Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z gestem

misio1 twierdzil ze widzial jak dzieciom rozlupuja siekiera czaszki. Psychiczny?

Polecane posty

Gość gość
kłamstwa misia po raz kolejny obnażone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku przechodziła sam siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mis jest po prostu glupi. Zeby chociaz wymyslil cos prawdopodobnego to jeszcze a on sie mota jak dzieciak. Raz pisze ze kuratorka byla kobieta, na drugi dzien nie pamieta i pisze ze to jednak byl jego przyjaciel kolega kurator a jak musie pokaze oba wpisy na nagle zmienia gadke i wykreca sie ze on pomaga mezczyznom i kobietom kuratorkom bo wszyscy go o to prosza. Litosci, jakie debilizmy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Litosci, jakie debilizmy<<< x siedzą na tym forum i prostych zdań pojąć nie potrafią :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj sie ze z ta siekiera w czaszcze to wziales pomysl z wlasnego dziecinstwa, co? To tatus cie tak urzadzil czy psychopatka mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantasto jeden jesteś osobą prywatną /postronna i nie masz najmniejszego prawa uczestniczyć w czynnościach kuratora! Aż mi się wierzyć nie chce że stary chłop sciemnia niczym gimbus :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio jest bekowy w ch*j<<< x Jak się cieszę, że Cię nie poznałem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Fantasto jeden jesteś osobą prywatną /postronna i nie masz najmniejszego prawa uczestniczyć w czynnościach kuratora! Aż mi się wierzyć nie chce że stary chłop sciemnia niczym gimbus<<< x Masz rację :P. x Gdy zbliża się kurator/komornik/policjant, x to nadlatuje UFO :P x i likwiduje wszystkich wkoło, x by w jego czynnościach nie uczestniczyli. x Na którym programie te wiadomości widziałeś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa, misiu, polewaja z ciebie wszyscy :D Nie wstyd ci sie dalej kompromitowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to pełowski kundel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie wstyd ci sie dalej kompromitowac?<<< x Przed debilami ? x Czuję się jakby małpy dostały w ZOO ataku śmiechawki. x Jak im się pomacha palcem, to spadną z drzew ze śmiechu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>po co palcem, jak jest siekiera<<< x Ty się akurat z połatanych dzieci nie śmiej, bo sama taką ofiarą jesteś. x Tylko ostatnio schamiałaś bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiek, idz zutylizuj swoj leb bo az mnie brzuch boli ze smiechu od twoich durnot :D :D :D :D :D :D Lekarz uprzedzal ze w tym miesiacu jeste indianinem i wszedzie widzisz tomahawki i siekiery :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BROKEN BIERZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu jestes? Opowiedz jeszcze o tych siekierach wbitych w dzieciece czaszki :D Albo opowiedz jak policjant wezwal ciebie zamiast brygady antyterrorystycznej :D :D :D Wez jeszcze cos popiertol bo chetnie bymsmy sie posmiali z ciebie :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się naprawdę nie zdziwie jak następnym razem przeczytam ,że misio wie gdzie jest bursztynowa komnata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek z tematu: jak rozłupiesz swojemu dziecku siekierą głowę, to nawet wtedy będziesz mógł je dalej wychowywać, śpij spokojnie dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dzielny misio jak batman razem z rutkowskim patrol nadleci i uratuje wszystkie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się jakby małpy dostały w ZOO ataku śmiechawki. X No przecież sam pisales że sam od małpy pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz mu komplementów, jeszcze popadnie w samozachwyt.Małpa to geniusz w porównaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszczam się ze śmiechu zaraz :D co za blazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już emocje opadły?czy nadal słowo po słowie analizujecie każde słowo misia.śmieszy mnie wasze zachowanie bo we wszystkim doszukujecie się drugiego dna.ja się nieznam na uprawnieniach kuratora ale mam koleżanke która pracuje w mops i idac do problematycznych rodzin zabiera ze soba kogoś znajomego bo sama sie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? Co skończyły się wam epitety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie broń go tak bo i tak cię nie przeleci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś nieznam na uprawnieniach kuratora ale mam koleżanke która pracuje w mops i idac do problematycznych rodzin zabiera ze soba kogoś znajomego bo sama sie boi x Misiu to zowu ty piertolisz :D :D :D Na tej same zasadzie pewnie policjant bedzie tez kogos zabieral ze znajomych, co? Misia juz zabieral :D :D A jak wojsko bedzie jechac do Iraku to niech kazdy wezmie ze soba znajomego :D :D :D :D Kurfa misiek nie podszywaj sie pod kobiety i nie rob sobie splendoru bo chuj ci z tego wyjdzie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×