Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z gestem

misio1 twierdzil ze widzial jak dzieciom rozlupuja siekiera czaszki. Psychiczny?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ? Co skończyły się wam epitety? nie , tylko małpa poszła spać.Zoo zamknęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio znalazł kalkulator i wraz zaprzyjaźnioną panią kurator obliczył, że gdyby zebrać wszystkie siekiery świata i te siekiery poukładać na ziemi jedna za drugą w taki sposób aby utworzyły jedną długaśną linię, to ta linia ciągnęłaby się z Warszawy aż do... o ja piertolę! W chuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>już emocje opadły?czy nadal słowo po słowie analizujecie każde słowo misia.śmieszy mnie wasze zachowanie bo we wszystkim doszukujecie się drugiego dna.ja się nieznam na uprawnieniach kuratora ale mam koleżanke która pracuje w mops i idac do problematycznych rodzin zabiera ze soba kogoś znajomego bo sama sie boi.<<< x Uprawnienia kuratora są takie same, jak każdego FUNKCJONARIUSZA PUBLICZNEGO. W każdej chwili ma prawo, poprosić dowolną osobę na świadka, a w większości przypadków, taka osoba ma prawo mu odmówić. Jeżeli osoba zgodzi się na bycie świadkiem podjętej interwencji, to w przypadku sprawy sądowej musi opisać cały jej przebieg. Wykonując czynności służbowe, Twoja koleżanka ma prawo wziąć na świadka kogo zechce. Przepisy zabraniają jej tylko wprowadzać osobę postronną w informacje zawarte w dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol dnia misio googlowal by się teraz wymadrzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pol dnia misio googlowal by się teraz wymadrzac<<< x W odróżnieniu od osób z tego forum, moja wiedza nie pochodzi z googla. Nadal nie widzę nic śmiesznego, w tragedii dotykającej dzieci z patologicznych rodzin. x Rozumiem, że dla debili pasjonujących się, prezentowanymi na tym forum hasłami pedofilskimi, jest to tylko zabawa. Dlatego oni są debilami, dziwiącymi się, że nikt normalny nie chce mieć z nimi kontaktu. x Cieszę się, że nie jestem jednym z Was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie widzę nic śmiesznego, w tragedii dotykającej dzieci z patologicznych rodzin. X Jeszcze nie obczailes ,że to nie z dzieci ,a z CIEBIE się tu śmieją? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jeszcze nie obczailes ,że to nie z dzieci ,a z CIEBIE się tu śmieją?<<< x Nie, x Bo trzeba być PRAWDZIWYM DEBILEM, x by nie zrozumieć tak prostych słów, x jakich użyłem w tamtym temacie. x Zapewne dlatego jeden z DEBILI, X tamten temat zablokował. x Teraz wybaczcie, ale kończę archiwizować ostatnie dane na kompie i przez pewien czas nie będę do Waszej małpiarni zaglądał. x Życzę słodkich bananów :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu, znowu się uaktywniłeś teraz jako "gość" pod tematami o rzekomej potrzebie odbierania dzieci biednym i przekazywania bogatym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misiu, znowu się uaktywniłeś teraz jako "gość" pod tematami o rzekomej potrzebie odbierania dzieci biednym i przekazywania bogatym?<<< x W odróżnieniu od Ciebie, x ja NIE WSTYDZĘ SIĘ, podpisać własnych słów, własnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA Wiedzialam ze misio1 jest glupi ale zeby az tak?? HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Pośmiejmy się jeszcze raz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej rozsmiesza klaun imieniem misio1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×