Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble AGATA NIE polecam

Polecane posty

Gość gość

miesiac temu kupilam kanape, DO miesiaca trzebabylo czekac, jutro mija rowny miesiac, a kiedy sie w koncu do sklepu dodzwonilam, dowiedzialam sie, ze w poniedzialek mam dzwonic jeszcze raz, mam wtedy maja dostawe. jezeli jedna p********a kanape na 2 osoby skaldaja miesiac, to moze zatrudnią przynajmniej 4 osoby wiecej do tej 2 osobowej ekipy skladajacej meble??!? to nie jest kanapa z recznie rzezbionego debu, obijana jedwabiem tkanym recznie przez 7letnich chinczykow!! ten sklep nie jest wyjatkowym studiem meblowym - to chol/erna zwykla SIECIOWKA!! a trzebabylo jechac do Ikei, kur/wa jego mac, juz miesiac bym miala te chol/erna kanape :O jezeli zastanawiacie sie nad meblami i stawiacie na sieciowki, to omijajcie AGATA meble szerokim lukiem, chyba ze nie zalezy wam kompletnie na czasie ale kase wplacacie za zakup, ktory moze byc ch/uj wie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. Do tego jakos tych mebli jest cholernie tandetna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę w tym nic dziwnego, że trzeba czekać. Szwagierka kupowała kanapę w prywatnym sklepie meblowym i czekała z trzy tygodnie. My z mężem nie dawno pokusiliśmy się o kupno narożnika na allegro i czekaliśmy 6 tyg. Ale za tą jakość i cenę to było warto czekać. Kupowaliśmy komplet mebli też czekaliśmy 3 tyg. Nie rozumiem o co robisz tyle hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa lata temu kupowałam tam dwie kanapy. Od początku mówili, że czas oczekiwania będzie długi bo aż do dwoch miesięcy. Przecież ci tego nie zataili tylko od razu mówią ile się czeka! Więc teraz nie jęcz bo "widziały gały co brały". A odnośnie jakości - ja tam jestem zadowolona. Zresztą Agata i Ikea to ta sama jakość. W każdym razie ja nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o samo czekanie. tylko o to ze na takie badziewie ktore robione powinno byc tasmowo i w miare szybko trzeba czekac jak na recznie robionego Ludwika XVI masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni tego nie robią taśmowo. Wysyłają zamówienie dopiero w momencie twojego zakupu. Poza tym moim zdaniem te meble nie są badziewne. Te moje dwie kanapy są bardzo dobrej jakości. Zresztą skoro to wg ciebie taki badziew to po co tam kupowałaś :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dokladnie! Agata to taka sama sieciowka jak inne. w sklepie mi powiedzieli, ze bede czekac DO miesiaca, a nie PONAD miesiac! czy za taka kase warto? myslalam, ze tak, ale w sumie kanapa wyszla mnie tyle samo ile najlepsza na jakiej siedzialam Ikeowska EKTORP :O i teraz strasznie zaluje, ze nei pojechalam do Ikei, bo tam czeka sie conajwyzej 3 dni na dostawe ani ponad miesiac, jakby rekonstruowali meble z 16 wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa kafeteria dziala cuda!!!! jeden temat i po godzinie pani dzwoni, ze kanapa jest na magazynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_12
Nie wiem mi tam trudno uwierzyć. Mam sporo rzeczy od AM i nigdy nie narzekałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam salon ten bardzo przypadł do gustu zarówno obsługa jak i wyposażenie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, meble Agaty są przynajmniej w części sprowadzane z Chin :D i cięcie kosztów na wszystkim. Też wolę IKEĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meble z IKEI ma szafkę z BRW i widziałam meble z AM i jeden pies to wszystko - meble z płyty meblowej to jest jednak masakra. Trzeba zbierać i kupić lite drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z toba! kupilam u nich szafe, na ktora czekalam ponad miesiac (nie wiem jaka jest filozofia we wlozeniu drzwiczek do szafy), teraz drzwiczki nie przesuwaja sie po swoim torze, tylko trzesa na wszystkie strony i zacinaja bez przerwy. A w dodatku mebel byl BARDZO DROGI, jesli brac pod uwage ogolne ceny z Agacie i jakosc tego mebla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem jaka jest filozofia we wlozeniu drzwiczek do szafy. Bo oni tak "dobrze" placa, ze zostaja im same niewykwalifikowane jelopy. Jak mieli na poczatku stolarzy i im obiecywali awanse, to teraz sensowni pracownicy spier... z Agaty jak moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak22
