Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wymyślił te brednie że kobieta na początku znjamości też powinna inicjować

Polecane posty

Gość gość
gosc 17:56 nie rozumiesz, ze jak sam zaczynamy sie wami interesowac, to czujecie sie Panami swiata i nas olewacie, dlatego nie chcemy sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 Widocznie trafiasz na takich mentalnych narcyzów z dużym ego i na ich podstawie wyrabiasz sobie opinię. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio mialam do czynienia z Panem ktory byl i zostal singlem i chyba zostanie nikt go na przymus namawiac nie bedzie ten Pan natomiast dostal co mial dostac i zadowolony z zycia bedzie mial inna,coz i dlatego nie istnieje nawet juz na moim fejsbooku jako kolega a o przyjazni zapomnijmy nasze stosunki zwrocily sie tylko do tak i nie dzien dobry do widzenia, przezylam to strasznie ale czy jego cokolwiek kiedys jakies uczucie kogos obchodzilo nie mowie iz to potwor ale po potworsku zachowal sie i dlatego teraz juz nawet jak mialabym sie zachowac i jajniki sobie zawiazac nic nas laczyc juz nie bedzie jesli chodzi o sprawy prywatne jestem jeszcze mloda mam plany na przyszlosc ,dobrze mysle a takie karygodne zachowanie nalezy omijac z daleka i takich charakterow jak ten Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×