Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble AGATA NIE polecam

Polecane posty

Gość gość
ja mam psa i dwa koty i naroznik milano z salonu agata i wszystko jest ok ;) moze po prostu nie dopilnowalas tego, by sofa nie byla miejscem zabaw i obiektem zniszczen ? bo u mnie totalnie nic sie nie dzieje i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tandeta te meble. Kupiłam kanapę i po trzech latach puściły szwy w kilku miejscach. Kanapa była mało używana, spała na niej córka która waży niecałe 50 kg. W ciągu dnia prawie nikt nie siadał na tej kanapie, bo córka od rana do wieczora jest na uczelni, a jak wraca to siada do burka. Kanapa była cały czas przykryta - część siedząca, materiał jest jak nowy, a szwy puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anovi

NIE POLECAM !!!! Nigdy więcej ! Pierwszy i ostatni raz !!! Kupiłam dzisiaj 2 fotele, małe,lekkie - odebrałam z magazynu zapakowane firmowo,przywiozłam do domu,rozpakowałam i okazało się że jeden ma wadę.Zadzwoniłam do sklepu z prośbą o wymianę - godzinę od zakupu .Pani,podobno kierowniczka z działu reklamacji,kazała złożyć reklamację i czekać 14 dni na odpowiedź!!!! Chore !!!!! Dziś w każdym sklepie przyjmują zwroty i wymieniają towar na pełnowartościwy gdy jest coś nie w porządku  lub robią zwrot i wydają dobry NIE W SALONACH AGATA !!!! Pani Małgosia Socha powinna się wstydzić ,że reklamuje coś takiego,ale pewnie nawet o tym nie wie że sprzedają buble ! Ważna Pani od reklamacji powiedziała,że jej mój fotel jest niepotrzebny ... bo zaproponowalam że ten przywiozę opakowany tak jak był i proszę aby wydano mi bez wad - nie ma takiej opcji skoro jest rozpakowany ... !!! Jak miałam zobaczyć że ma wady skoro  zapakowany !!!! Powiedziano że mogłam rozpakować jak brałam z magazynu ... wrrr. Przepraszam gdzie ???? Lał deszcz .... pan z magazynu zachowywał się jak by tam dystrybuowali brylanty co najmniej kazał  się mężowi cofnąć za białą linię i na wyciągnięcie ręki podać zlecenie .... a wcześniej inny wyszedł zwrócić nam uwagę ze auto krzywo zaparkowane bo kierownictwo ich goni za to -.... szok - dodam że nagazyn w jakiejś du**ie w na uboczu i puściutko ani żywej duszy ani pół innego auta !!!! Chore !!! Akcja dzieje się w Częstochowie,dzień przed Wigilią - zostałam z wadliwym meblem. Pani ważna z reklamacji jeszcze zaproponowała że mogę wymienić na ten z ekaspozycji - / brudny,zakurzony z cudzymi włosami wciśniętymi w zagłębienia - sprzedwaczyni na stoisku świadkiem - bo zwróciłam jej na to uwagę ! Wielka firma .... reklamy ... śmoje boje .... i buble !!! Klienta mają w d ...e !!  Nie kupujcie tam nic. Wierzę w sił internetu . Wstyd Meble Agata .Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×