Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wymyślił te brednie że kobieta na początku znjamości też powinna inicjować

Polecane posty

Gość gość

...kontakt? Napisać cos miłego od czasu czasu do czasu, zaproponować spotkanie w rewanżu za dwa pierwsze spotkania, zadzwonić? Kto to wymyślił........?BZDURY! Drugi raz otwieram się na faceta, bo tłumaczę sobie że może jest nieśmiały i dlatego bardziej się nie angażuje. I jak tylko to robię, ja tylko pokażę po dwóch tygodniach znjamości że on mi się zaczyna podobać to faceta już nie ma. TYlko zimne suki i królewny mają branie, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma tak nie byc? Co wy tylko macie czuc sie księzniczkami o ktore stara sie facet i tym sie dowartosciowujecie? To chore. Wy tak najczesciej robicie, facet sie stara lata za wami a wy mowicie za jakis czas nie chce cie znac albo po prostu urywacie nagle kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 dwa razy przestałam udawać księżniczkę, chciałam POMÓC facetowi bo myślałam że muszę go ośmielić. Osmieliłam i faceta już nie było. Wiec proszę cie rpzestańcie chrzanić mi tutaj że dla faceta trzeba być otwartą , miłą i sympatyczna i odzywać się do niego również. GÓWNO PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od urywania nagle kontaktu to faceci akurat sa niezastąpieni🖐️ szczególnie po tym jak stwierdzimy ze nie będziemy zgrywać księżniczki i do was cos napiszemy🖐️ w sekundzie tracicie zainteresowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzam sie:masz racje! Faceci teraz tak gadaja, a jak zacznisz wychodzic im na przeciew, czuja sie nagle panami swiata i maja Cie gdzies! hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko mam nadzieję że się w końcu faceci obudzą i przestaną tak za wami latać. Skończy się cały ten cyrk zwany zdobywaniem bo to dla faceta pogarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 takie sytuacje jak tu opisujesz stworzone przez faceta moge ci policzyc na palcach jednej ręki. A te co kobiety stworzyly nie policze , nie umiem do tylu liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
jak to kto wymyslił ?,zdesperowane kobiety,robiąc niedźwiedzią przysługe tym normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
gość dziś Ja tylko mam nadzieję że się w końcu faceci obudzą i przestaną tak za wami latać. Skończy się cały ten cyrk zwany zdobywaniem bo to dla faceta pogarda. x x pogarda to jest jak facet nie potrafi z klasą kobiety zdobywać tylko czeka biedny misio az go królewna wiosną zbudzi miziając po brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma się starać, latać za wami, tracić czas i pieniądze. A po jakimś czasie go zostawisz i olejesz ? I potem znowu od nowa taka sama historia bo kolejna księżniczka na horyzoncie. A w życiu ja podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tracimy zainteresowanie bo widzimy jak ciezko moze byc nam wzyciu z tako suko co nic nie ma w glowie i tylko sie maluje i czeka na kase od faceta te cechy da sie u was zauwazyc juz na samym poczatku. Kobiety sa chore psychicznie jak pisza ze facet nie moze plakac ma duzo zarabiac ma sie starac to chore dla was to normalne a dla nas nie do pojecia dlatego nic w zyciu nie osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posłuchałam takich głupich idiotek z tego forum że faceta tez trzeba ośmielić i pokazać że nie jest ci obojętny. No wiec poszłam na kolejną randkę i pocałowałam go na powitanie w policzek, raz tez napisałam od niego od tak co tam słychać. I faceta już nie zobaczyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej myslalem ze kobiety mowia ze facet ma przynosic duzo pieniedzy oddawac nam bo seksu nie bedzie ma nie plakac nigdy ma sie nie bac roboty zadnej ma miec duzy dom i duzy sprzet. Myslalem ze kobiet wiedza ze to nie jest wporzadku ze tak mysla ze po to robia zeby im bylo lepiej latwiej. Ale one niestety mysla ze tak musi byc bo jak nie to facet nie jest facetem. Powiem wam ze kobiety są chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorzy