Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z gestem

misio1 twierdzil ze widzial jak dzieciom rozlupuja siekiera czaszki. Psychiczny?

Polecane posty

Gość gość z gestem

W temacie: x http://f.kafeteria.pl/temat/f1/uwaga-na-tzw-niebieska-karte-pulapka-na-bite-i-bezrobotne-kobiety-p_6300494/2 x misio1 w dniu 01.08.2015 napisal: "W Polskiej rzeczywistości należałoby odebrać dużo więcej dzieci. Widziałem takie, którym właśni rodzice rozłupywali czaszkę siekierą i nadal im praw rodzicielskich, ani dzieci nie odbierano." Kurfa ten debil misio1 uwaza ze wiedzial dzieci z rozlupanymi czaszkami :D Nastepne jego posty sa jeszcze lepsze bo na uwage, ze gdyby rodzice naprawde rozlupali dzieciom czaszki siekierami t odbiloby sie to szerokim echem w TV misio1 zaczal mieknac i zlagodzil niego swoje piertolenie na takie: 01.08.2015 [22:23] "Jeżeli widziałem dziecko, z połataną głową, to znaczy, że ŻYŁO." Ten debil najpierw uwazal ze rodzice najpierw rozlupali dziecku siekiera glowe a potem przyszyli latke :D :D :D Obsmiany przez wszystkich miso1 na sam koniec calkowicie zmienil swoja wersje wydarzen na zupelnie juz lagodna w stylu: 02.08.2011 [11:59] "zdarzyło mi się widzieć kilkoro dzieci, wobec których patologiczni rodzice użyli siekiery w celu "wychowawczym"." :D :D :D No prosze. Najpierw misio1 widzi morderstwo z uzyciem siekiery i rozlupane czaszki dzieci, potem jedno z tych dzieci jednak zyje bo rodzice naszyli mu latke na glowke a na sam koniec okazuje sie ze misio1 tak naprawde nic nie widzial ale za to widzial jak rodzice uzyli siekiery w ramach wychowawczych czyli zapewne dali diecku klapsa siekiera. Kurfa ale byl ubaw z tego debila "misio1: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 to jakas gruba desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo stary cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary klamliwy cwel, zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to tępy pełowski kundel, więc nie spodziewajcie się po nim mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Misio1 jest świetny w łóżku i cudownie liże rowa. Nigdy też nie zrzędzi jak tyłek nie podtarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiuuu, kici-kici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenada :o właśnie stracilam resztki sympati do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam lubię misia jak się wypowiada a że w tej dyskusji go poniosło troche no cuż czasem tak jest że się troche podrasuje temat żeby dotarło co się ma na myśli.ja lubię jak w moich tematach zabiera głos bo wrażenie mam że jako nieliczny z was myśli i ma jako taki swój swiatopoglad.a nie idzie jak wy stado tumanów za tłumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wujcio dobra rada :o na wszystkim sie zna,wszystko wie,wszystko potrafi ,wszystkich zna....i zawsze się wpiertala między wódkę ,a zakaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem takie, którym właśni rodzice rozłupywali czaszkę siekierą i nadal im praw rodzicielskich, ani dzieci nie odbierano." x "zdarzyło mi się widzieć kilkoro dzieci, wobec których patologiczni rodzice użyli siekiery w celu "wychowawczym"." smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D o k****, k****, k****, nope, nope, nope:D myślałam, że już nic nie znajdę na tym nudnym jak p***a forum:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken chcesz w anusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio to facet, faceci czasem chleją a potem pieprzą jak potłuczeni, a wy się podniecacie jak stonka przed opryskiem, zapewne dlatego że macie porównywalne do stonki IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obliczeń matematycznych wynika, że piertolniętość misia jest odwrotnie proporcjonalna do długości jego kuśki. Ten człekokształtny bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ze misio zna sie na wszystkich