Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO KOGO TY MASZ ŻAL

kozak w necie p***a w swiecie prawda boli że cię nie kocha

Polecane posty

Gość szczęśliwa żona
Sama z siebie się śmiejesz ułomna łajdaczko? :D Nigdy żadnej wiadomości nie dostałam. Miesza ci się ostro w tym zapijaczonym łbie, wariatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hahahah
Tępa d***** dostałaś rozdwojenia jaźni i osobowości? smiech.gif Znów nawijasz sama ze sobą? smiech.gif Konto z kiełbasą ci usunęli to smarujesz jako maloowala? Pamiętają cię ludzie jak prułaś się szmato pod tym nickiem. smiech.gif Weź leki wściekła k****, bo z deklem masz najwyraźniej coś nie tak, skoro żonaty mężczyzna mówi ci s********j, a do ciebie nie dociera i dalej się czepiasz jego żony, którą on kocha, z własnej woli się ożenił i chce z nią być. Nie będzie cię rooochał d****** jak sobie to wymarzyłaś, zapomnij. A żoną jestem szczęśliwą w przeciwieństwie do ciebie żałosna desperatko z pustym łbem, co całymi dniami i nocami siedzi na forum, pisze sama ze sobą, zakłada wulgarne tematy, w których wyzywa żony i mężów. Jesteś nienormalna d***** skoro udajesz materac i twierdzisz, że wiesz jak udane jet moje małżeństwo. Po raz kolejny powtarzam wywłoko, podaj mila to się z tobą umówimy i spotkamy osobiście. Pokażesz nam te zdjęcia i powiesz przy moim mężu to wszystko co tu nabazgroliłaś, a później zapewne karetka zawiezie cię z rozwalonym łbem prosto do psychiatryka. Ty tu od lat siedzisz przygłupia k***o i każdy kto przewinął się przez to forum pamięta cię doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągnij pałe malowana qrwo. ciągnij to w nagrode kalapsa w dope dostaniesz hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wie z kim piszę
Malwinka masz rację ale jej nie wytłumaczysz bo ona myślisz że jest inaczej oszukuje się w tej pustej głowie żony tak mają po to by nie tracić męża i żeby się nie wydało że jej małżeństwo się sypie na kawał bo ludzie będą się śmiać dlatego w akcie desperacji szuka kochanki i jakiego wytłumaczenia dla siebie teatrzyk zgrywa bo jej godność zostanie urażona mmmm jak na wszystkim smutno smiech.gif pocieszymy się jak chcesz żoneczko czytasz ze zrozumienie sama jesteś pijaczką tchórzliwa suko to ty jęczysz na forum całe dnie nie ja mnie to nie ma ja nie istnieje a ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
i czego kopiujesz cudze posty? Tak ci mordę zatkało że już nic napisać nie potrafisz? Dawaj tego maila, albo umawiaj się tu śmieciaro bez godności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wiesz koorfo malowana z kim piszesz? bo z tego co widać to sama ze sobą hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się ha ha :D ty masz problem napisz realnie :D wiesz z kim piszesz ha ha [podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
No co jest tępa k***o odwagi już zabrakło i nie chcesz się spotkać? G jak wielkie gowno. :D Mówi ci to coś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Znasz d***** panią Gowno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaaaajj
mówi ci to coś wielkie big love ha ha ja a ty wielkie g :d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaaaajj
mówi ci coś że nie wiesz z kim piszesz ha ha nie pomyślisz nawet o ty ale śmieszna ha ha :D ssij pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Gowniane imię masz d***** z poszarpanym ryjem, jak niewypał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwinka czyli kełba, mlowana i pozostałe koorfiaste nicki tobie żaden pały nie da do ssania choćbyś nie wiem jak błagała he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i poszła sobie qrwa albo leki jej podali i zaczęły wreszcie działać hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ludziska poczytajcie posty tej głupiej malooowaanej wel kiełbasy. Ona wszystkim żonom wmawia tu na forum, że maż nie kocha, bo ma kochankę buhahahahahaha. To jakas wariatka co uciekła z psychiatryka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zdesperowana niedoszła kochanica a psychiatra to by jej się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloooowana
Grażyna czyli Gowno to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloooowana
i wysrałam niedorozwiniętego bękarta ze zbiorówki w bramie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam słychać u wklęśniaka? Dalej używa palca zamiast mikro penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halooo pani Gowno coś tak ryja zamknęła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gowna
Wp*****l k***o dostaniesz i znów będziesz miała ryja poharatanego, tylko teraz z drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie te foty psycholko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona
Rok już upłynął od twojego szczekania suka, a ty dalej siedzisz cicho jak mysz pod miotłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba tępy qrwiszonie gdzie jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba k***o dawaj te foty bo jak nie to zrobiłaś z mordy szambo i to już po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna ty ku/rwo obłąkana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co chodzi ale czytam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×