nie boje szmato co ty mi mozesz zrobić nawet odwagi nie miałaś napisać realnie odrazu tylko anonimowo pełno takich śmieci anonimowych co graja na kontach :D i myslą że są fajni a pozniej do nich dociera JACY SĄ SŁABI W GRUPIE KAŻDY POTRAFI ZGRYWAĆ KOZAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie potrafisz realnie to się dowartościowujesz anonimowo bo cchcesz pokazać jaka jesteś odważna milczy dupo zapomiałaś jak milczałaś jak dostalaś wiadomości prostaczko j****a walczy o faceta który cię nie kocha ha ha :D:D:D ssij pałe bo jesteś śmieszna mam cię w d***e i jak bede chciała to ja zawsze dostanę co chce od życia anonimowa d***** a a wiesz dlaczego bo jestem dobra a ty nie dlatego szczekasz tu na forum ha ha :D co za porażka wszyscy wiedzą jaka jest prawda ha ha kto zaczoł i kto ma za uszami najwięcej koledzy są jak wyrocznia jesteś naiwna ale widać lubisz spijać resztki po tych kobietach bo nie masz innego wyjścia bo cię zostawi beznadziejna szmato widać nie jesteś taka idealana ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna jesteś
marzysz to ty o jego miłość która nie jest odwzajemiona od samego początku ha ha ale debilka pierdoli o rzeczach które nie sa prawda ha ha prawda jest to że twój pożal się boże mąż woli puste kobiety jak on sam jest haha a nie takie debilki jak ty co pierdolą o znaczkach ha ha i motylkach ha ha takie są dla niego nudne i bez sensu :d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaaaajj
popieram gościa wyżej co napisał do zony ma rację jakie one są wszystkie naiwne a prawda jest tak że już wszyscy wiedzą że jej nie kocha a ona dalej kurczowo się tego trzyma jak desperatka :D i nie wie jak wyprzeć prawdę żona jesteś śmieszna z ciebie mają bekę wszyscy nie złą bo twój mąż cie nie kocha i każdy o tym wie że w akcie desperacji szukasz mu kochanki żeby go nie stracić :D bo wyjdzie jaka jesteś beznadziejna żona i bez wartości jak maż odejdzie do innej i stracisz STATUS ŻONY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCICA HA HA
Malwinka masz rację ale jej nie wytłumaczysz bo ona myślisz że jest inaczej oszukuje się w tej pustej głowie żony tak mają po to by nie tracić męża i żeby się nie wydało że jej małżeństwo się sypie na kawał bo ludzie będą się śmiać dlatego w akcie desperacji szuka kochanki i jakiego wytłumaczenia dla siebie teatrzyk zgrywa bo jej godność zostanie urażona mmmm jak na wszystkim smutno :D pocieszymy się jak chcesz żoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORIAAAA
NIE PRZEJMUJ SIĘ ŻONECZKO ZNAJDZIE SIĘ NASTĘPNY KOCHAJĄCY MEŻUŚ I CIĘ POCIESZY ALBO TEŻ ODEJDZIE DO INNEJ JAK BĘDZIE TAK SIĘ ZACHOWYWAĆ JAK DESPERATKA HA HA widać autorka ma w d***e twojego faceta wiadomo tylko nam że ty jej go wmawiasz a nawet nie wiesz z kim piszesz na tym forum każdy ci ty może odpowiadać laska wezmą cię za psychicznie chorą szcześliwa zona ha ha ale bedzie ubaw masz szczeście że to tylko forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co wy z ogóle rozmawiać czy wy nie widzicie ,że ona jest nie normalna jak czytam to forum rzygać mi się chce dziewczyny dajcie spokój to desperatka widać ta żona gdyby miała problem do tej dziewczyny by się odezwała a nie anonimowo do niej szczeka najwidoczniej nie ma odwagi do niej napisać a no forum tyle jej zarzuca to śmieszne i jak to się z niej śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCICA HA HA
maloowana masz rację ale ona wszędzie widzi kochankę swojego męża to chore się robi :D trochę bo trzeba mieć coś nie tak z głową żeby wmawiać komuś przez cały czas i śmiać się na forum a nie napisać do tej laski i opowiadać jak to się śmieje z niej anonimowo to śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację dziewczyny jestem tchórzliwa, ale to dlatego że prawdę powiedziałyście o mnie :( nie ma od wagi do niej napisać bo ja tylko podejrzewam nie mam dowodów na to gdyby tak było by do niej napisał :( bo boje się wyjść na psychicznie chorą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest taka ładna a jak taka brzydka nie lubię jej dlatego jej dokuczam dla zabawy :D a nawet nie wiem czy ona tu siedzi jestem psychiczna chyba :D ale co tam :D:D w realu udaje normalną tak żeby nikt nie widziała jaka desperatka jestem ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCICA HA HA
:D ale smieją się z tej desperatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Tępa d***** dostałaś rozdwojenia jaźni i osobowości? :D Znów nawijasz sama ze sobą? :D Konto z kiełbasą ci usunęli to smarujesz jako maloowala? Pamiętają cię ludzie jak prułaś się szmato pod tym nickiem. :D Weź leki wściekła k****, bo z deklem masz najwyraźniej coś nie tak, skoro żonaty mężczyzna mówi ci s********j, a do ciebie nie dociera i dalej się czepiasz jego żony, którą on kocha, z własnej woli się ożenił i chce z nią być. Nie będzie cię rooochał d****** jak sobie to wymarzyłaś, zapomnij. A żoną jestem szczęśliwą w przeciwieństwie do ciebie żałosna desperatko z pustym łbem, co całymi dniami i nocami siedzi na forum, pisze sama ze sobą, zakłada wulgarne tematy, w których wyzywa żony i mężów. Jesteś nienormalna d***** skoro udajesz materac i twierdzisz, że wiesz jak udane jet moje małżeństwo. Po raz kolejny powtarzam wywłoko, podaj mila to się z tobą umówimy i spotkamy osobiście. Pokażesz nam te zdjęcia i powiesz przy moim mężu to wszystko co tu nabazgroliłaś, a później zapewne karetka zawiezie cię z rozwalonym łbem prosto do psychiatryka. Ty tu od lat siedzisz przygłupia k***o i każdy kto przewinął się przez to forum pamięta cię doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny nick qrwy kałbasy do desperacka żona he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ŻONYkkkk
już się o to postaramy żeby żadnej kochanki nie znalazła dla mężusia desperatko jedynie za kasę ci zostanie a cię na to nie stać nauczysz się pod trzymywać swoje małżeństwo sam bez wykorzystywania kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×