zawodach swiata i ostatnio zostal nawet budyguardem pani kurator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nauczył wszystkiego Chucka Norrisa? Misio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga misio znowu się uaktywnił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic śmiesznego w tym, że asystując kuratorce, podczas wizyty w patologicznej rodzinie ćpunów, widziałem dziecko z pozszywaną głową, któremu rodzice, usiłowali rok wcześniej, rozłupać czaszkę siekierą :(. x To może śmieszyć i podniecać, wyłącznie zdegenerowanych DEBILI z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jak mnie ten idiota misio1 wku*wia nienawidze cwela je*anego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było to dziecko od razu by im zabrali. Polska to chory kraj, ale nie aż tak. Swoją drogą, jakie dragi misio1 bierzesz, że masz takie jazdy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś Nie widzę nic śmiesznego w tym, że asystując kuratorce, podczas wizyty w patologicznej rodzinie ćpunów X Od tego jest policja sciemniaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz misio1 przyłapany na kłamstwie. Przedwczoraj w w/w temacie pisał, że szedł do jakiejś obcej rodziny jako ochroniarz PANI kurator, a dziś już z PANI kurator zrobił się PAN kurator i to w dodatku kolega misia :D Na dowód dwa cyctaty bredni misia1 i to cytaty całkowicie ze sobą sprzeczne. x misio1 2015.08.01 Na prośbę zaprzyjaźnionej pani kurator, poszedłem do rodziny, jako jej "eskorta". x misio1 dziś Nie wiem jakie przepisy obowiązują w teorii, ale wiem, że do jednej rodziny, szedłem razem z moim kolegą - kuratorem - oficerem policji. I moja obecność tam, była w pełni uzasadniona. x No proszę, misio1 szedł jako ochroniarz pani kurator, która w drodze do patologicznej rodziny poddała się szybko operacji zmiany płci i do tejże rodziny doszedł już pan kurator :D HAHAHAH Ten człowiek sam już mota się w tym co pisze i co pisał nie pamięta jakie głupoty wcześniej piertolił HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>No proszę, misio1 szedł jako ochroniarz pani kurator, która w drodze do patologicznej rodziny poddała się szybko operacji zmiany płci i do tejże rodziny doszedł już pan kurator<<< x Zaskoczę Cię DEBILU: x na świecie jest więcej niż jeden kurator :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Gdyby tak było to dziecko od razu by im zabrali. Polska to chory kraj, ale nie aż tak.<<< x Niestety tak :(. x Dlatego podałem ten przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczepcie sie od misia, to najlepszy bodyguard na swiecie i wszyscy kuratorzy sie o niego bija :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Od tego jest policja sciemniaczu<<< x U jednej "sympatycznej" rodzinki, byłem razem z kolegą - kuratorem - oficerem policji :D. x Kurator, podobnie jak komornik, może wystąpić o (oficjalną) asystę policji tylko w uzasadnionych przypadkach. I w praktyce, jest ona udzielana bardzo niechętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu piertolisz jak potluczony! Zadna palicja czy nie policja nie wzielaby sobie cywila z ulicy na akcje. Czlowieku durny co ty za brednie wypisujesz? Przeciez gdybys wszedl do czyjegos obcego domu bez pozwolenia wlascicieli to w tym momencie naruszylbys ze 20 przepisow karnych! Jebnij sie w trn pusty niedzwiedzi leb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zadna palicja czy nie policja nie wzielaby sobie cywila z ulicy na akcje.<<< x O jakiej akcji Ty NIEDOROZWINIĘTE DZIECKO piszesz :P ? x Chyba za dużo TV oglądasz :P. x Asystę bierze się do adresów, w których "domownicy" nie rozumieją nawet kim jest kurator i potrafią Ci przywalić bez ostrzeżenia, bo w ich zdegenerowanej główce, coś się nagle przestawi. I Ty debilu wypowiadasz się o patologii ? x Spieprzaj oglądać dalej swój telewizor :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×