Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble AGATA NIE polecam

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś szuka tańszych mebelków polecam allinside.pl. Mam stoliczek stamtąd i wygląda bardzo ładnie, kosztował nie za dużo, a jakość oceniam bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj no agata to szmata im brzydsza tym gorsza, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinerlik
Jakby ktoś myślał o pracy tam, to chyba jest podobnie, bo na forum gowork.pl/opinie_czytaj,9510 nie piszą zazwyczaj zbyt pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan40
Mebli agata też nie polecam. Zawiodłem się 2 razy i trzeciej szansy nie dam. Ostatnio urządziłem salon z Meble-na-Plus i szczerze powiem, że aż mnie zdziwiła ich obsługa. Nie jest to popularny sklep, a widać że się starają 100 razy bardziej od molochów na rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrixen
Kajetan40 też korzystałam z Meble na plus, zdecydowanie mało popularny sklep internetowy, ale mają to czego szukałam. W swojej ofercie mają produkty firmy Paged, które są ponadczasowe i bardzo designerskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaczka
Ja też kupiłam PAGED masywną ławę oraz krzesła barowe, które świetnie będą pasowały do nowoczesnego wnętrza mojego salonu połączonego z kuchnią. Póki co, współpraca i zamówienie przebiega ok :) Polecam sklep internetowy Meble na plus, super obsługa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie oni maja mega wysokie ceny! a do tego obsługa masakra! Polecam vexon.pl przeważnie 10% do 20% taniej na meble niż gdzie indziej... Mimo iż nie jest to typowy sklep internetowy Meblowałem dom drogimi meblami BYDGOSKIE MEBIN ETAP SOFA GALA... zaoszczędziłem kilka tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobsoQ
Matrixen odwiedziłem te meble na plus i jest pozytywnie zaskoczony ;) Bardzo fajne kolekcje mebli a cenowo nieźle to wygląda jak za jakość taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę coś z wyższej półki www.meblegal.com.pl . Takie mebe zawsze chciałam mieć i nareszcie spełniło sie moje marzenie i oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata w swojej ofercie też ma bydgoskie meble, w ogóle sprzedają meble od różnych producentów i na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawia łam meble z firmy www.siemieniako.pl/ . Bardzo ładne i solodne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tej firmy, ale jestem zadowolona z mebli, które kupiłam w Agacie. Narożnik z funkcja spania jest mega wygodny i tkaninę obiciową ma super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie polecam bo do niczego nie mogę się przyczepić, towar mają super, dużo dobrych producentów ma u nich swoje meble. Obsługa miła, chętna do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosza
Agata to mój ulubiony salon, mieszkam niedaleko to często zaglądam.Już mam upatrzony narożnik, ale czekam na premię w pracy :) Wcześniej kupowałam meble młodzieżowe dla syna , fotel i biurko wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam, urządziłam u nich całe mieszkanie i meble są super, trwałe i ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem stałą klientką agaty i nigdy nie przytrafiło mi się abym jakiegoś bubla kupiła. Super salon, załoga w porządku uczynna i pomocna polecam niezecydowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiroa
Ja też mam od nich dużo mebli i nie mam powodów do narzekań, niedługo będę tam stół z krzesłami do jadalni kupowała. Już mam taki jeden na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie czekam na meble do salony, co prawda to dopiero dwa tygodnie minęło od złożenia zamówienia ale już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sasiadka kupila sobie kanape z Agaty :O kosztowala ponad 5 tysiecy, czekala ponad miesiac, ze skory miala byc brazowa, przyszla czerwona z inna faktura skory choc wygladalo to na tani skaj. 3 miesiace uzerala sie z ta firma, w koncu ruszal sprawe do rzecznika praw ochrony konsumenta, po chyba kolejnych 2 miesiacach Agata olewajac rzecznika zglosila sie do tej kobiety by zawrzec z nia 'polubownie' uwaga: 'czyszczenie kanapy' :D :D :D poniewaz oni uwazali, ze ten braz ktory ona zamowila to jest dokladnie ta czerwien tylko tak wyglada bo jest nowa.... babka skontaktowala sie z rzecznikiem, ci postrasyzli sadem i w koncu jej zwrocili pieniadze za cala kanape. taaa godna polecenia firma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś nie rozumie, jak przywożą do ciebie meble to widzisz w jakim kolorze i czy to te same które zamawiałaś, dlaczego więc podpisujesz odbiór, jak to nie sa te same ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czegoś nie rozumie, jak przywożą do ciebie meble to widzisz w jakim kolorze i czy to te same które zamawiałaś, dlaczego więc podpisujesz odbiór, jak to nie sa te same ??? xxxxxxxxxxx Nie każdy zamawia transport. Można odebrać w magazynie samemu jak się ma własny transport, a tam meble są spakowane i nie sposób ich obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torka87
Kupuje w Agata meble od lat - nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. To na pewno wina firmy kurierskiej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkaj
Ja też zamawiam dosyć często w Agata meble i jakoś nigdy nic się nie działo, aż jestem zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Agata meble możesz znaleźć meble różnego rodzaju dopasowane cenowo do każdej kieszeni, dlatego jednemu mogą się nie podobać a drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam u nich meble kuchenne to obsługa nie była nachalna. Bardzo dużo nam pomogli i meble kupiliśmy solidne w bardzo dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam kuchnie pani powiedziała czas do 4 tygodni czasem zdarza się, że w wakacje jest dluzej a więc MAAAAX 6 tyg. Po czym w umowie wpisała 7 tygodni no i co? Wybiło równo 7 tygodni i dowiedziałam się , że meble szanownie mają wjechac na magazyn ale nadal nie dzwonią co w sprawie ich dostawy do mnie do domu. Potem zamówiłam przez neta parę rzeczy, czas realizacji do 35 dni, Pani w mailu mi pisze, że do 45 dni i generalnie łóżko już jest i stół ale nie ma biurka i kanapy. Dziś dzwonie okazuje się, że wcześniej mi ściemniali, bo łóżka wcale nie ma ale za to jest kanapa i cała reszta więc proszę być cierpliwym. Wydaje mi się, że jak płacę za coś 20 tys to fajnie by było wiedzieć że np dostanę je KONKRETNEGO DNIA. A nie że ja mam dostac telefon czy coś od Agaty, potem SAMA ogarnąc sobie transport za który zapłaciłam xD I w dodatku jak nie ogarnę go w ciągu 5 dni to będę bulić karę za to ze mi towar trzymają na magazynie haha Szczerze? jak taka duża firma podejmuje współprace z podwykonawcami różnego typu to powinni stworzyć sobie zaplecze by troszkę lepiej zarządzać obsługą klienta. To oni powinni realizować zamówienie od A do Z. Ja nie kupuje mebli od Pana Wiesia tylko od Agata Meble i wcale nie obchodzi mnie jak oni się dogadają w kwestii produkcji, dostawy czy montażu. A tu na każdą rzecz ja muszę dzwonić i umawiać się na terminy....w dzisiejszych czasach moim zdaniem to bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś mieliśmy meble z agaty i bardzo szybko się zniszczyły. Przy dzieciach i psie liczyliśmy na to, że za taką cenę beda lepszej jakości ale jednak nie. Jakiś czas temu przyszła nam sofa i krzesła z firmy domartstyl i jak na razie jestesmy bardzo zadowoleni. Masz tutaj link do ich strony http://domartstyl.pl/meble może tobie lub komuś innemu przypadnie coś do gustu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×