Co wy opowiadacie? Ja tam na Agatę nie narzekam a mamy od niech meble już od wielu lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedają badziew jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus79
Gość 1 to reklamuj te drzwiczki, a gość 2 nie opowiadaj bzdur, bo Agata Meble sama tych mebli nie robi. Oni są dystrybutorem, a nie producentem mebli. Gość 3 nie zgodzę się z Tobą, mnie się trafiły bardzo porządne meble mimo, że jakoś strasznie dużo za nie nie zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnnnie
moja siostra tez kiedyś miała i nie była zadowolona! dla domu mogę ogólnie polecić, sklep.dajar.pl bardzo ciekawe rzeczy, które pasują do każdego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indo
Racja. Obecnie jest sporo firm niepewnych i można się nieźle nadziać. Dlatego ja polecam sprawdzone salony jak AM : ] nie skreślając oczywiście tych małych firmek, które też robią czasem przyzwoitą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie całe stado zarabiajace na reklamach. Masakra. AGATA MEBLE robi słabe tandetne tanie meble. IKEA tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i slabe i tandentne, ale na inne mnie i tak nie stac, i jakies kupic musze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok trochę się rozpędziłem, każdy kupuje co może tylko te reklamo-sępy mnie leciutko zirytowały. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus79
A ja się nie zgodzę, że są tandetne jak nie wierzycie podajcie maila to Wam wyślę fotkę, serio :) Mój narożnik robi furrorę wśród znajomych i nikt nie może uwierzyć gdzie został kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapetit
Również się nie zgadzam z taką opinią. Mam w salonie stół i meblościankę z tego salonu i nie uważam, że są tandetne wręcz przeciwnie! To moim zdaniem już kwestia gustu , nie powinno też się uogólniać bo mebel meblowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam kanapę w Agacie i na dostarczenie do domu czekałam kilka dni. Tylko, ze przywieziono mi nie taką kanapę, jak oglądałam w sklepie i jaką kupiłam według zapewnień pani sprzedawczyni, a gdy zareklamowałam, to usłyszałam, że oni odpowiadają tylko za obicie kanapy z zewnątrz, a wewnątrz już nie i jak chcę taką jak stoi w salonie to muszę dopłacić za wymianę. To był mój pierwszy i ostatni zakup w tym beznadziejnym sklepie. Nigdy więcej i jeszcze każdemu odradzę. Co mnie podkusiło? Idealna kanapa, którą oglądałam w salonie. Szkoda tylko, ze ta co do mnie przyjechała już taka idealna nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz szczegółowo opisać, bo aż mi się nie chce wierzyć, jedynie co się zmienia we wnętrzu kanapy to wypełnienie siedziska, który masz nowy i nie jest wygnieciony przez rzeszę klientów, przez co możesz mieć wrażenie że jest np. twardszy, ale z czasem sama go ugnieciesz ;) A co do samego zamówienia, to jak zamawiasz produkt x to dostajesz produkt x, chyba, że ten produkt ma wersje y,z,v ale wtedy określasz to w zamówieniu, które sama podpisujesz ;) Zamawiałam u nich sofę, więc wiem jak wygląda cały proces zamówień i sama sprawdzałam, czy obicie jest dobrze wpisane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sistra kiedyś kupiła w Agacie i też nie była za bardzo zadowolona ja kupiłem więc innym sklepie o dokładniej w gamie http://www.gama-sklep.com.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń. Meble posiadam już prawie 2 lata i jak na razie nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha M
Ja też kiedyś miałam zestaw z Agaty, nie był taki zły nawet dość ładny ale mało solidny. Dzieci wykończyły meble dość szybko. Teraz kupiłam meble w tym skepie http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml mam je pół roku i arazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×