Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mit czy prawda utrata dziewictwa.

Polecane posty

Gość gość

To naprawde boli czy to mit?Jak tam było u was.Ja nie czułam bólu tylko przyjemne rozpieranie.Czy nie uważacie że niektore kobiety przesadzają i robia z igły widły. Nie uważacie że robi sie w okół tego niepotrzebny szum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo bolało. Tu nie chodzi o szum, czy wyolbrzymianie. Każda kobieta ma inną budowę tam w środku. Niektórych boli, niektórych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból zależy od tego jaka jest błona a niektóre to jej praktycznie nie mają ;] no i jeszcze wiele zależy jak dużego ma facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolalo za pierwszym i trzecim razem... a potem przy mezu znow kilka razy ( za grubego mial) za pierwszym razem nie wszedl we mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, co za ludzie..Jak już to chodzi o budowe błony nie ciała.Sorry że to powiem, ale pochwe każda kobieta ma taka samą.Grunt to się dobrze rozgrzać i robic to powoli.A jak jest problem to ginekolog rozcina fachowo błone.A reguły to nie blona jest problemem tylko stres i napiete miesnie.Nie straszcie dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to był koszmar. Bolało strasznie, za każdym razem. Nic nie pomagało, ani lubrykanty, ani robienie tego wolniej (bolało jeszcze bardziej), to była jedna wielka masakra. Aż się dziwię, że się później odważyłam jeszcze raz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×