to są faceci, bo jak kobieta jest niedostępna to ich to kręci a jak tylko pokaże że jej też zaczyna zależeć to uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:59 pogarda to jest jak kobieta nie umie zdobyc faceta. Chodz ze mna na randke ? Chce zeby tam był kawior owoce morza szampan krystal i dobry seks bo jak nie to juz sie nie spotkamy. Kto powiedzial ze facet ma sie starać? Skad to przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odradzam wam jakiekolwiek okazywanie sympatii wobec nowo poznanego faceta. W początkowej fazie miejscie wywalone, bądźcie zimne i obojętne bo tylko to na nich działa. Zacznijcie się otwierać dopiero jak już będziecie parą, wcześniej nie warto bo on ucieknie jak tylko zobaczy że na niego lecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 teraz napisałas to co robi kazda kobieta, czyli jak facet jest zonaty, niedostępny to wy lubicie sie starac odbijc ich zonom ich. Nie wyszedl ci ten atak pustaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, trafiłaś po prostu na nieodpowiednie typki :) Ja często wychodzę z inicjatywą, bo nie jestem księżniczką i nie widzę nic złego w zaproszeniu gdzieś faceta i okazaniu mu zainteresowania. Nigdy na tym nie straciłam, wręcz przeciwnie- słyszałam, że jestem wyluzowaną, sympatyczną kobietą :) Na pewno to się nie sprawdza jak facet jest niezainteresowany i takim zachowaniem tylko utwierdzasz go w przekonaniu, że jesteś zdesperowana.. Poza tym, niezależnie od płci, pociąga nas najbardziej to czego nie możemy mieć :) Kobiety też szaleją na punkcie tajemniczych, niedostępnych gości ale wiążą się z tym normalnymi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 17:15 no wlasnie a dlaczego tak jest? ja bylam z kims wydawal mi sie calkiem w porzadku, gadalismy dlugo i nakoncu jeszcze mowil no to mam wspolne plany na przyszlosc... (mielismy razem bigac, poplywac) 2 dni pozniej napisalam ze ide pobiegac, czy chce sie dolaczyc. i... juz nie odezwal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:18 i co wchodziłaś w związki z tymi facetami wobec których byłaś tak otwarta i bezpośrednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apeluje do facetów nie dajcie się kobietom wykorzystywać. Bycie pantoflarzem to nic przyjemnego. Nie przejmujcie całej inicjatywy w tym tańcu godowym, bo to nie te czasy. Postęp idzie do przodu a tradycję zostawcie w tyle. Niech się kobiety też trochę wysilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skuteczny
Ja to wymyśliłem, jakieś 18 lat temu i skutecznie lansuję tę tezę, założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jacy sa Anglicy. Wiadomo ze jak zwrocisz uwagę na polaczka to już niewiele jesteś warta. Oni się tak nisko cenią ze uwazaja że jak kobieta go podrywa to znaczy że jest szurnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego mezczyzna znika, jesli kobieta stara sie nie byc wierna? Moze mi ktos wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjedz na wyspy droga damo i to sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierna*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 tak, z jednym byłam nawet 3 lata. Po jakimś czasie przyznał, że był pewien, że mam chłopaka dlatego nic nie proponował. Pierwsza do niego zagadałam, wzięłam jego numer i się umówiłam z nim :D kobiety przeżywają każde odrzucenie, pomyślcie ile razy faceci dostają kosza, podnoszą się i podrywają dalej. Czasem warto wziąć sprawy w swoje ręce :) nie każdy facet jest na tyle przebojowy, żeby wykazać inicjatywę, a to wcale nie znaczy że jest mniej wartościowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:46 Czyli jednak można :) Ja się nie upieram żeby kobiety robiły wszystko ale też mogą dołożyć swoje 2 grosze. Na litość boską ludziska, niech to będzie naturalne a nie na sztywno że ten lub ta musi pierwszy/a. Podoba mi się to podchodzę i rozmawiam a potem dzwonie. Nie stwarzajcie sobie sztucznych barier, bądźcie sobą, bądźcie naturalni ............. bądźcie ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×