Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kredyt gotówkowy a umowa zlecenie

Polecane posty

Gość gość

Hej, powiedzcie mi, czy jest bank, w którym mogę wziąć kredyt mając umowę zlecenie? Umowę podpisuje co 3 miesiące, pracuje od 6 miesięcy, zarabiam 1 800 netto, kredyt 2 600 zł, okres spłaty byłby do 24 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eurobank, alior, credit agricole, santander w tych bankach sprawdź oferty i porównaj, oni dają na zlecenie a najlatwiej kredyt dostac w santanderze i credit agricole tylko ze tam czesto kredyt jest drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, w santanderze mi odrzucili - ze względu na czas spłaty kredytu, a okres zatrudnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nankan
Jeśli odrzucają Ci w bankach, spróbuj w chwilówkach. Np. w feniko, ja tam brałam :) Mniejsze kwoty, ale dostaniesz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję drodzy, ale uratowała mnie pożyczka wzięta w mojej sieci komórkowej - w orange są na prawdę dobre warunki, a pomogło to, że poświadczyli przez bankiem, że od kilku lat regularnie płacę u nich rachunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redo22
Widziałam w sieci wiele banków, które dają pożyczki bez żadnych zaświadczeń, możesz zobaczyć http://pozyczkowy-portal.pl/pozyczki-bez-dochodow/ ten artykuł, w nim napisane jest co i jak. Czasem wystarczy złożyć wniosek w firmach udzielających pożyczek online, nie wymagających udokumentowania dochodów. Myślę, że to jest rozwiązanie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka98
niestety ale umowa zlecenie nie jest dobrze widziana przez banki - wiesz umowę możesz mieć na 3 miesiące, a rozwiążą ją z tobą po miesiącu i zostajesz na lodzie. Bank przychylnie patrzy tylko w momencie kiedy masz umowę o pracę lub jesteś emerytem - wtedy masz zagwarantowany stały dochód. Jeśli masz taki problem z uzyskaniem pożyczki to spróbuj skontaktować się może z credy, mają bardzo fajne pożyczki tu https://www.credy.pl/pozyczki-dla-bezrobotnych/ nawet dla osób bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytbest
Witam, Proszę o kontakt mailowy : oferty@kredytbest.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanex2
Nie wydaje mi się byś dostał/dostała kredyt. Może warto przejrzeć oferty pożyczek pozabankowych? Niektóre są całkiem fajne, nawet na 0% przy pierwszej. Sprawdź np. Kredyty Chwilówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnelarz
Dokładnie, prędzej tutaj pomogą Ci jakieś pożyczki pozabankowe. Mi w bankach odmawiano, dopiero gdy zgłosiłem się do feniko, dostałem pozytywną opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaste
Jak jakas mala pozyczka, to kompletnie bez sensu brac jest kredyt w banku. Predzej jakas wlasnie pozyczka szybka. Ja bralem 600 zl w kredytach chwilowkach i pieniadze dostalem bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yomastyle
Wydaje mi się, że nie ma szans, żeby bank udzielił pożyczki, jeśli ma się tylko umowę zlecenie. Przynajmniej mi sie nie udało. Z taką umową możesz próbować z firmach pozabankowych, np w feniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można to sprawdzić, wejdź sobie na www.rankomat.pl i dalej wejdziesz w jakąś ofertę jaka Cię interesuje i będzie dokładnie jakie warunki trzeba spełniać ale ja tak brałem na dzieło i mi dali w eurobank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://silesia.topkasa.pl/ Tam masz ranking i porównywarkę, napewno znajdziesz to czego szukasz Banki i Parabanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybką i pewną pożyczkę można też otrzymać w https://kredytok.pl/. Jasne warunki, szybka decyzja i wypłata pożyczki. Moja znajoma już kilkukrotnie posiłkowała się tam w razie konieczności i nigdy nie miała najmniejszych kłopotów ze spłatą zobowiązań. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym www.aasapolska.pl, tam bez problemu dostaniesz pożyczkę przy umowie zleceniu i na pewno nie naciągną Cie na wysokie raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvinor
