Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lecznenie zebów

Polecane posty

Gość gość

ile może trwać leczenie kanałowe zęba? nie wiem na ile wizyt się nastawić. A zalezy mi na najmniejszej bo to kosztuje i nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze który to ząb ? bo to zależy ile zawiera kanałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopytaj u dobrego specjalisty. U nas jest http://www.gabinety-wawelska.pl/stomatologia-oferta - bez problemu można uzyskać info na każdy temat, jeśli chodzi o leczenie kanałowe, myślę,że być może uda zamknąć się zabieg w dwóch wizytach, ale w głównej mierze jest to sprawa raczej indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanałowe leczenie trochę trwa niestety, ważne jest też żeby zrobić je w sprawdzonym gabinecie. Ze swego doświadczenia mogę polecić ci gabinet Multimed z Zamościa. Cenowo w porządku i masz pewność, że będzie wykonane perfekcyjnie. Trafiłam do nich w poszukując pomocy po źle przeprowadzonym leczeniu kanałowym, na szczęście dzięki stomatologom z Multimed wszystko skończyło się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zamknęło się kanałowe leczenie na 2 wizytach w gabinecie http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl , wszystko szybko i profesjonalnie. Ale wiem, że niektórzy mają gorzej, bo np. wiele kanałów jest niedrożnych wtedy to wychodzi o wiele dłużej. Trzeba isc na wizyte i wtedy dentysta wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci tego nie powie, nie znając problemu, a najpewniej wypowie się stomatolog. Możesz pójść na konsultację, która w większości gabinetów nic nie kosztuje. Ja miałam kilka małych ubytków i 1 ząb do kanałowego, stomatolog zaplanował całe leczenie i wiedziałam od razu, ile pieniędzy potrzebuję. Chodzę do kliniki Luxdentica, jest to w Krk. Tak że osobom z moich okolic polecam :) Namiar na nich i cennik ich usług na www.luxdentica.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×