Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anitos32

Mam 31 lat i chce pojsc na studia fizjoterapia, czy oby nie jestem "za stara"?

Polecane posty

Mam 31 lat i chce pojsc na studia na fizjoterapie zaocznie, ale obawiam sie czy oby nie jestem "za stara"? Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spełniaj marzenia,miej w d***e cały świat,tylko zanalizuj czy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jesteś, ja mam 35 i w tym roku "wracam do szkoły", mieszkam za granica i musze się troszkę przekwalifikować aby mieć prace. Tutaj powiedzieli by ci ze jesteś jeszcze bardzo mloda i możesz isc na studia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robiłaś przez ostatnie 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anits32
Masturbowałam swoją cipcię kilka razy dziennie, dlatego nie miałam na nic innego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robilam przez 12 lat nie ma zadnego zwiazku z moimi przyszlymi planami. O odpowiedz prosilabym osoby, ktore maja lub mialy podobne "dylematy" czy znaja temat z autopsji. A smiesza mnie tzw "hejterskie" wpisy, nie szkoda wam czasu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 i też się nad tym zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaoczne studia to koszta. Wywalać kilkanaście tysięcy w roku żeby wylądować na posadzie w szpitalu za 1500 zł. Chyba, że planujesz potem pracę poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja chcialabym miec 23 lata i ten rozum co mam teraz ;) Fizjoterapeuci 1500 zlotych? Nie mieszkam w Polsce i w tym roku wracamy, nie mam zadnych zadluzen, wiec pomyslalam o jakims zajeciu. Faktycznie zaoczne studia nie naleza do tanich, ale na dzienne szkoda mi czasu. A chce cos zrobic dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stara na naukę z pewnością nie jesteś. Ja w wieku 30 lat rozpoczęłam naukę w zupełnie nowej dla mnie dziedzinie. Spotkasz wielu ludzi w podobnej sytuacji, pewnie wcale nie będziesz najmłodsza (na studiach zaocznych), a nauka będzie ci sprawiać wręcz przyjemność, bo nie jest przymusowa jak w czasach szkolnych. Pod uwagę muszisz wziąć swoje możliwości finansowe i "czasowe" i to w perspektywie tych 3-5 lat. Naprawdę nie jest lekko po całym tygodniu pracy jeszcze iść na zjazd a kiedy się już przemęczysz np. 2 lata i wpakujesz parę kafli to szkoda rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×