Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilianna_wanna

Książeczka zdrowia - ile jest ważna??

Polecane posty

Gość Lilianna_wanna

jak w temacie. Mam na myśli książeczkę sanepidowską. Niedługo zaczynam pracę w pubie, książeczkę mam (robiłam ją w sierpniu 2008) i jak to jest z ważnością? Kolejne 80zł w błotko? Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie idziesz tylko do lekarza dajesz za wizyte (u mnie 20 zl), osluchuje cie sprawdza cisnienie pyta czy nie masz alergii i przedluza ksiazeczka wazna jest rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książeczka jest
tak długo wazna jak ważne są wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna_wanna
Czyli... wystarczy iść z tym do lekarza i tyle, nie trzeba na nowo nic dużo płacić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ważna na ile
lekarz podpisze ja dostałam ostatnio na 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tyle na ile podbije lekarz? Bo książeczkę sanepidowską miałam podbijaną kilka razy, na rok, na pół- lekarze mówili że zmieniają się przepisy, ostatni raz chyba w 2007 r. miałam podbitą bezterminowo, bo lekarz stwierdził wtedy że takie przepisy obowiązują, później miałam badania zlecane przez pracodawcę przy umowie na etat. Więc moja książeczka w razie potrzeby dalej jest ważna? Bo badania sanepidu na nosicielstwo wiem że są bezterminowe, dopóki sanepid czy pracodawca z uzasadnionych przyczyn nie każą powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - dzisiaj byłem odnowić książeczkę zdrowia w Pabianicach(ul Próżna 4 - tam mnie skierował pracodawca- lekarza łatwo znaleźć). Spokojnie mogę powiedzieć, że jest to pic na wodę - ani lekarz mnie nie zapytał o stan zdrowia ani o nic- podstemplował podpisał na dwa lata - i WZIĄŁ 40 DYCHY . Trwało to 5-minut, a czy ja zdrowy czy chory to go gó..........no obchodziło!!!!!!!! Są ludzie chorzy na choroby zakaźne i taki później sprzedaje pieczywo w sklepie itd.........PARANOJA.........!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×