ja mam umowę zlecenie i dostałam pożyczkę w feniko, próbuj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonsi
zalezy, czy Ci w banku nie odmowia - ktos juz o tym tutaj pisal :) zajrzyj do kredytow chwilowek - mysle, ze beda w stanie Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaaaaaaaa
Z tych co tu widzę, to znam tylko kredyty chwilówki i feniko, a to jeden właściciel. Szybko się zmienia ten rynek pożyczek i ciągle się pojawiają nowe. Ja jednak wolę ufać tym, które już są na rynku dłuższy czas i mają wyrobioną renomę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuB
Potwierdzam, feniko daje przy umowie zlecenie. Ja dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iGotówka to kredyt dostępny przez Internet od BGŻ BNP Paribas. Maksymalna kwota kredytu to 120 000 zł, a do kwoty 10 000 zł wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Kredyty online cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Nie ma się co dziwić - pieniądze możemy otrzymać bez wizyty w bankowej placówce. Dodatkowo ekspansja takich firm jak Vivus.pl czy Wonga.com spowodowała odpływ sporej liczby Klientów z banków. Chwilówki są doceniane za minimum formalności, a pieniądze na koncie możemy mieć zaledwie w kilkudziesiąt minut. Co więcej, oferty niektórych firm są mocno konkurencyjne w stosunku do tych oferowanych w bankach (jak na przykład całkowicie darmowa pierwsza pożyczka w Vivusie do 1600 zł). BGŻ BNP Paribas Bank chce odebrać część Klientów firmom pożyczkowym. W tym właśnie celu stworzył platformę do udzielania kredytów online, dostępną pod adresem http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea Kwota kredytu: od 1 000 do 120 000 zł W całości przez Internet: do 10 000 zł Spłata kredytu: od 6 miesięcy do 7 lat Przeznaczenie: na dowolny cel Oprocentowanie: RRSO od 9.38% (zależne od kwoty kredytu) Ubezpieczenie kredytu: opcjonalne Witryna przypomina większość stron internetowych firm pożyczkowych. W serwisie iGotówka za pomocą specjalnych suwaków wybieramy: - przeznaczenie kredytu - kwotę kredytu (od 1000 zł do 120 000 zł) - okres spłaty (od 6 do 84 miesięcy) Co ważne - kredyt jest dostępny przez Internet wyłącznie do kwoty 10 000 zł. Jeżeli wnioskujemy o większą kwotę, niezbędne będzie odwiedzenie oddziału BNP Paribas Banku celem podpisania umowy. Jak otrzymać kredyt przez Internet iGotówka 1. Wchodzimy na stronę iGotówka. 2. Za pomocą suwaków wybieramy przeznaczenie kredytu, kwotę oraz liczbę rat. 3. Po wybraniu symulacji, kalkulator kredytowy wskazuje nam wysokość raty, całkowitą kwotę do spłaty oraz RRSO. 4. Wypełniamy wniosek o kredyt. Niezwłocznie otrzymujemy wstępną decyzję kredytową. 5. Przesyłamy online niezbędne dokumenty i robimy przelew weryfikacyjny na konto BGŻ BNP Paribas. 6. Wypłata pieniędzy na konto. iGotówka - kredyt w 20 minut ? Bank na stronie głównej informuje, iż "Przelew nawet w 20 minut". To oczywiście chwyt marketingowy, wypłata kredytu w tak krótkim czasie dostępna jest wyłącznie dla nielicznych Klientów. Według informacji uzyskanych z BGŻ BNP Paribas, uzyskanie kredytu jest możliwe w 20 minut w przypadku, gdy: 1) Klient posiada rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas 2) na rachunek wpływa wynagrodzenie lub inny dochód. Osoby, które nie spełniają wspomnianych warunków, otrzymają kredyt do kilku dni roboczych. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnej sytuacji, zdolności kredytowej Klienta, terminu otrzymania przez bank przelewu weryfikacyjnego etc. http://e-m2m.pl/58cd59480f9ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimono
ja do pozyczek to tylko feniko polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również miałam taki problem i z pomocą przyszedł mi Kredyt 123. Poczytaj opinie w sieci, ja tak zrobiłam. Na dodatek kilka znajomych wspomniało mi o tej firmie. Zdecydowałam się i nie żałuję, bardzo dogodny okres spłaty a oprocentowanie jest dość niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×